INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Console

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-09-2010, 03:11 PM   #31
Pep Love
Member
 
Join Date: Aug 2010
Pep Love is on a distinguished road
Default

De ceva timp s-a spart gheata si la PS 3. Se poate moda, din cate am inteles doar varianta slim. Modarea are si o denumire "Jailbreak mod" si de unde am informatie e sigur, este un site specializat in console si accesorii, doar ca nu pot face reclama la piraterie.
Stiu ca o sa-mi sariti in cap acum, ca cum pot debita asemenea prostii, ce prost is sau alte balarii, bla-bla.
Pep Love is offline  
Old 03-09-2010, 03:24 PM   #32
vlad123
Member
 
vlad123's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Romania
vlad123 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Pep Love View Post
De ceva timp s-a spart gheata si la PS 3. Se poate moda, din cate am inteles doar varianta slim. Modarea are si o denumire "Jailbreak mod" si de unde am informatie e sigur, este un site specializat in console si accesorii, doar ca nu pot face reclama la piraterie.
Stiu ca o sa-mi sariti in cap acum, ca cum pot debita asemenea prostii, ce prost is sau alte balarii, bla-bla.
stim ca se poate modae o lovitura grea data de hackeri
vlad123 is offline  
Old 03-09-2010, 03:39 PM   #33
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by geo View Post
americanul care a spart iphone-ul a reusit-o

"Un firmware care sa permita rularea de jocuri piratate, un soft modificat de hackeri pentru a fi instalat in Playstation 3, un exploit care ruleaza prin intermediul sistemului de boot Other Os (adica un alt sistem de operare instalat in PS3), pe baza erorilor de siguranta detectate de catre renumitul Geohot, pe numele sau adevarat George Hotz , totusi o mare poarta de intrare in sistemul de operare PS3..."

insa se pare ca sony a rezolvat'o printr'ul nou firmware

pentru mai multe info search pe google
Hotz a spart o versiune mai veche de PS3, Īnsă PS3 Slim a rămas imbatabil, nu cred că o să reușească să o spargă prea curānd.
Nesta is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:01 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL