INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Console

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-2010, 02:10 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default Rezistenta si conditia fizica in Fifa 11

More...
mns is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2010, 03:25 PM   #2
andreib2000
Member
 
Join Date: Jan 2009
andreib2000 is an unknown quantity at this point
Default

nu inteleg de ce EA incearca sa ne ia fata cu astfel de elemente care au fost introsuse inca din 2002. ok au adus o imbunatatire, dar nu e nimic special.
andreib2000 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2010, 03:35 PM   #3
ionutz_fintina
Member
 
Join Date: Jan 2010
ionutz_fintina is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by andreib2000 View Post
nu inteleg de ce EA incearca sa ne ia fata cu astfel de elemente care au fost introsuse inca din 2002. ok au adus o imbunatatire, dar nu e nimic special.
Prefer sa imi arate asa ceva decat sa imi arate jucatori cu cap de bostan si butoaie in loc de mingi, cum ne arata cei de la Konami
ionutz_fintina is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2010, 04:21 PM   #4
Alex.
Nick vechi: |Alex|
 
Alex.'s Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Iaşi
Alex. will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Alex.
Default

Quote:
Originally Posted by ionutz_fintina View Post
Prefer sa imi arate asa ceva decat sa imi arate jucatori cu cap de bostan si butoaie in loc de mingi, cum ne arata cei de la Konami
ce ti-au facut cei de la Konami ? Au scos un joc numit pes care dupa mine pes 10 este mai bun decat fifa 10, nu stiu acum ce surprize va arata fifa 11 dar pentru moment nu ai ce comenta ca, Konami a scos un joc cu jucatori cu cap de bostan si butoaie in loc de mingi. Asa ca taci.
scuzati de off-topic
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Alex. is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2010, 05:27 PM   #5
dragosxwx
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Craiova, Romania.
dragosxwx is on a distinguished road
Default

Alex imi pare rau daca nu prea ai cautat pe forum, dar fifa 11 va fi grafica NG de pe fifa 10 consola si fifa 10 wc consola. Se pare ca nu prea ai inteles nimic de pe forumul asta.

Cat despre rezistenta si conditia fizica este foarte bine.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragosxwx is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2010, 06:51 PM   #6
demonikul
Banned
 
demonikul's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
demonikul is on a distinguished road
Default

ionutz nu ai inteles nimic din acel video de la pes
faza cu aia cu pes 2011,arata cat de editabil poate fi jocul in anumite privinte
dar ei au vrut sa arate ca in pes iti ei iti dau posibilitatea si libertatea de a edita cat mai mult
desi sincer nu este editabil la un capitol important,posibilitatea de a adauga divizii/subdivizii
o cariera avand maxim 5 echipe de divizie superioara+5 de divizie inferioara nu prea e faina,si astea doar daca bagi patchul pesedit
si la fifa cu super mega patch ai peste 30 de divizii 1 si 2,deci o cariera mult mai bogata si interesanta
am o intrebare,la fifa 10 in manager mode,poti fi si antrenor de nationala??
fifa 10 am spus,nu fifa 10 manager,asta ca sa nu fie o confuzie
demonikul is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2010, 06:53 PM   #7
andreib2000
Member
 
Join Date: Jan 2009
andreib2000 is an unknown quantity at this point
Default

nu poti.
andreib2000 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2010, 06:58 PM   #8
ionutz_fintina
Member
 
Join Date: Jan 2010
ionutz_fintina is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by demonikul View Post
ionutz nu ai inteles nimic din acel video de la pes
faza cu aia cu pes 2011,arata cat de editabil poate fi jocul in anumite privinte
dar ei au vrut sa arate ca in pes iti ei iti dau posibilitatea si libertatea de a edita cat mai mult
desi sincer nu este editabil la un capitol important,posibilitatea de a adauga divizii/subdivizii
o cariera avand maxim 5 echipe de divizie superioara+5 de divizie inferioara nu prea e faina,si astea doar daca bagi patchul pesedit
si la fifa cu super mega patch ai peste 30 de divizii 1 si 2,deci o cariera mult mai bogata si interesanta
am o intrebare,la fifa 10 in manager mode,poti fi si antrenor de nationala??
fifa 10 am spus,nu fifa 10 manager,asta ca sa nu fie o confuzie
Bine frate, e editabil, dar atunci macar sa nu il mai numeasca joc de fotbal. Eu cel putin nu am nevoie de asa ceva intr-un simulator de fotbal, daca vreau cap-uri de bostan ma uit la desene animate mai bine. Oricum sa terminam cu povestea asta ca aici e vorba despre fifa nu despre pes
ionutz_fintina is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2010, 10:01 PM   #9
demonikul
Banned
 
demonikul's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
demonikul is on a distinguished road
Default

alea sunt niste optiuni funny si jocul e mai simulator decat toate fifa pe pc
jocul are si minge normala,iar pana acum fifa pe pc era joc de ms-dos pe langa pes
diferenta uriasa intre pes 2010 si fifa 10
http://www.youtube.com/watch?v=khMHl...eature=related
uitate aici sa vezi ce simulator e pes 2011,tinand cont ca pes pe pc este la fel cu cel de pe console,un plus fata de fifa
pes 2011 http://www.youtube.com/watch?v=XDdyQW2c4rE
si fifa pc http://www.youtube.com/watch?v=X4zyDyfu0vw
grafica este mai buna la pes,gameplay-urile destul de apropiate,iar fifa castiga fiindca are licente multe+lan/direct ip+o cariera mai realista
oricum nu inteleg de ce ai postat tu
"Prefer sa imi arate asa ceva decat sa imi arate jucatori cu cap de bostan si butoaie in loc de mingi, cum ne arata cei de la Konami "
nu avea nici o legatura,offtopic inceput de tine
demonikul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:56 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL