INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > EURO 2008

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-2008, 05:44 PM   #111
[Arhitect]
Banned
 
Join Date: May 2008
[Arhitect] will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by alex_r View Post
Am o problema: pe Ip Direct imi merge jocul perfect (doar se blocheaza in team management), in timp ce daca joc normal e exact invers (in joc imi merge sacadat rau de tot, iar in Team Management perfect).

Configuratie: Intel Pentium 4 1.7Ghz, 768MB DDRAM, palca video: Ati Radeon 9550PRO (256RAM pe AGP 8x).
Configuratia ar fi peste ce se cere...
ar fi) cu procesor de 1.7 si placa video pe agp si 9550pro nu faci nimic bun) sfatu meu e sa iti iei un calc nou pe piese...
[Arhitect] is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2008, 09:18 AM   #112
alex_r
Member
 
Join Date: Dec 2007
alex_r is an unknown quantity at this point
Default

Atunci, de ce se intampla intr-un fel cand joc pe direct IP si intr-un fel la joc normal (turneu) Si FIFA08, care cere mult mai mult decat EURO merge perfect
alex_r is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2008, 07:11 PM   #113
Cassual
Member
 
Join Date: Jun 2008
Cassual is on a distinguished road
Default eroare manager mode

....
Cassual is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2008, 02:06 PM   #114
ady_aditza2008
Member
 
Join Date: Jul 2008
ady_aditza2008 is an unknown quantity at this point
Default

Am si eu o problema cu euro.......cand instalez euro 2008 si intru in cracku ala de la euro mi se face calculatorul negru apoi imi apare din nou desktopul.....nu stiti ce as putea sa fac ca sa imi mearga euro???
ady_aditza2008 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2008, 02:16 PM   #115
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by ady_aditza2008 View Post
Am si eu o problema cu euro.......cand instalez euro 2008 si intru in cracku ala de la euro mi se face calculatorul negru apoi imi apare din nou desktopul.....nu stiti ce as putea sa fac ca sa imi mearga euro???
Sa il cumperi.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2008, 03:00 PM   #116
ady_aditza2008
Member
 
Join Date: Jul 2008
ady_aditza2008 is an unknown quantity at this point
Default

Dar pe alt calculator imi merge...........
ady_aditza2008 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 08:16 PM   #117
Luxxy
Member
 
Join Date: Jun 2009
Luxxy is an unknown quantity at this point
Default

Salut!!! Am deschis acest forum exact pentru o problema grava care multi jucatori care joaca online pe server Ea Sport au probleme la conectare!Problema este urmatoarea:
Avem toti jocuri cumparate si cand jucam online nu reusim sa facem conexiunea intre toti jucatori!adica de exemplu... Eu joc cu tine si nu merge...Dupa eu joc cu Altul si merge....Dupa tu joci la randul tau cu acel altul si merge! Concluzia este ca noi doi nu putem juca! Niciodata nu a mers!! Nu este vorba de distanta sau de net -toti avem net perfect ping sub 110 si toti suntem aproape! Citez detin un ip dynamic-stiti voi ala cu ip intern 192.168..si un ip normal extern 234.231...etc.Cineva mia spus ca pentru a se realiza conexiunea este envoie de makar un ip static intrei amandoi!...eu nu pot sa imid au seama udne este problema! suntem peste 50 de jucatorii acolo care au aceasi problema! incercam toti sa o integel makar sa avem un raspuns..nu gasim nimic ....am incercat si pe undernet nimeni nu stie!! dar problema este? cum fac? vreau un raspuns..vrem un raspuns..EU AM POSTAT AICI ca sunt roman ceilalti din joc au postat pe site din tara lor!! MERSI DE AJUTOR FIFA ROMANIA
Luxxy is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2010, 10:22 PM   #118
c0smin94
Member
 
Join Date: Jun 2010
c0smin94 is on a distinguished road
Default

mie imi scotea un sunet ciudat unitatea...nu stiu de ce...dar se auzea ca si cum ar fi rulat un CD...dar pe termen scurt...cu intreruperi
c0smin94 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:50 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL