INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 31-01-2008, 12:50 AM   #81
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by claudiu333 View Post
am si eu o intrebare! puteti sa-mi spuneti va rog ce sa fac! cand intru in joc totul mere perfect,dau load game merge, cand ies de acolo in meniu si ma bag in load game,dau pe aceiasi si se blocheaza, si am comp f bun si n-am torrente deschise, ce are???n-am nici un parch pe el! va rog ajutati-ma,multumesc
probabil knd ai salvat jocul nu s-a salvat bine.incearca alta salvare dak mai ai. eu de exemple cand joc imi fac 2-3 salvari si salvez alternativ. deci s-ar putea sa fie salvarea stricata
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2008, 04:45 AM   #82
Agy23
Member
 
Agy23's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Constanta , Romania
Agy23 is on a distinguished road
Default

Se poate intampla ca pe partitia C:/ , acolo unde se salveaza de obicei sa nu mai ai spatiu. Mie astazi de ex. mi`a dat o atentionare in care scria ca nu s`a salvat bine deoarece nu mai am spatiu.(aveam si foarte multe salvari).Dupa ce am sters din ele , am mai salvat odata si a mers.
__________________
Zeci de mii de suporteri vin in Ghencea sa va vada,
Dupa marile victorii scoateti toata lumea-n strada.
Rosu si albastru ale noastre dragi culori,
Faceti cinste unui neam, faceti cinste unei tari.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Agy23 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2008, 12:28 PM   #83
raul_15
Member
 
raul_15's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
raul_15 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to raul_15
Default

pot instala URL08 si dupa aceea sa instalez patchul cu stadioane de la www.fifamanager.it ????
ms mult


off-topic : Kahn! "Conoastete pe tine insuti!" e de pe oracolul din Delfos. Nu e a lui Socrate.
__________________
O imagine din semnatura nu poate avea mai mult de 400*120 pixeli.

Last edited by raul_15; 02-02-2008 at 12:36 PM.
raul_15 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2008, 01:30 PM   #84
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Da, poti. Dar doar daca urmezi pasii astia:
1. Instaleaza patchul cu stadioane intr-un directorul temporar.
2. Copiaza directorul "data" (din directorul temporar) in directorul FIFA Manager 08 (adica unde ai instalat jocul)!
3. Stergi directorul temporar!

Daca ai vreo nelamurire, intreaba aici!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2008, 03:26 PM   #85
raul_15
Member
 
raul_15's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
raul_15 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to raul_15
Default

Deci:
1. Instalez URL08
2. Instalez patchul cu stadioanele intr-un director temporar.
3. Iau "data" si il copiez in FIFA MANAGER 08 - in Program Files.
4. Sterg directorul temporar.

PS: Poate sa imi spuna cineva care patch este mai bun? Adica sa instalez URL 08 shi dupa aceea stadioanele. sau instalez totul de la www.fifamanager.it ??

ms
__________________
O imagine din semnatura nu poate avea mai mult de 400*120 pixeli.
raul_15 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2008, 04:37 PM   #86
Agy23
Member
 
Agy23's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Constanta , Romania
Agy23 is on a distinguished road
Default

Patchul de la fifamanager.it este foarte reusit in privinta stemelor. Sunt superbe , chiar si al echipelor mai mici din liga a 2`a. Eu pe acesta il am si sunt foarte multumit.
__________________
Zeci de mii de suporteri vin in Ghencea sa va vada,
Dupa marile victorii scoateti toata lumea-n strada.
Rosu si albastru ale noastre dragi culori,
Faceti cinste unui neam, faceti cinste unei tari.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Agy23 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2008, 06:49 PM   #87
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by raul_15 View Post
Deci:
1. Instalez URL08
2. Instalez patchul cu stadioanele intr-un director temporar.
3. Iau "data" si il copiez in FIFA MANAGER 08 - in Program Files.
4. Sterg directorul temporar.
Exact asa!
Cat despre patch-ul celor de la FIFA Mania, este destul de reusit sa stii, iar daca ai toate patchurile tarilor de la ei, este si mai bine. Functioneaza de minune! :P

@Agy23
Anul asta cei de la FIFA Manager Italia s-au hotarat sa vina cu ceva nou, si anume steme mult mai bine facute de o calitate exceptionala pentru toate campionatele!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2008, 12:04 AM   #88
raul_15
Member
 
raul_15's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
raul_15 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to raul_15
Default

Ca sa instalez patchuri de la www.fifamanager.it trebuie sa am versiunea a 2a a patchului original de la EA? Pt ca eu nu am jokul original shi nu pot instala asta de la EA.
__________________
O imagine din semnatura nu poate avea mai mult de 400*120 pixeli.
raul_15 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2008, 01:04 AM   #89
Steaua4Us
Banned
 
Join Date: Dec 2007
Steaua4Us is on a distinguished road
Default

nu cred. acum chiar trebuie sa ma interesez sa vad daca nu cumva stadioanele au fost facut pe patchul oficial sau fara, ca daca sunt facute pe patch, din cate stiu eu, s-au aud modificari si la editorul de stadioane din joc. o sa verific ambele surse si iti zic
Steaua4Us is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2008, 01:11 AM   #90
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by raul_15 View Post
Ca sa instalez patchuri de la www.fifamanager.it trebuie sa am versiunea a 2a a patchului original de la EA? Pt ca eu nu am jokul original shi nu pot instala asta de la EA.
Da. Pentru patchuri ai nevoie de al 2-lea update oficial instalat.
Pentru stadioane nu ai nevoie, dar este posibil sa ai probleme cu textura lor pe parcursul campionatului!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:04 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL