INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-12-2009, 10:33 PM   #141
iutu71
Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Italy Milano
iutu71 is on a distinguished road
Default

cred ca este cel mai de porc joc pe care l-am vazut de 15 ani incoace.Nu se poate sa-si bata joc de noi asa cei de la EA.Sunt jucatori online care pur si simplu i-ti controleaza jucatori tai.Eu nu ating nici o tasta si jucatori mei se misca in ce directie vrea adversarul si da pasa unde vrea adversarul.Cu prima ocazie am sa salvez o partida intreaga si am sa o pun pe youtube numai ca cineva sa-mi spuna cum.Este o rusine ca cei de la EA sa nu poata face nimic impotriva acestor pachuri.RUSINE
iutu71 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009, 11:57 PM   #142
El Ninio Torres
Member
 
El Ninio Torres's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Romania / Bucuresti
El Ninio Torres can only hope to improve
Send a message via Yahoo to El Ninio Torres
Default

fi fericit...macar tu poti juca onine.......altii nici nu pot......si asta numai din cauza neseriosilor de la ea ...care de 3 luni nu sunt in stare sa scoata un amarat de patch care sa repare crash-ul ala.......rusine EA....respect konami pt k ei intr-adevar au realizat un joc minunat , pes 2010 este cel mai bun joc de fotbal care l-am vzut vreodata si il joc cu o placere extraordinara.....si sunt convins ca in viitor va evolua si mai mult acest joc...nu ca fifa , care din 2004 nu s-a mai schimbat nimic
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
El Ninio Torres is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 12:19 AM   #143
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Daca tu zici ca din 2004 nu s-a schimbat nimic ,atunci nu ai prea jucat ,ori nu observi diferentele
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 01:39 AM   #144
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

@iutu71...cu fraps se poate inregistra o partida&apoi o pui unde vrei...nu'i nevoie chiar de o partida,dar incearca o repriza...chiar exista astfel de patch'uri?!?
online'ul m'a dezamagit...
jacko is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 10:11 AM   #145
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by iutu71 View Post
cred ca este cel mai de porc joc pe care l-am vazut de 15 ani incoace.Nu se poate sa-si bata joc de noi asa cei de la EA.Sunt jucatori online care pur si simplu i-ti controleaza jucatori tai.Eu nu ating nici o tasta si jucatori mei se misca in ce directie vrea adversarul si da pasa unde vrea adversarul.Cu prima ocazie am sa salvez o partida intreaga si am sa o pun pe youtube numai ca cineva sa-mi spuna cum.Este o rusine ca cei de la EA sa nu poata face nimic impotriva acestor pachuri.RUSINE
nu am mai jucat de ceva vreme pe EASO, lipsa de timp dar despre problema asta nu am mai auzit si nici n-am patit. nu ai tu cumva tastele puse aiurea?
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009, 04:10 PM   #146
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

nu cred ca are tastele puse aiurea(doar personalizate,eventual,dar asta nu conteaza)...cert este ca,trebuie apasat de doua ori o tasta pentru a lua comanda sau,uneori,un jucator face anumite miscari pe care nu i le'ai comandat...plus viteza cu care alearga adversarul...ceva,pare in neregula...nu in toate meciurile,dar se simte un avantaj al celuilalt(in partide barcelona-milan,nu in meciuri david contra goliat)...
jacko is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2009, 08:57 AM   #147
iutu71
Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Italy Milano
iutu71 is on a distinguished road
Default

cand joci cu cineva care nu are nici un patch instalat se vede.Cu ceilalti nu poti face nimic,oricat de bun ai fi.Jucatori tai nu alearga asa de repede ca adversarul,apoi toate mingiile din contactul intre jucatori se duce la adversar,tu dai sa degajezi iar el da pasa la adversar,portarul in loc sa prinda mingea o respinge la adversar iar daca acesta nu da gol o da iar pana da gol.......si altele.Am 38 de ani si joc fifa de la editia "96 dar asa ceva nu sa intamplat.RUSINE EA.Sunt aici pe forum persoane care stiu de aceste pachuri dar nu vor sa spuna,si poate bine fac...

---------- Post added at 10:57 AM ---------- Previous post was at 10:55 AM ----------

Tastele nu le am puse aiurea ptr ca nu am cum ....Am incercat in jur de 10 combinati de taste......acelasi rezultat
iutu71 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2009, 03:27 PM   #148
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

exact ce spune iutu71 am observat shi yo...nu's expert in fifa online,repet,dar se simte cand ceva nu'i in regula...pana anul asta era faza cu ieshirea din joc,daca nu'ti convenea rezultatul...cred ca cei care"controleaza" astfel jocul sunt,in mare,cei care dau pasa pe benzi,alearga suta de metri cu c.ronaldo sau henry,patrund in careu pe linia de fund&...niciun farmec in astfel de partide...doar ca sa faci punctaj,cand ar trebui sa"enjoy the game"...!
jacko is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2009, 12:06 AM   #149
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Eu cei drept sunt mai sceptic in privinta unor patchuri pe care altii le-ar putea folosi in scopul maximizarii potenialului jucatorului. Dar, iutu71, joci din 96 cu varianta originala sau doar la fifa10 ai luat original? Pentru ca daca e asa, poate nu intelegi fenomenul form on/off de la addidas live season. Daca echipa merge struna in realitate, jucatorilor le este urcat skilluri precum joaca in realitate, dupa cum cred ca ai observat te-a pus sa alegi o liga gratis pentru addidas live season. Sa presupunem ca ti-ai ales Anglia, daca Manchester nu joaca bine, respectiv pierde sau face egal, cel mai probabil jucatorii de la Manchester vor fi facut praf la skilluri in cazul in care vrei sa joci cu FORM ON, iar un jucator advers care are FORM in Spania, si joaca cu Real Madrid, iar acestia au castigat categoric in ultima etapa inainte de actualizarile formei acesti vor fi "galactici", unii dintre ei vor avea skilluri ridicate, iar acest lucru este sesizabil cand tu joci cu FORM ON si ai echipa praf contra lui cu FORM ON, acelasi lucru este sesizabil si daca joci tu cu FORM OFF (adica skillurile standard) contra lui cu FORM ON, jucatorii lui vor alerga mai tare, vor rezista mai mult etc. De aici si concluzia ca adversarul alearga prea repede. Iar despre erorile portarului este un singur motiv, portarul pe ONLINE este automat setat semi-professional (din pacate), sper cat mai repede un patch din partea celor de la EA.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2009, 10:44 AM   #150
iutu71
Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Italy Milano
iutu71 is on a distinguished road
Default

joc din anul 2002 cu jocul original.Ce spui tu cu FORM ON-OFF m-ai stim si noi ca avem o varsta.Exact ce spunea m-ai sus JACKO.Alearga astia cu Henry si cu messi tot meciu si nu m-ai obosesc iar ai mei dupa 30min sunt morti.Daca intru in pauza si ma uit la schimbari in jur de 4-5 jucatori cer schimbare ptr ca sunt pe galben.Oricum ceva este in neregula.A buna nui.....
iutu71 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:26 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL