INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 27-03-2007, 12:48 PM   #1
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default Tricouri FIFAROMANIA

In urma cu ceva timp o parte din staff-ul site-ului a avut ideea de creare are unor modele de tricouri cu FIFAROMANIA dar initiativa a fost abandonata din cauza lipsei unor modele interesante dar si a pretului . M-am gandit ca daca urmatoare reuniune a forumului va fi prin iunie-iulie si o sa fie cald si toti o sa vina in tricouri de ce sa nu fie chiar personalizate ( chiar daca o sa fie piperate).

As vrea daca e sa va rog sa propuneti niste modele de tricouri SA FIE CEVA SIMPLU , NU COMPLEX SA OCUPE TOT TRICOUL !! DE PREFERAT CULORILE SITE-ULUI.

Cum eu am inceput topicul era si normal sa imi vina prima idee , d-aia nu aveam eu somn la 2 noaptea .

Varianta fata

Varianta spate

Diferite logo-uri
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 01:48 PM   #2
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

O sa fie de culoare neagra? Ma gandesc la caldura din vara!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 01:58 PM   #3
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Mişto modelul tău, dar īl prefer cu alb īn loc de verde.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 02:14 PM   #4
-Dany-
Banned
 
Join Date: Oct 2006
Location: niăr za compiuter
-Dany- will become famous soon enough
Send a message via ICQ to -Dany- Send a message via AIM to -Dany- Send a message via Yahoo to -Dany- Send a message via Skype™ to -Dany-
Default

m-am gandit asa :

asta poate pentru ca nu o sa fie multi useri care o sa vrea , si ar fi frumos sa avem si numele de pe forum(nu ma prea pricep in photshop , ramane sa-l faceti sa arate mai bine ). Daca e prea incarcat ar mai fi si :


In rest fata e perfecta . Succes cu tricourile .

LE : Shinonda , ai dreptate . Era doar o propunere

Last edited by -Dany-; 27-03-2007 at 02:45 PM.
-Dany- is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 02:44 PM   #5
shinoda
duc *****ul īn cārcă
 
shinoda's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: at the center of the earth, in the parking lot
shinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud of
Default

daca pui si numele userului ai impresia ca e nu stiu ce puscarias cand vezi tricoul. Nu mi se pare prea buna ideea cu numele.
shinoda is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 03:25 PM   #6
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Raty , am zis sa pun verde acolo ca asta e culoare reprezentativa pentru site dar merge si cu alb.

mns imi zicea ca ar fi prea scump modelul asta , e adevarat da ar fi o idee sa propunem mai multe modele , unele simple , alte mai complexe nitel iar daca cineva vrea in functie de posibilitatile fiecaruia isi alege ce tricou isi permite , eu cel putin as da ceva mai multi bani sa imi imprim ce am facut eu dar sa si reziste . Ca am citit pe undeva ca la alea ieftine daca ai o poza care are fundal transparent , dupa 1-2 spalari incepe sa se coloreze in alb fundalul care era transparent si ti se face un contur de A4.

@gianni , stiu ca o sa fie cald si un tricou negru ...dar parca arata naspa pe un tricou alb

P.S. Modelele care le propuneti nu trebuie sa depaseasca dimensiunile unui A4 , ca nu se prea imprima pe formate mai mari
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 05:13 PM   #7
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

E foarte buna ideea dar eu nu ma pricep in Photoshop si nu am venit cu vre-o idee nou.Dar sa vedem ce iasa...
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 06:01 PM   #8
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

Am facut si eu 2 variante:
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 06:50 PM   #9
-=FaN MaNcHeStEr=-
Member
 
-=FaN MaNcHeStEr=-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bucuresti
-=FaN MaNcHeStEr=- will become famous soon enough
Default

Mai frumoase cele ale lui r5m!Ar fi o idee buna!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.




To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
.... inregistrati-va va rog!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-=FaN MaNcHeStEr=- is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2007, 08:02 PM   #10
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

Si cam cat ar costa un tricou ?
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:55 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL