INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 23-01-2005, 04:00 PM   #1
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

am deschis acest topic pentru ca sunt foarte curios sa aflu parerea membrilor acestui forum in legatura cu ce ii deranjeaza in tzara asta..mie unul,in ultimul timp,o persoana sau mai multe a tinut cu tot dinadinsul sa imi dovedeasca aproape in fiecare zi titlul acestui topic..poate exagerez,poate nu,oricum sunt si eu curios sa aflu simpla voastra parere,ori am dreptate,ori sunt cel mai de seama tampit..as prezenta mai jos cativa factori care m-au facut sa deschid acest topic:

1 - "fenomenul" manele(mai mult nu spun,se pot scrie romane intregi despre acest izvor de incultura)
2 - legile tampite ale acestei tzari: un anormal si un animal care isi violeaza propriul copil primeste intre 5-7 ani de inchisoare,in schimb unu care fura de la stat(oricat de mare ar fi suma) primeste cu zecile de ani
3 - unele emisiuni si televiziuni care o demonstreaza cu varf si indesat
4 - miile de cazuri de violenta sau omor care se petrec mai ales la tzara: "un om si-a violat bunica de 80 de ani.." ,"un tanar si-a injungiat fratele pentru ca ii datora 100.000..","un om si-a lovit vecinul cu un topor pentru ca gaina lui nu inceta sa gaineze la el pe pamant"..etc. etc. etc.(la stiri numa din aste vezi)

si mai sunt zeci sau sute de astfel de factori,pe care nu mai am chef sa ii scriu,sau nu mi aduc acum aminte..

PS 1 - :ii rog frumos pe moderatorii acestui forum sa inchida acest topic daca s-a mai pus problema asta pana acum sau daca li se pare aiurea(in ultima saptamana s-au deschis atatea topicuri inutile,incat m-am hotarat si eu sa deschid unul,asa de plictiseala
2 - nu vreau sa jignesc pe nimeni si nici nu vreau sa fiu jignit prin acest topic

nah,ca ma uitam acuma prin forum dc a mai deschis cineva ceva de genu si tocmai a deschis mns -care este-(trebuia sa ma uit mai devreme,sorry)nu e chiar acelasi lucru,da cam seamana,se pare ca ne punem aceleasi probleme..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2005, 04:13 PM   #2
TVSPORT
Guest
 
Default

Muta-te si tu prin Spania, Anglia...

Oricum de vara trecuta de cand am fost in Spania (Barcelona), mi-am dat seama de diferenta...e URIASA, uriasa e putin spus...
  Reply With Quote
Old 23-01-2005, 04:20 PM   #3
Andrei_C
Member
 
Andrei_C's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Andrei_C is on a distinguished road
Default

Ce vrei ma daca imi plac manelele , sunt tampit ?
Andrei_C is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2005, 04:25 PM   #4
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

am spus ca nu vreau sa jignesc pe nimeni,aia-s tampiti care le fac si le promoveaza,voi sunteti simple victime..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2005, 05:59 PM   #5
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

habbib in ce priveste manelele sunt de accord cu tine sunt un adevarat izvor de incultura . Acum sincer nu am vazut oameni inteligenti sau respectati care asculta manele decat golanii de la bloc sau alte panarame ( nu am vrut sa jignesc pe nimeni de pe forum dar asta e parerea mea despre manele)

In ce priveste legile de la noi sunt de tot KKT-ul . Si eu sunt de accord ca cei care isi violeaza copii sa primeasca 20-30 de ani de parnaie . E un gest animalic lipsit de orice scrupule <_< . In ce priveste cei care fura de la stat . Macar daca ar primii cei zeci de ani de puscarie care ar trebui dar nu ii baga pe ei la puscarie.

Emisiuni tapite : Ciao Darwin si Schimb de mame - si romanii sunt de vina aici pentru ca se uita la emisiunile astea si chiar paticipa si coboara la nivelul asta de prostie

Pe mine ma enerveaza la culme stirile de la ora 17. Nu numai romani fac tara de KKT dar si televiziunile cu jurnalele astea tampite . Daca nu a ce sa dai la stiri asta e se termina stirile mai repede dar cu ce ma intereseaza pe mine ca cineva a cazut in PUTZ , sau ca cineva si-a violat bunica de 80 de ani . Pai sa prezinte stirile astea autoritatilor care sa i-a masuri
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 05:37 PM   #6
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

da, iti plac manelele esti tampit, asta e parerea mea, ma doare undeva daca unii se simt jigniti...asta e adevarul
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 05:42 PM   #7
TVSPORT
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by mns@Jan 24 2005, 06:37 PM
da, iti plac manelele esti tampit, asta e parerea mea, ma doare undeva daca unii se simt jigniti...asta e adevarul
Mie doar cateva imi plac...totusi esti admin...si sa afirmi asa ceva...
  Reply With Quote
Old 24-01-2005, 06:10 PM   #8
fredala2003
Member
 
fredala2003's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Ploiesti
fredala2003 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to fredala2003
Default

si mie imi plac cateva.vreo 3 sau 4.Am si eu o intrebare????
Voua va place hip-hop ( Parazitii , Morometii etc. ) mie unul da
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fredala2003 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 07:08 PM   #9
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by TVSPORT+Jan 24 2005, 06:42 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (TVSPORT @ Jan 24 2005, 06:42 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mns@Jan 24 2005, 06:37 PM
da, iti plac manelele esti tampit, asta e parerea mea, ma doare undeva daca unii se simt jigniti...asta e adevarul
Mie doar cateva imi plac...totusi esti admin...si sa afirmi asa ceva... [/b][/quote]
si ce-i daca sunt admin, nu am voie sa fac pe unii prosti sau nu am voie sa imi exprim o parere? asa ma pot lua si eu de tine ca-ti plac manelele da esti moderator pe forumul tvsport, halal exemplu esti si tu...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2005, 07:21 PM   #10
TVSPORT
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by mns+Jan 24 2005, 08:08 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (mns @ Jan 24 2005, 08:08 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
Quote:
Originally posted by TVSPORT@Jan 24 2005, 06:42 PM
<!--QuoteBegin-mns
Quote:
@Jan 24 2005, 06:37 PM
da, iti plac manelele esti tampit, asta e parerea mea, ma doare undeva daca unii se simt jigniti...asta e adevarul

Mie doar cateva imi plac...totusi esti admin...si sa afirmi asa ceva...
si ce-i daca sunt admin, nu am voie sa fac pe unii prosti sau nu am voie sa imi exprim o parere? asa ma pot lua si eu de tine ca-ti plac manelele da esti moderator pe forumul tvsport, halal exemplu esti si tu... [/b][/quote]
Mda...
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:15 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL