INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Editare

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-2010, 09:15 PM   #21
Mr.Splash`
Member
 
Mr.Splash`'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Constanța
Mr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond reputeMr.Splash` has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by F-Sh15 View Post
Exact, sunt foarte identice miniurile mele cu ale lui, vrei sa zici ca tu oi fi mai breaz, dak te tine frate facem un concurs, facem miniurile aceleiasi echipe pe acelas template, sa vedem cui ii ies mai bine de acord
Ba taci in plm odata ca deja ma enervezi, Nesta editeaza cand tu te jucai cu puta in tarana, taci dracului odata ca m-am saturat de nick-ul tau, mars de pe forum daca nu-ti convine nimic, nu vezi ca intrii in conflic cu toti? Mars in plm de perfectu' lu' Peste.

Admini ma scuzati dar asta deja intrece masura, dati-i odata ban ca m-am saturat de el.
__________________


Mr.Splash`

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
..:::4 ani pe FifaRomania:::..

Mr.Splash` is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 09:33 PM   #22
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Mr.Splash` View Post
Ba taci in plm odata ca deja ma enervezi, Nesta editeaza cand tu te jucai cu puta in tarana, taci dracului odata ca m-am saturat de nick-ul tau, mars de pe forum daca nu-ti convine nimic, nu vezi ca intrii in conflic cu toti? Mars in plm de perfectu' lu' Peste.

Admini ma scuzati dar asta deja intrece masura, dati-i odata ban ca m-am saturat de el.
Idem ! Si pe mine ma inerveaza ca se da mare ca el face minikituri mai bune da tu le faci urat si nu imi plac si vezi ca neam certat rau pe mess nu vreau sa se repete si aici Fsh 15! vb lui Mr Splash PLEACA DE PE ACEASTA COMUNITATE PARCA AI FI MR PERFECT

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

Steaua Bucuresti 3rd cu sponsor
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:04 PM   #23
F-Sh15
Member
 
F-Sh15's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Resita - Romania
F-Sh15 is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to F-Sh15
Default

Quote:
Originally Posted by CasT View Post
Nu si nu vreau sa concurez eu vreau doar sa fac minikituri asa de distractie
nu cu tn .. frate cu nesta\\\\, mr.splash , eu editez din 2007 .. nush dak atunci nesta era, sau cn se juca cu ptza in tzarana

la ultimu minikit al tau, steaua alternative, ai pus doar un albastru, ai schimbat culoarea collarului fifaro si ai pus 3 logouri, unu park e taiat cu sapa ,, bravo.. tineo tot asa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

F-Sh15 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:14 PM   #24
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by F-Sh15 View Post
nu cu tn .. frate cu nesta\\\\, mr.splash , eu editez din 2007 .. nush dak atunci nesta era, sau cn se juca cu ptza in tzarana

la ultimu minikit al tau, steaua alternative, ai pus doar un albastru, ai schimbat culoarea collarului fifaro si ai pus 3 logouri, unu park e taiat cu sapa ,, bravo.. tineo tot asa
1. Esti paralel cu romana.
2. Esti paralel cu inteligenta.
3. Eu editez din 2007, Martie daca te intereseaza luna.
4. Eu macar am facut ceva in lumea "fifa editing", nu am fost dat afara de pe la echipe. Ma rog asta daca ai fost in vreuna.
5. Tu ai nevoie de o viata si o prietena.
6. Nu stiu ce mama naiba ma pun la mintea ta.
7. Mai invata sa editezi.
8. Nu face din thread-ul acesta un loc unde sa iesi tu in evidenta prin prostie.
9. Daca tot nu iti convine si esti tu asa "bun" pentru noi...ce mai cauti aici?

Am uitat ceva?...A da...prietene esti un dobitoc.

Last edited by Nesta; 29-07-2010 at 11:26 PM.
Nesta is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 11:21 PM   #25
aleXaleX
Member
 
aleXaleX's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Tg-Jiu
aleXaleX is just really nicealeXaleX is just really nicealeXaleX is just really nicealeXaleX is just really nicealeXaleX is just really nice
Default

OFF: Nesta stai calm
On: destul de mun miniul pt inceput
aleXaleX is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 12:09 AM   #26
Cristiano-Andres
Member
 
Cristiano-Andres's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Slobozia
Cristiano-Andres is on a distinguished road
Default

fa intreg design logo nike un pic mai mic si lucreaza la colar
Cristiano-Andres is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 01:33 AM   #27
CdXp98
Member
 
CdXp98's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Arad
CdXp98 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to CdXp98
Default

ba terminati!
__________________
Back...
CdXp98 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 04:12 AM   #28
F-Sh15
Member
 
F-Sh15's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Resita - Romania
F-Sh15 is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to F-Sh15
Default

Quote:
Originally Posted by Nesta View Post
1. Esti paralel cu romana.
2. Esti paralel cu inteligenta.
3. Eu editez din 2007, Martie daca te intereseaza luna.
4. Eu macar am facut ceva in lumea "fifa editing", nu am fost dat afara de pe la echipe. Ma rog asta daca ai fost in vreuna.
5. Tu ai nevoie de o viata si o prietena.
6. Nu stiu ce mama naiba ma pun la mintea ta.
7. Mai invata sa editezi.
8. Nu face din thread-ul acesta un loc unde sa iesi tu in evidenta prin prostie.
9. Daca tot nu iti convine si esti tu asa "bun" pentru noi...ce mai cauti aici?

Am uitat ceva?...A da...prietene esti un dobitoc.
1. Esti tu paralel, aci e un forum nu e o olimpiada la limba romana
2. Is mult mai destept ca tn
3. Bravo tie
4. Dak vrei sa sti am fo in FE TEAM dar mam lasat de editat in perioada scoli, si nici nu am pretentia sa devin cv imp in 'fifa editing', o fac din placere si app mi sa propus de mult si incontinuare mi sa propus sa intru in FIFARO TEAM
5. Nici macar nu ma cunosti sami spui de viata sau pretena mea
6. Oricum esti dus frate si cu invidia
7. Crek stiu destul pentru cat am exarsat
8. Prostia iti apartine deplin
9. Scz, da asta este, mai sunt si uni care gandesc corect si ii tin sa suntina anumite lucruri.

Si chiar nu inteleg dak am vazut doar erori in editatul lui si apoi vine sa ma injure pe mess dc sa nu spun lucrurilor pe nume la fiecare edit , si nu sustin ca ale mele sunt extraordinare
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

F-Sh15 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 08:44 AM   #29
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by F-Sh15 View Post
nu cu tn .. frate cu nesta\\\\, mr.splash , eu editez din 2007 .. nush dak atunci nesta era, sau cn se juca cu ptza in tzarana

la ultimu minikit al tau, steaua alternative, ai pus doar un albastru, ai schimbat culoarea collarului fifaro si ai pus 3 logouri, unu park e taiat cu sapa ,, bravo.. tineo tot asa
Bai copil copac minikiturile tale sunt din carton ce nu intelegi ca abia mam apucat deocamdata nu stiu sa fac collere ce nu pricepi ?


Copil prost crescut intro casa de tigani

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

U Cluj Home

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by CasT; 30-07-2010 at 08:22 AM.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 09:48 AM   #30
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Minikitul este bun dar vezi ca liniile sunt negre incearca un cod genul 1a1a1a sau 111111 la culoarea neagra
Nesta is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:06 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL