INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-2007, 01:25 PM   #1
adx
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Cluj-Napoca
adx is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adx
Default Aparare

salut
trebuie sa recunosc ca nu-s chiar cel mai bun si am o problema .
cum sa ma apar la jucatorii de fifa care stiu un singur lucru:
pasa in spate la fundasi (poate portar, mai si variaza sa nu ma plictisesc)
lob "incredibil" peste toata padurea de jucatori
dar desigur eto'o (in special cei care joaca cu barca joaca asa) preia cu un avans de 2-3 metri pe care cu nici un fundas nu-l recuperezi
si alearga, si inghite metru cu metru din teren pana in careu
si goooooooooooooooooool


si eu stiu sa fac faza, dar numai la plata datoriilor
adx is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2007, 02:06 PM   #2
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Nu prea ai cum sa stopezi faza asta, am intalnit-o si eu la "marii" jucatori de FIFA, in scurta vreme cat l-am jucat.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2007, 02:18 PM   #3
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Iesi cu portarul la inaintare (asta in caz ca adversarul nu stie sa lobeze)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2007, 03:36 PM   #4
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

cand vad ca eto'o a inceput sa sprinteze spre poarta iam pus un fault si gata
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2007, 03:39 PM   #5
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Si-n pozitie de ultim aparator, iei rosu, very clever.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2007, 12:06 AM   #6
*InCePaToRuL*
Banned
 
*InCePaToRuL*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In girls dream!
*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of
Default

este totusi o solutie...
jucati tactica aia... 1+ 1-4-3-2 sau ceva de genul asta...adica cu un fundasi retras de tot...iar inainte de meci dati ca ultimul jucator sa il tina non stop pe atacantul respectiv + sa fiti atenti sa iesiti mai mereu cu portarul...bafta
*InCePaToRuL* is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2007, 12:27 PM   #7
mihu
Member
 
Join Date: May 2007
mihu is on a distinguished road
Default

si ce tactica folositi presing sau zonal defense?ca mereu mie imi iau la goana in fata fundasii,mai ales cei laterali
mihu is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2007, 12:49 PM   #8
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Eu folosesc Pressing combinat cu Counter Attack
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2007, 01:04 PM   #9
adx
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Cluj-Napoca
adx is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adx
Default

mersi de corectare ("apare" - m-am grabit)

chiar la lovitura de incepere a meciului si eu ma duc cu atacantu in spate rau de tot si-l blochez, dar daca se intampla in timpul meciului e rau de tot

o sa incerc cu SW sa vad ce iese, m-am gandit la asta dar e un jucator care "moare"

mai am o intrebare daca stie careva, la jocul online prin serverul celor de la easports, cum setezi sa iti fie camera la zoom-ul si inaltimea pe care o doresti, in afara de a intra in meniu la inceputul jocului
adx is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2007, 10:59 PM   #10
*InCePaToRuL*
Banned
 
*InCePaToRuL*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In girls dream!
*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of
Default

DarkComy tu chiar le ai cu fifa
bravo
*InCePaToRuL* is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:27 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL