INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 27-03-2010, 01:48 PM   #31
fifa3d
Banned
 
Join Date: Jun 2008
Location: Arad
fifa3d can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Vrei patch? Stii cat se munceste la un patch? Stii ca mai avem si viata personala? Stii ca mai avem si familie? Stii ca acest patch il facem din propria initiativa fara sa fim platiti?

Daca stii sa raspunzi la aceste intrebari e bine daca nu cauta raspunuri la aceste intrebari si ai sa stii si raspunsul la intrebarea ta.

Dar am sa iti dau eu raspunsul CAND VREAU EU SI CAND O SA AM TIMP SA IL TERMIN, AM SA IL TERMIN PANA ATUNCI RABDARE.
// limbajul trivial nu este acceptat pe acest forum!

Last edited by Astristul; 27-03-2010 at 03:26 PM.
fifa3d is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2010, 02:03 PM   #32
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Atat te-au invatat parintii tai atat stii sa vorbesti.
Ceea ce auzi vorbindu-se la tine in casa reproduci aici pe forum.
Daca asa vorbesc parintii tai cu tine nu inseamna ca trebuie sa vii aici sa vorbesti si tu la fel ca ei.
Daca sunteti din jungla afla ca aici e lumea civilizata nu golani , vagabonzi si nesimtiti cum sunt cei din familia ta.
Mai bine te-ai intoarce in mediul tau de viata primitiv si ne-ai lasa pe noi sa ne vedem de viata.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2010, 02:35 PM   #33
DaniRot
Member
 
DaniRot's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucuresti
DaniRot is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to DaniRot
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Nu, imi pare rau dar n-avem voie sa facem asa ceva. Daca vrei sa ai transferurile (alea care sunt posibile) din afara, iti sugerez sa joci jocul cu Update 4 + RLSP FIFAM 10.
Pacat.Cand se vor intoarce cei din arabia saudita va trebui sa fac nu stui cate combinatii ca sa-i transfer.Oricum spor la munca si sa apara cat mai repede RLSP 2010.

// Multumim.

Astristul poti modifica fifa manager in asa fel incat sa cante imnul echipei care marcheaza?Daca da o poti face in RLSP 2010?Cred ca ar fi un pas important in a face jocul mai realist.

Last edited by Astristul; 28-03-2010 at 03:45 PM.
DaniRot is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2010, 10:02 AM   #34
andrei001
Member
 
andrei001's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Craiova
andrei001 is on a distinguished road
Send a message via MSN to andrei001 Send a message via Yahoo to andrei001 Send a message via Skype™ to andrei001
Default

bafta la RLSP FM 2010

// Multumim.

Last edited by Astristul; 28-03-2010 at 03:40 PM.
andrei001 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2010, 12:05 PM   #35
shurubelu
Member
 
Join Date: Feb 2009
shurubelu is on a distinguished road
Default

Am citit si eu pe aici si am vazut multe discutii, totusi ce as vrea sa intreb ar fi bine sa afle toata lumea. Cat % ar mai fi pana la terminarea patchului si daca acest patch ar fi posibil sa apara pana la Sarbatorile Pascale. Nu intreb cu nici o rautate dar daca ati raspunde la aceste 2 intrebari ceilalti ar sti exact si nu v-ar mai deranja si jigni. Oricum munca la un asemenea patch este imensa, iar voi nu sunteti obligati sa faceti nimic dar totusi daca ati inceput ceva trebuie si sa finalizati. Cand? Nu conteaza.
shurubelu is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2010, 03:42 PM   #36
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu putem sa dam un procentaj, dar speram ca dupa Paste sa incepem testarea propriu-zisa a patch-ului.

Quote:
Originally Posted by DaniRot View Post
Astristul poti modifica fifa manager in asa fel incat sa cante imnul echipei care marcheaza?Daca da o poti face in RLSP 2010?Cred ca ar fi un pas important in a face jocul mai realist.
Incercam! Asta in limita sunetelor de care putem face rost.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 28-03-2010 at 03:45 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2010, 06:26 PM   #37
shurubelu
Member
 
Join Date: Feb 2009
shurubelu is on a distinguished road
Default

a ok mc de raspuns, pai acum e clar, pt cei care o sa intrebe "cand apare patch;ul".

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

Vreau sa va intreb daca aveti nevoie de informatii despre liga a 2-a si a 3-a. Pot face rost aproape de toate loturile si de istoria echipelor din liga a 3-a.

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

Pot face rost si de pozele jucatorilor, a staffului tehnic si datele lor pe unde au mai jucat s.a, data nasterii si tot. Daca mai aveti nevoie va ajut cu cea mai mare placere.
shurubelu is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2010, 06:39 PM   #38
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by shurubelu View Post
a ok mc de raspuns, pai acum e clar, pt cei care o sa intrebe "cand apare patch;ul".

---------- Post added at 07:24 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

Vreau sa va intreb daca aveti nevoie de informatii despre liga a 2-a si a 3-a. Pot face rost aproape de toate loturile si de istoria echipelor din liga a 3-a.

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

Pot face rost si de pozele jucatorilor, a staffului tehnic si datele lor pe unde au mai jucat s.a, data nasterii si tot. Daca mai aveti nevoie va ajut cu cea mai mare placere.
Daca detii aceste date trimite aceste date pe care le ai prin PM .

Ma bucur ca mai sunt si useri ca vor sa ajute nu numai sa injure.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2010, 08:45 PM   #39
shurubelu
Member
 
Join Date: Feb 2009
shurubelu is on a distinguished road
Default

Am inceput sa adun informatiile. Nu e chiar greu acest lucru. La Poli Iasi II, Ceahlaul II si Vaslui II mai adun informatiile sau deja aveti ?

Last edited by shurubelu; 28-03-2010 at 09:25 PM.
shurubelu is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2010, 09:45 PM   #40
Alexander89
Echipa FifaRomania
 
Alexander89's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Piteşti
Alexander89 is a jewel in the roughAlexander89 is a jewel in the roughAlexander89 is a jewel in the roughAlexander89 is a jewel in the rough
Default

Ti-am trimis un PM cu id-ul meu de mess.Daca vrei sa ne ajuti contacteaza-ma.
Alexander89 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, fifam, fifam 10, rlsp, rlsp fifam, rlsp fifam 10


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL