INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 28-12-2008, 05:47 PM   #1
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default Season tickets

Am si eu o problema existentiala. De la FM07 incoace s-a scos o optiune importanta (zic eu): aceea de a selecta standurile pt season tickets. De 3 jocuri nu mai poti selecta, tot stadionul automat e selectat pt season tickets si vrei nu vrei vinzi bilete in functie de liga, echipa, nr de fani etc.. Eu vreau sa scot optiunea asta cu totul (nu vreau sa mai existe season tickets in joc). Stie cineva cum pot face? ce fisier trebuie modificat? Raman dator!
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008, 07:32 PM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu se poate asa ceva. Este practic imposibil pentru ca asa ceva este codat in joc!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008, 11:33 PM   #3
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Nu exista nici o linie..nici o valoare de 1 pe care sa o inlocuiesti cu 0?
Gasisem parca la un mom dat..un fisier cu parametrii unde puteai sa pui 0 sau 1..in functie de mai multe chestii...si erau 3 linii legate de season tickets..pacat oricum..dupa parerea mea proprie si personala era mai interesant inainte decat acuma la faza cu biletele.
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008, 09:49 AM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Aia sunt parametrii ce depind de numarul de abonamente vandute (season tickets). Ceea ce ceri tu este insa codat in joc si n-avem cum sa schimbam asta. Iti dai seama ca daca stiam si puteam, aveam de mult multe chestii deblocate in joc cum ar fi echipele nationale ale Olandei, Serbiei, Australiei si Coreei de Sud! Nationale care sunt codate si nu pot fi alese la inceputul jocului din cauza licentei!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008, 11:45 AM   #5
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Razvee View Post
Am si eu o problema existentiala. De la FM07 incoace s-a scos o optiune importanta (zic eu): aceea de a selecta standurile pt season tickets. De 3 jocuri nu mai poti selecta, tot stadionul automat e selectat pt season tickets si vrei nu vrei vinzi bilete in functie de liga, echipa, nr de fani etc.. Eu vreau sa scot optiunea asta cu totul (nu vreau sa mai existe season tickets in joc). Stie cineva cum pot face? ce fisier trebuie modificat? Raman dator!
Da de ce nu scoti reducerea la season tickets? Adica pui 0% si gata.
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2008, 12:18 PM   #6
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by bgd View Post
Da de ce nu scoti reducerea la season tickets? Adica pui 0% si gata.
Iti dai seama ca asta a fost primul lucru incercat. Reducere 0 , biletele la pret maxim + bonus pentru toate echipele. Chiar si in editor am pus la season tickets vandute in sezonul anterior 0 .. tot ce se putea..si am vandut aprox. 1000 de bilete in League Two din Anglia si asta la un stadion de 9000 de locuri..
Eh asta e daca nu se poate nu se poate...ii dam tot inainte
Ms oricum pt raspunsuri.
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 01:56 PM   #7
zangerini
Member
 
Join Date: Jan 2009
zangerini is on a distinguished road
Default

salut cine imi spune si mie cum pot juca fifa manager 09 cu fusion sa controlez toti jucatori din echipa ce program trebuie un link care lati folosit si voi si functioneaza bine in fusion ms mult
zangerini is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:16 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL