INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-01-2009, 11:49 PM   #1
GaBbY
Member
 
Join Date: Jan 2009
GaBbY is on a distinguished road
Unhappy Intrebare de incepator :D !

Incep prin a saluta comunitatea fifaromania si de a'mi cere scuze pt intreabarea mai mult decat stupida pe care o adresez .....Am inceput o carera cu Bratford in liga a-4-a din Anglia....problema este urmatoare....jucatorii obosesc prea rpd dupa cateva meciuri....si nush daca se poate face cv in legatura cu asta....In caz ca stie cineva sa imi spuna si mie
GaBbY is offline  
Old 24-01-2009, 11:52 PM   #2
fifamanager
Member
 
Join Date: Jan 2009
fifamanager is on a distinguished road
Default

pai depinde....ori ai comitementu mereu la very high dar asta nar trebui sa fie o problema, antrenamentele sunt alt punct de vedere pot fi prea obositoare mai schimba(iti sugeres pt a avea o echipa bine pregatita sa schimbi antrenamentele zilnic) sau ar mai fi o solutie sa odihnesti jucatori t duci la training apoi individual players si in dreapta ai sa vezi niste procente in dreptul jucatorilor dale in jur de 20 30 la suta la fiecare
fifamanager is offline  
Old 25-01-2009, 12:03 AM   #3
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

Incearca sa bagi un patch care modifica gameplay-ul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline  
Old 25-01-2009, 01:31 PM   #4
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by GaBbY View Post
Incep prin a saluta comunitatea fifaromania si de a'mi cere scuze pt intreabarea mai mult decat stupida pe care o adresez .....Am inceput o carera cu Bratford in liga a-4-a din Anglia....problema este urmatoare....jucatorii obosesc prea rpd dupa cateva meciuri....si nush daca se poate face cv in legatura cu asta....In caz ca stie cineva sa imi spuna si mie
Ia si iti fa tu singur antrenamentele saptamanale...incearca sa bagi recuperare o data pe luna..sau in functie de cum obosesc, mai roteste jucatorii, nu juca tot timpul cu aceeasi echipa...angajeaza-ti un masseur bun...etc.
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline  
Old 26-01-2009, 01:56 PM   #5
GaBbY
Member
 
Join Date: Jan 2009
GaBbY is on a distinguished road
Default

Ok...Multumesc mult pt tot...Am sa tin cont de sfaturile voaste
GaBbY is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:37 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL