INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 09-11-2009, 11:33 AM   #11
Yppy
Member
 
Yppy's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Romania
Yppy is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Yppy
Default

@Ovidash :

Nu poti juca ca si portar. ( scuzati cacofonia )
__________________
RAPID 4 EVER !!!
Yppy is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 07:34 PM   #12
NVEST
Member
 
Join Date: Nov 2009
NVEST is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by KAKA 08 View Post
cam cat trebuie sa joci ca sa treci pe la nationala?..voi cat ati asteptat?
pe mine m-au convocat cand s-a terminat sezonul, e drept eram goalgheter cu 55 de goluri si 30 de pase de gol ) si dupa vreo 3 meciuri la nationala eram titular meci de meci.... cel mai nasol lucru e ca sunt jucatori deaia.. la nationala Romaniei gen .. ASDDASDA si nume deastea aiurea.... si ii convoaca si pe ei
NVEST is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 06:27 PM   #13
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Exista jucatori romani fictivi datorita prezentei echipei "FC Cerchizmajiu", care este doar temporar nelicentiata, urmand ca in urmatorul joc sa revina o echipa licentiata in locul ei. Oricum eu sunt total impotriva acestor echipe care chiar nu au nici un rost, bine pot fi editate, dar pana sa ajunga a fi editate complet aduc un minus de realism jocului, si aici ma refer la partea manageriala/economica.

Revenind ontopic, sincer nu prea am jucat Bal in pes 2009, iar in 2010 am inceput din start cu master league unde am dat-o in bara si l-am lasat, urmand reincep altadata. Acest fapt m-a facut sa incerc Become a Legend, care e... la fel?! sau mi se pare mie? E ok, nu zic ca nu si pare atragator, coechipierii fiind mult mai inteligenti si mult mai bine organizati. Orium am jucat numai vreo 2 meciuri, deci n-am prea multa experienta, dar pare promitator.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 06:41 PM   #14
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Mai baietii PES nu va ajunge niciodata la nivelul FIFEI indiferent la ce mod ai juca
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 06:59 PM   #15
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Mai baietii PES nu va ajunge niciodata la nivelul FIFEI indiferent la ce mod ai juca
Te referi la varianta pentru console nu? Altfel nu imi explic afirmatia ta. Si oricum, pana la urma nu trebuie sa ajunga nicaieri, fiecare joaca ce-i place si gata.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 07:05 PM   #16
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Te referi la varianta pentru console nu? Altfel nu imi explic afirmatia ta. Si oricum, pana la urma nu trebuie sa ajunga nicaieri, fiecare joaca ce-i place si gata.
Nu ma refer la cea pentru PC si pana la urma ai dreptate fiecare joaca ce vrea dar eu cred ca mai multi joaca FIFA decat PES;
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2009, 11:53 PM   #17
shade
Member
 
Join Date: Aug 2009
shade is on a distinguished road
Default

vorbesti cam prosti. tu ai da bai pe quake 2 (care e super joc) in loc de call fo duty? nu zic nu si mie persoal imi pacea mai tare quake la vemea lui dar acu e prea depasit.
ma refer la faptu ca fifa pc nu e joc care sa merite bani, grafica urata rau, gameplay bunicel(depinde de preferinte), be a pro de rahat fata de be a legend.
sincer daca ai fi cumparat original ii dadeam in judecata, asa nu mai joc deloc(poate doar in retea)
pes joc doar be a legend ca manager ala parca e mai bun la fifa dar nu mai sufar grafica
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
shade is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2009, 09:02 AM   #18
Vladutzu
Member
 
Join Date: Oct 2009
Vladutzu is on a distinguished road
Default

pes e sub fifa doar prin faptul ca nu are echipe de liga a doua...si astfel o sa vezi dupa un sezon de master league ca o sa ai in anglia echipe de prin restul europei...in rest si la grafica si la gameplay pes este mult peste fifa
Vladutzu is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2009, 11:52 AM   #19
Eu_RoNaLDiNHo
Member
 
Eu_RoNaLDiNHo's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: ai liv in rumenia
Eu_RoNaLDiNHo will become famous soon enough
Default

e cert ca pes e mai bun,eu am ajuns deja faimos la become a legend ! am fost jumatate de sezon la auxere(scuzati dak nu am scris corect) si dupa m-am transferat la bordeaux am castigat de 2 ori champions league si acum ,in al 4-lea sezon in sfarsit m-am transferat la valencia,adica in finalul la al 3-lea m-am transferat :d , am 20 de ani si ovr. 73 ! :O
P.S:Joc la amateur !
__________________
Hau du iu du diar boi?
Eu_RoNaLDiNHo is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2009, 07:27 PM   #20
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Eu_RoNaLDiNHo View Post
e cert ca pes e mai bun,eu am ajuns deja faimos la become a legend ! am fost jumatate de sezon la auxere(scuzati dak nu am scris corect) si dupa m-am transferat la bordeaux am castigat de 2 ori champions league si acum ,in al 4-lea sezon in sfarsit m-am transferat la valencia,adica in finalul la al 3-lea m-am transferat :d , am 20 de ani si ovr. 73 ! :O
P.S:Joc la amateur !
La amateur e stupid de usor, chiar si la regular treci de toata apararea relativ usor. Oricum daca vrei putina competitie incearca sa joci la Professional sau Top Player. Eu unul daca nu joc la unul din acestea nu prea am satisfactie in cazul unei victorii.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL