INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 12-09-2003, 12:06 AM   #11
terminator"87"
Member
 
Join Date: Aug 2003
Location: Bistrita
terminator"87" is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Sep 11 2003, 10:45 PM
http://www.thepetitionsite.com/takeaction/889450719 - Sunt semnaturi pentru a SUSTINE ROMANIA... dak semneaza 10.000 de oameni uefa ia atitudine 100%....deci votati pentru romania si impotriva lu URS MAYER !!!! PLZZZZ ! ! !
hai ma ca deja vorbesti prostii
__________________
GANDESTE TOT CE SPUI, NU SPUNE TOT CE GANDESTI
terminator"87" is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2003, 02:14 AM   #12
Andrei
Member
 
Join Date: Dec 2002
Andrei is on a distinguished road
Default

de ce mah? e normal sa luam o atitudine fata de arbitru si fata de forurile internationale...
Andrei is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2003, 05:06 AM   #13
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

mda 10 000 este un numar, dar crezi ca o sai deranjeze pe secureristu ala de dragomir? ala siar vinde mama ca sa mai adauge cativa banuti la averea lui demiliarde, si aia de la uefa ce sa faca? cine e presedintele uefei?singurul mod in care o sa ajungem sa fim bagati in seama de astia care nu au 4 clase si conduc fotbalul romanesc e sa ne dam foc sau sa se impuste unu in cap, poate asa ne va baga in seama si dragomir sau uefa, dar cu petitiile astea nu prea cred, am semnat si eu ca am zis ca deh poate li se subtiaza obrazu nasului, da nu prea cred ca sunt sanse

sfat. ca sa va mai consemnati ascultati cateva melodii cu zdub si zdob, am auzit cateva melodii ale lor si acum ma doare in fix in p**a de uefa lor si de frf-ulor, fotbalul romanesc are valoare si pot sa spun ca pe moment suntem daca nu cei mai buni printre cei mai buni din europa, mie imi este de ajuns sal vad pe chivu o stea la roma, pe mutu un start la chelsee, un rapid care putea sa umilesca pe be;genii aia trufasi ,frf e un lichel ce traieste de pe divizia A, ar cam trebuii sasi dea seama baietii ca daca noi suntem jos nici ei nu pot sasi mai faca smecheriile lor
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2003, 04:00 PM   #14
terminator"87"
Member
 
Join Date: Aug 2003
Location: Bistrita
terminator"87" is on a distinguished road
Default

"dak semneaza 10.000 de oameni uefa ia atitudine 100%" wake up man its over
in orice caz la ora asta sunt peste 10.000 de petitii printre care ma numar si eu....totusi "hotia" asta vad ca ne-a unit pe toti romanii intr-o singura voce....cred ca ar trebui sa protestam in toate marile orase ale tarii ca asa sigur ne va baga si pe noi cineva in seama
__________________
GANDESTE TOT CE SPUI, NU SPUNE TOT CE GANDESTI
terminator"87" is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2003, 04:37 PM   #15
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

<_< ba nu o sa se faca nimica pana la urma ...sa zicem ca-l da afara pe mayer vreo 2 ani(nicodata nu o sa se intample astea .... relatii chestiii... in fine)
NOI AM PIERDUT O CALIFICARE SI SINGURUL MOD DE A SE FACE DREPTATE AR FII SA SE REJAOCE MECIU(DESI TOT NU AR FI CORECT FINDCA NOI L-AM CASTIGAT DEJA )
dar niciodata nu s-a intaplat asa ceva in istoria fifa si in istoria fotbalului din 1853(de cand s-a jucat primu meci offciial de fotbal in anglia) pana acuma si nu o sa se intample nimica pt niste amarati de romani(cum a zis si mutu ...singura greaseala!?!?!?!...ne-am nascut romani )
DAR E BINE SA PROTESTAM MACAR NU DAM DOVADA DE INDIFERENTA CA ALTII SI MACAR NE IMPLICAM CA NISTE ADEVAATI SUPORTERII AI ROMANIEI SI AI ECHIPEI NATIONALE
FORZA ROMANIA .... SUCCES TUTUROR SUPORTERILOR CE SE IMPLICA(am trimis si eu un protest si am semnat petitia ... a si mailuri de ''felcitae'' pt ursulica mayer ''pu*a mica)
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2003, 08:51 PM   #16
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

lui meier ii e frica de viata ca a auzit ca a murit viitoare primministra suedeza sau ce era si cica sta cu morcovul la cur de frica ca ii omoara romanii familia sa ii omoare familia HUOOOO sa arda in IAD si el si familia lui
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:03 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL