INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 03-03-2004, 08:59 AM   #11
neolen
Member
 
Join Date: Nov 2003
neolen is on a distinguished road
Default


3 martie 2004:

Gen?lerbirligi 17:45 Parma
Teplice 18:00 Celtic
Debrecen 19:00 Club Brugge
Newcastle 19:45 V?lerenga
Besiktas 20:30 Valencia
Rosenborg 20:45 Benfica
Inter 20:45 Sochaux
Levski 21:10 Liverpool


!!Astept pronosticurile voastre
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Oricind Zimbru
Oriunde Zimbru
Peste tot Zimbru
Intotdeauna cistigi tu
neolen is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2004, 06:25 PM   #12
neolen
Member
 
Join Date: Nov 2003
neolen is on a distinguished road
Default

Inter 20:45 Sochaux

Inter trebuie sa se califice cu orice pret, cat de prost nu arjuca astazi Inter se vor califica.
Pronostic:Inter merge mai departe

Levski 21:10 Liverpool

Pronostic:Liverpool v-a marca mai putin de 1,5 goluri


Panathinaikos (Gre) vs Auxerre (Fra)

Panathinaikos este cea mai buna echipa pe teren propriu 12 meciuri 12 victorii
Dupa Anul Nou Panathinaikos nu a pierdut nici un meci si se afla intr-o forma f buna. In meciul cu Auxerre v-a lipsi Papadopulous care v-a fi apt doar peste 3 saptamani. Grecii au o experienta mai mare in cupele europene.

Pronostic: mai putin de 2,5 goluri

Mallorca vs Spartak

Mallorca este favorit f mare, l-a Spartak v-a lipsi Kebe. Am urmarit partida din Moskova unde fara mari eforturi Mallorca a castigat de nu le venea sa creada ochilor. Spartak este prea slab pentru Mallorca. La Mallorca au plecat Iencsi si Tamas insa nu vor juca. Campionatul Rusiei incepe pe 13 martie cu derby-ul dintre Dinamo Moskva si Spartak acest meci v-a fi de debut pentru romani. Iencsi este f stimat de fanii din Rusia ei il cred pe Iencsi capitanul Nationalei.

Pronostic: Mallorca 1

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Oricind Zimbru
Oriunde Zimbru
Peste tot Zimbru
Intotdeauna cistigi tu
neolen is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2004, 02:11 PM   #13
neolen
Member
 
Join Date: Nov 2003
neolen is on a distinguished road
Default


Azi am sa dau pronosticuri in procentaj sa vad cum merge.

Campionatul Italiei.Serie A


Chievo vs Empoli
1-50% x-40 2-10%

2-Udinese vs Perugia
1-50% x-40 2-10%

3-Lecce vs Siena
1-40% x-40% 2-20%

Campionatul Germaniei. Bundesliga

VFL Wolfsburg vs 1.FC Koeln
1-75% x-15% 2-10%

1.FC Kaiserslautern vs Eintracht Frankfurt
1-80% x-10% 2-10%

Schalke-04 vs SC Freiburg
1-80% x-10% 2-10%

Bayer Leverkusen vs Bayern Munchen
1-40% x-40% 2-20%

Borussia Dortmund vs Stuttgart
1-40% x-40% 2-20%

Campionatul Spaniei. La Liga

Atletiko Madrid vs Murcia
1-80% x-10% 2-10%

Valencia vs Deportivo
1-50% x-40 2-10%

Barcelona vs Mallorca
1-50% x-40 2-10%

Campionatul Frantei. Ligue 1

Strasbourg vs Nice
1-80% x-10% 2-10%

Montpellier vs Touluse
1-80% x-10% 2-10%

Lyon vs Ajaccio
1-25% x-50% 2-25 (valuebet)

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Oricind Zimbru
Oriunde Zimbru
Peste tot Zimbru
Intotdeauna cistigi tu
neolen is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2004, 03:57 PM   #14
neolen
Member
 
Join Date: Nov 2003
neolen is on a distinguished road
Default

21:45 Chelsea (Eng) - Stuttgart (Ger)


21:45 Juventus (Ita) - Deportivo (Spa) H2 (+1)

Multi absenti in tabara celor de la Juve:M. Iuliano Zambrotta Birindelli Trezeguet Conte Maresca, chiar de Juventus imi place mai mult decat Deportivo cu asa greseli in aparare care nu demult era socotita cea mai buna din Europa
cu marile ratari ale lui Del Piero si Miccoli din prima partida si asa o lista de absenti imi este greu sa cred ca mai departe v-a merge Juventus.
Interesant este faptul ca toate partidele de pe teren propriu din Uefa Champions League Juve le-a castigat. Pe de alta parte l-a Deportivo este absent doar Romero, gustul de revansa este mai mare ca niciodata. Pronosticul meu 2-1 sau 1-0 in orice caz Deportivo v-a merge mai departe.


21:45 Lyon (Fra) - Real Sociedad

21:45 Manchester U. (Eng) - FC Porto (Por) 1

Valentin Ivanov v-a arbitra acest meci ( a mai arbitrat United -Basel scor 3-1 aratand 5 cartonase galbene)
Dupa jocul demonstrat de ambele echipe aceasta patida ar trebui sa fie asemanatoare cu meciurile de anul trecut dintre United si Real. Factorul pozitiv pentru United este revenirea lui Silvestre si G. Neville, negativ-absenta lui R. Keane? eliminat in meciul de la Porto.
Interesant este faptul ca Porto a marcat in toate cele 7 meciuri din Uefa Champions League insa asta nu inseamna nimic, United pur si simplu nu are voie sa greseasca in acest meci si luindu-l in cont pe arbitrul rus.. pronosticul meu este -United v-a castiga
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Oricind Zimbru
Oriunde Zimbru
Peste tot Zimbru
Intotdeauna cistigi tu
neolen is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2004, 03:28 PM   #15
neolen
Member
 
Join Date: Nov 2003
neolen is on a distinguished road
Default

21:45 AC Milan (Ita) - Sparta Prague (Cze)

C. Seedorf si G. Gatusso vor juca ambii in acest meci. Sparta are o singura sansa sa marcheze prima.
AC Milan : Dida; Cafu, Costacurta, Maldini, Kaladze; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kaka; Inzaghi F., Shevchenko.
Sparta Praha : Blazek; Pergl, Homola, Hubschman, Labant; Pobosky, Zelenka, Kovac, Michalik; Stajner, Rezek
Pronostic: Sparta nu v-a marca

21:45 Arsenal (Eng) - Celta de Vigo (Spa)

Arsenal este intr-o forma de nedescris pe cand Celta are prbleme mari in Campionat 1-5 de la Espanyol. Daca in primul meci Celta a incercat sa joace pe flanguri pentru a deschide apararea lui Arsenal -asta fiind unica solutie , in Anglia stadioanele sunt de marime mica asa ca fara sanse pentru Celta, mai ales ca v-a fi un meci care v-a pune in evidenta tehnica fotbalistilor si actiunile lor individuale in plus e clar ca Celta nu se v-a apara. La Celta revine Cavallero si Jessuli.
Pronostic: mai mult de 2,5 goluri

21:45 Monaco - Lok. Moscow (Rus) H2+1

La rusi vor absenata Buznikin Pimenov si posibil Marat Izmailov si la Monaco capitanul si Squilacii doi lideri indiscutabili.
Monaco: Roma - Ibarra, Evra, Rodriguez, Givet - Adebayor, Zikos, Bernardi, Rothen - Morientes, Prso
Lokomotiv: Ovchinnikov - Evseev, Sennikov, Asatiani, Pashinin - Loskov, Gurenko, Maminov, Wagner - Ashvetyia, Izmailov

21:45 Real Madrid (Spa) - Bayern Munich (Ger)

Un meci f imprevizibil in care ambele echipe isi vor arata adevarata valoare, in caz ca una din echipe v-a marca v-a fi show pe Santiago Bernabeu. Personal cred ca rolul imporant il vor avea portarii , Kahn a facut o partida magnifica in meciul cu Bayer (am vazut meciul si vreau sa va spun ca e nebun neamtul) in care a dat dovada ca este cel mai bun din lume. Cu Ronaldo si Roberto Carlos absenti si Guti, Pavon sub semnul intrebarii nu cred ca Real v-a marca mai mult de 1 gol. La Bayern revine Lizarazu si traumat in meciul cu Bayer V.Sagnol v-a juca intr-un bandaj special. Sa va reamintesc ca dupa greseala din primul meci Kahn a spus ca v-a obtine singur victoria pentru Bayern si ca nu v-a scapa nici un gol ceea ce inseamna ca la un eventual 0-0 Real se v-a califica.

Real Madrid: Casillas; Michel Salgado, Raъl Bravo, Ivan Helguera, Mejнa; Guti, Beckham; Figo, Zidane, Solari; Raul.
Bayern Munich: Kahn; Sagnol (Salihamidzic), Kuffour, Kovac, Lizarazu; Demichelis; Hargreaves, Ballack, Ze Roberto; Pizarro, Makaay.

Pronosticul meu este Bayern v-a marca si se v-a califica.

neolen
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Oricind Zimbru
Oriunde Zimbru
Peste tot Zimbru
Intotdeauna cistigi tu
neolen is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL