INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-06-2006, 07:17 PM   #1
Ionut cel Intelept
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Videle
Ionut cel Intelept is on a distinguished road
Default

Nu stiu daca e corect sa postez un topic despre fifa 2007 in sectiunea fifa 2006 , dar totusi poate reusesc sa nu supar pe mine. Titlul spune totul : ce vrei sa vezi in fifa 2007 si nu ai vazut in fifa 2006. Eu unul as vrea sa se lucreze la gameplay si poate sa se rezolve unele bug-uri grafice. Inca odata imi cer scuze daca am pus topicul intr-un loc nepotrivit.
__________________
Jedi are the guardians of peace in the galaxy.
Jedi use their powers to defend and protect, never to attack others.
Jedi respect all life, in any form.
Jedi serve others rather than ruling over them, for the good of the galaxy.
Jedi seek to improve themselves through knowledge and training.
Ionut cel Intelept is offline  
Old 01-07-2006, 09:29 AM   #2
vladUTZ
Member
 
Join Date: Mar 2006
vladUTZ is on a distinguished road
Default

Daca vor sa aiba succes,ar trebui as faca si ceva mai special.....iar problema cu bug-urile....e de jale....
__________________
4EVER ANTI-PES
FIFA, IS THE BEST!!!

vladUTZ is offline  
Old 01-07-2006, 01:50 PM   #3
Basa
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Timisoara
Basa is on a distinguished road
Default

Eu as mai vrea ca atunci cand creezi un compionat sa poti controla mai mult de 8 echipe. am nevoie de cel putin 12 in prezent. Sa fie mai real in cariera (ma refer la optiuni) si deocamdata ma opresc aici. Daca poate face cineva ca in loc de 8 sa pot controla 16 il rog sa o faca.
Basa is offline  
Old 01-07-2006, 01:53 PM   #4
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

As vrea sa fie simulator nu arcade
Jokes is offline  
Old 02-07-2006, 01:56 PM   #5
juventus
Member
 
Join Date: Dec 2005
juventus is on a distinguished road
Default

In primul rand sa se joace football nu tenis ca in fifa06, in ultimile luni parca as juca mereu cu acelasi jucator majoritatea(90% poate chiar mai mult) extrema si centrare atat, in primul rand 2007 va trebui sa aibe portar daca exista asa ceva in 2006 era extraordinar, as vrea in 2007 sa ne luptam in teren prin creativitate, constructii, skil si multe altele aici in 2006 majoritatea extrema centrare cap si atat jucatorii mari la fel anti fotball schimbam extrema prin pase lungi centrari imposibile cap gol, 2006 ar fi un joc superb in multiplayer daca sar juca football si daca ar exista un portar chiar daca nu ar iesi el singur macar sa ii dam noi comanda si sa intinda mainile alea sa prinda mingea si sa nu mai respinga mingea ca idiotul in picioarele atacantului, in momentul sutului eu cred ca cei care au creat multiool au facut o treaba destul de buna dar cred ca ar fi putut elimina aceste idiotenii dar nu sa vrut , oricum asta este, am multe asteptari de la 2007 sper sa nu ma dezamageasca precum fifa world cup

Ptr cine e iubitor de fotbal,de spectacol si joaca fotbal (pase constructii,driblinguri) in fifa06 sa ma caute pe mirc Quackenet canale #esl.ro, #pgl.fifa, #esl.fifa, cu nickul Tele`Santana

Multa bafta!!!

P.S. Uitasem ce este cel mai important, sa nu mai existe delay degeaba ar fi un joc superb daca in multiplayer ar face figuri
__________________
E posibil s-o dai, dar e probabil s-o iei!!!
juventus is offline  
Old 03-07-2006, 12:13 PM   #6
andrei_cta_91
Member
 
Join Date: Jun 2006
andrei_cta_91 is on a distinguished road
Default

In primu rand la world class as vrea sa faca jucatorii calculatorului mai bun nu sa faca un portar cu 20 la overal sa apere tot. Bugul acela mingea trece pe langa poarta si este gol sau intra si nu este gol. 3 echipe din Romania macar: Steaua, Dinamo, Rapid. Restu sa fie surpriza
andrei_cta_91 is offline  
Old 04-07-2006, 09:48 AM   #7
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

IN primul rand as vrea sa semene cu pes la gameplay(ceea ce cred ca e imposibil).Grafica e bunicica la 2006,dar ma enerveaza ca jucatorii sunt deja uzi leoarca imediat cum intra pe teren.As mai vrea sa nu fie fete generice ci doar specifice si sa gaseasca o camera de filmat mai buna.
Oricum cred ca noi scriem degeaba in topicul asta ca fac pariu ca nici 1/2 din ce vrem nu va aparea in 2007
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline  
Old 04-07-2006, 09:59 AM   #8
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Jumatate? Nu ti se pare cam mult :P?
Alex is offline  
Old 04-07-2006, 11:53 AM   #9
cherquem
Member
 
Join Date: May 2006
cherquem is on a distinguished road
Default

as vrea sa pot sa antrenez o echipa nationala ... adica sa pot sa antrenez si o echipa de club..iar cand se termina campionatu sa mi se ofere post de selectioner... sa calific echipe la mondial,euro,etc
... si sa iti selectionezi tu din jucatorii existenti in fifa06 pe parcursul anilor .... si echipele de club sa nu poata sa foloseasca jucatorii pe care i-am selectionat
__________________
Rapid
cherquem is offline  
Old 04-07-2006, 11:58 AM   #10
stefan
Guest
 
Default

e simulator de fotbal, nu manager, pentru asta exista FIFA Manager, dar din pacate e un joc jalnic.
 
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:16 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL