INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

View Poll Results: Pes 2009 sau Fifa 09
Pes 2009 52 43.70%
Fifa 09 67 56.30%
Voters: 119. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-10-2008, 06:22 PM   #11
Kreed
Member
 
Kreed's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Rovinari
Kreed is on a distinguished road
Default

Aleg FIFA doar pentru mager mode si online mode. In rest PES este mai bun.
Kreed is offline  
Old 07-10-2008, 06:23 PM   #12
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

PES 2009 clar
timisica_cristian is offline  
Old 07-10-2008, 06:24 PM   #13
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

PES 2009...no comment
kanye_west is offline  
Old 07-10-2008, 06:46 PM   #14
Razvan-dida
Member
 
Razvan-dida's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Iasi
Razvan-dida is an unknown quantity at this point
Default

multi de aici din orgoliu sau nu stiu din ce motiv .. parca nu vor sa recunoasca valoarea... ce daca joci Fifa de 10 ani .... sau Pes ... parca nu poti recunoaste care joc e mai bun... si eu am jucat Fifa la greu pana la Pes 5 ... dupa aia pe an ce trecea.. tot Pes era mai bun.... Sincer.. anul acesta .. cand a aparut Fifa 09 Demo... Am zis " Daca cei de la Konami nu vor schimba gameplay-ul la Pes 2009 si il vor lasa asa cum e la pes 2008 ... CLAR trec la Fifa 09 pt k ma atragea intr-un fel.... Acum cand au scos Demo... si cand am vazut cum e .. am ramas :O ...
__________________
Pes Fan's and Editor's


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razvan-dida is offline  
Old 07-10-2008, 06:56 PM   #15
stefan
Guest
 
Default

Anul asta FIFA chiar imi place, am jucat azi vreo 8 meciuri, asta nu s-a mai intamplat din 2003. PES 09 mi se pare un esec total in comparatie cu jocurile mai vechi din serie.
 
Old 07-10-2008, 07:00 PM   #16
Varaloi
Guest
 
Default

Nici unul dintre jocuri nu exceleaza la niciun capitol, dar parca totusi anul acesta as alege FIFA. PES nu a suferit schimbari majore (Undeath delireaza) si nici nu cred ca va suferi nici in viitor, avand in vedere cat de mult cei de la Konami s-au lenevit.
 
Old 07-10-2008, 07:28 PM   #17
Rapid(FZR)
Member
 
Rapid(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Rapid(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

tot timpul am crezut ca daca combini fifa si pes atunci obtii cel mai bun simulator de football in materie de gameplay..si daca mai pui Dida Manager deja devine un vis
__________________
BADABING BADABANG BADABOOM
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Rapid(FZR) is offline  
Old 07-10-2008, 07:29 PM   #18
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Aveti dreptate, cei de la Konami s-au lenevit, dar totusi parca e mai bine decat Fifa 09
timisica_cristian is offline  
Old 07-10-2008, 08:19 PM   #19
Razvan-dida
Member
 
Razvan-dida's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Iasi
Razvan-dida is an unknown quantity at this point
Default

vi se pare voua... daca a-ti fi jucat pes 2008 si apoi pe 2009 ve-ti fi simtit si diferenta ... nu mai este asa mare diferenta la prima vedere... cum era intre pes 6 si Pes 2008 .... Atunci --> pes 2008 ... Grafica buna.. Gameplay de kk... acum s-a imbunatatit grafica si nu mai zi Gameplay-ul .... daca incercati macar sa jucati ve-ti vedea ca Pes 2009 chiar este un simulator de fotbal ... Bafta
__________________
Pes Fan's and Editor's


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razvan-dida is offline  
Old 07-10-2008, 08:25 PM   #20
stefan
Guest
 
Default

Tu ai facut topicul asta ca sa ne convingi ca PES e mai bun?
 
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:43 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL