INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 03-11-2008, 08:28 PM   #1
TheBestMan
Banned
 
Join Date: Oct 2008
Location: Ramnicu Valcea
TheBestMan can only hope to improve
Default Official Thread:Manager Mode

Puneti-va aici manager mod-ul vostru.Numai deschideti 100 de topicuri ca la FIFA 2009.

Eu am inceput cu FC Arges(incluzand patch-ul meu si database update),sunt in etapa 7 pe locul 16.Din pacate,echipa pur si simplu nu merge.Am facut transferuri foarte bune precum Bacila,Aldea dar si Ionut Stancu(care a fost transferul saptamanii de la Rapid Bucuresti).Incerc sa scap de retrogradare,asa cum imi cere si obiectivul.In cupa merg bine,m-am calificat mai departe,iar acum imi dau toate puterile in campionat.
In iarna,il am in vedere pe Cernea dar si pe Bogdan Mara.

Imi puteti da o sugestie cu training-ul vostru.Sunt putin nelamurit cum sta treaba.

Astept pareri,dar si povestile voastre cu echipele voastre!
TheBestMan is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 08:41 PM   #2
TheBestMan
Banned
 
Join Date: Oct 2008
Location: Ramnicu Valcea
TheBestMan can only hope to improve
Default

Abia a inceput returul,iar echipa mea,FC Arges se afla pe locul 14 la egalitate de puncte cu locul 15 si 16.Obiectivul devine din ce in ce mai palpitant.In iarna,din pacate,Mara a fost ratat iar Cernea nu a vrut sa vina,nu m-am inteles cu echipa pentru el.In schimb,am adus un jucator din Thailanda,Chong Yo Khung parca dar si pe Ghelev,un bulgar de 19 ani.
In prima etapa din retur,a fost un meci intre FC Arges si FC Brasov (nou promovatele).Brasov-ul mai invins cu 6-1,din pacate.A doua etapa a fost o razbunare totala asupra Craiovei invingand-o cu 3-0,un scor de neprezentare.
Din cupa Romaniei am fost eliminat de Politehnica Timisoara,care m-a invins cu 1-0.Sper sa scap de retrogradare si sa aduc noi jucatori la echipa.
TheBestMan is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 11:51 PM   #3
pastilax
Member
 
Join Date: Oct 2008
pastilax is on a distinguished road
Default

Cum adica scor de neprezentare? Nu a venit echipa?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
pastilax is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 11:54 PM   #4
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

3-0 e scor de neprezentare ma))
asa se spune
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 12:22 PM   #5
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by pastilax View Post
Cum adica scor de neprezentare? Nu a venit echipa?
OMG. Sa inteleg ca nu prea esti "microbist"?!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2008, 02:35 PM   #6
Genovesse
Member
 
Join Date: Nov 2008
Genovesse is on a distinguished road
Default

Ce formula joci ? Eu unu iti sugerez sa incerci 4-1-2-1-2, sau nah sa fiu mai explicit, 4 fundasi, 1 DM, 2 mijlocasi centrali sau RM - LM la alegerea ta, 1 AM, si 2 atacanti, sincer mi se pare una din cele mai echilibrate formule. Acuma depinde si ce jucatori ai la Fc. Arges, eu unu din Romania nu joc pana nu apare un patch ceva cu steme si poze de la jucatori. Ai putea sa joci la fel de bine 5-3-2 cu LWB- RWB, la mijloc LM-RM si AM. Incearca una din astea 2, eu unu zic ca o sa incepi sa iei si puncte daca nu joci la matineu )
Genovesse is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2008, 04:01 PM   #7
MrMario
Member
 
Join Date: Dec 2008
MrMario is on a distinguished road
Default

Eu am inceput cu Steaua si o duc f bine ... transferuri nu am facut dar am reusit sa ma calific in CL si in campionat dupa 5 etape sunt pe primul loc ... forumula de joc 4-3-1-2 (la mij am LM CM AM RM) dupa primul sezon am de gand sa scap de neaga semedo rada lovin baciu vatca cernea toja szekely(ultimii 2 pt ca sunt LW si RW) si ghionea & zapata care sunt mai batranei... pe cine sa aduc nu m-am gandit inca propuneri ceva ?
MrMario is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2008, 08:52 PM   #8
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pai normal ar trebui sa se termine imprumutul lui Tatarusanu de la Gloria Bistrita, asa ca ai portar! In locul lui Ghionea foloseste-l pe Rada!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2009, 12:43 PM   #9
cardash
Member
 
Join Date: Aug 2008
cardash is on a distinguished road
Default

ma nush...da eu joc in 3d ...majoritatea....si ma iau dracii knd vad ce aiurea joaca...si ma gandesc...ca trec anii...si nedved...sau raul...sau del piero...se retrag...si incep cariera cu juve sau real..))....tot am incercat..da e greu..iti trebe rabdare..
cardash is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2009, 01:04 AM   #10
alexis_sorin
Member
 
Join Date: Jun 2009
alexis_sorin is on a distinguished road
Default

I-ati un gameplay bun french gone e bun
alexis_sorin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:35 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL