INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Fifa Manager 07

Reply
 
Thread Tools
Old 22-03-2007, 10:10 AM   #1
vladnego
Member
 
vladnego's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
vladnego is on a distinguished road
Default Cine a jucat Fifa Manager 07 cu Poli Timisoara mai mult de un sezon?

Daca ati jucat cu Poli Timisoara mai mult de un sezon ziceti-mi si mie daca in al 2lea sezon echipa de rezerve mai juca in vreo competitie???
__________________
Mai bine sa iti incurajezi echipa favorita decat sa denigrezi echipa rivala!Asa ca...FORZA DINAMO!!!
vladnego is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2007, 10:37 AM   #2
alehin
Member
 
Join Date: Dec 2006
alehin is on a distinguished road
Default

Eu am jucat cu Poli, am facut chiar si pentru Steaua echipa de rezerve si am aceeasi problema. Daca termini cu echipa de rezerve pe locul 1 sau 2, in al 2 an o sa joci decat in cupa Romaniei iar in al 3 sezon...pauza...iar daca termini pe alt loc nu mai joci deloc cu echipa a 2. Am jucat si in Spania cu un club care are echipa de rezerve intr-o liga inferioara si acelasi lucru...am incercat toate setarile din editor si "reserve team are allowed to play in this league" pentru liga I si tot nu merge. Trebuie sa fie ceva de la joc.
alehin is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2007, 10:48 AM   #3
vladnego
Member
 
vladnego's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
vladnego is on a distinguished road
Default

Am pus topicu asta si la fifa manager pe forumul oficial si acum astept sa vad daca imi raspunde cineva...Dar totusi tu ai pus reserve teams allow to play in this league si la Liga I???Dar daca te duci la Country Settings/League System/Update Teams?nu cumva trebuia sa dam update teams inainte sa jucam...???
__________________
Mai bine sa iti incurajezi echipa favorita decat sa denigrezi echipa rivala!Asa ca...FORZA DINAMO!!!

Last edited by vladnego; 22-03-2007 at 11:18 AM.
vladnego is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:52 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL