INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-06-2005, 06:14 PM   #1611
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

micutzu>sunt de acord cu tine intr-u totu
Jokes is offline  
Old 29-06-2005, 04:14 PM   #1612
faboulos84
Member
 
Join Date: Mar 2005
faboulos84 is on a distinguished road
Default

Se pare ca Dinamo isi face trupa k lumea ... se vad influentzele lui Giovanni ...
faboulos84 is offline  
Old 29-06-2005, 06:39 PM   #1613
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Kkt...daca eram becalli la Jiul sau la Pandurii crezi ca i-ar fii iesit transferurile? Transferurile s-au realizat pt ca dinamo are bani , si pana la urma ce mari fotbalisti au adus? Tarfele de la Craiova care sunt asa de buni ca au retrogradat , Chihaia si Bratu eterna rezerva la Nantes.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 29-06-2005, 07:09 PM   #1614
faboulos84
Member
 
Join Date: Mar 2005
faboulos84 is on a distinguished road
Default

Hmmm , pe langa celalate contracandidate a facut ceva transferuri ....
faboulos84 is offline  
Old 30-06-2005, 01:15 PM   #1615
bug
Member
 
Join Date: Aug 2004
Location: Bucuresti
bug is on a distinguished road
Send a message via MSN to bug Send a message via Yahoo to bug
Default

Quote:
Originally posted by micutzu@Jun 27 2005, 04:49 PM
Eu ca suporter al stelei m-am saturat de promisiunile lui nea behehe.Are gura mare, se cearta cu toti, promite marea si sarea, are prea mare incredere in el si e un mare patron cu 4 clase.M-am saturat de acest gigi.Este mult prea mediatizat acest nene.Am inceput sa-mi fie scarba de el.
A promis ca-l va aduce pe plesan, a zis ca e ca si transferat la steaua si uite ca acum a ajuns la dinamo.A promis mari transferuri de pe la timisoara,constanta si arges, a zis ca hagi v-a fi antrenor si nu a reusit sa aduca decat pe iacob. Si sa nu uit a adus un antrenor care habar nu are in ce s-a bagat. Protasov nu v-a rezista prea mult pe banca stelei.Si cel mai mult imi pare rau ca a fost dat afara Dorinel. Lasa ca in locul lui il va aduce pe nu stiu ce necunoscut de prin polonia liber de contract. Mie mi se pare ca sacul lui gigi cam se goleste. Nu a mai reusit de mult un transfer a unui jucator intradevar bun. Bine ca-i mareste salariul lui radoi si celorlalti nici macar primele pt castigarea camp nu le-a dat-o.
Steaua a ajuns sa fie echipa familiei becali.
Se pare ca a ajuns la fundul sacului, imi aduc aminte dupa ce a castigat Steaua meciul cu Poli ca pe el il interesa mai mult daca isi ia inapoi banii trimisi la Pitesti.

Sper sa scapam de el odata .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
site-ul Campionatului National FIFA-PGL.
bug is offline  
Old 30-06-2005, 05:34 PM   #1616
Time2Chill
-****-
 
Time2Chill's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Pitesti-Bucuresti
Time2Chill has a spectacular aura aboutTime2Chill has a spectacular aura about
Default

dak ce zic baietii de pe gsp s-ar putea k gigi sa-=i tina companie lui seche
__________________
I'M BACK, for the moment!!!
Time2Chill is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:39 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL