INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 20-06-2011, 12:39 PM   #11
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Dintre care doua se repeta, una lipseste, iar altele nu pot fi bagate in categoria perle. Tipic Sport.ro.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 01:28 PM   #12
Wolfgang
Member
 
Wolfgang's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Wolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Gigi Becali
Da cine e dom'ne Nichita Stanescu asta? A adus mai multi bani decat mine in Romania?
=))))))))))
__________________
Vrea cineva commenturi la Manager Mode? Invata sa lasi si tu.

Dacă vrei să faci din această lume un loc mai bun, trebuie să te uiţi în primul rând la tine însuţi şi să te schimbi. Începe cu persoana care se reflectă în oglindă - cu tine însuţi


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-Fotbal Pe Paine.
Wolfgang is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2011, 06:00 PM   #13
vladinho96
Member
 
vladinho96's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Iscroni,Aninoasa,Petrosani,HD
vladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nice
Send a message via Yahoo to vladinho96
Default

Sunt tari!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladinho96 is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011, 09:56 PM   #14
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

S-a născut de ziua Rapidului, a trecut pe la juniorii lui Dinamo şi este patronul Stelei.

Gigi Becali este un personaj aparte al fotbalului românesc. Astăzi împlineşte 53 de ani şi am decis să ne amintim împreună cîteva momente care ne-au stîrnit rîsul.


”Dumnezeu e consilierul meu”

”M-am lăsat de fumat fiindcă, dacă fumam, însemna că ţigara era mai puternică decît mine, şi-atunci cum mai puteam eu să conduc ţara?”

”Atunci cînd sînt supărat, mă retrag între oile mele şi mă liniştesc”

”Dacă dăm un gol în primele minute, putem juca la 0-0”

”Eu cu viaţa mea, în fiecare dimineaţă de cînd mă dau jos din pat, fac istorie”

”Un general aşa mare, ca mine, nu poate fi supărat decît o zi”

”M-am certat cu Mitică Dragomir, dar fără jigniri. El m-a făcut oligofren, eu l-am facut zdreanţă, dar nu ne-am insultat. În schimb Marian Iancu e obraznic şi umblă cu tot felul de jargoane care nu e bine să le dai la presă”

”La botezul copilului lui Dică am băut şampanie şi după aia am spart paharul fiindcă aşa sînt eu: sînt un om care am sentimente care traiesc”

”Steaua va purta zimbrul lui RAFO pe piept pentru un milion de euro. Asta înseamnă că Steaua nu-şi murdăreşte tricourile decît pentru sume care merită”

”Marţi cu Steaua, Dumnezeu nu va fi galactic, fiindcă am fost la Muntele Athos şi m-am rugat” - înainte de meciul cu Real Madrid”

”Middlesbrough s-a calificat în faţa lui Basel fiindcă mi-a facut mie Dumnezeu plăcerea să jucăm cu ei şi să-mi iau cămăşi din Anglia”

Meritul pentru titlul cîştigat de Steaua e 50% al lui Olăroiu şi 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu”

Am luat doi peri din barba părintelui Visarion, care este un sfînt, şi după aia le-am dat două goluri lui Standard Liege”

Daca tot pupă icoanele de dimineaţă pînă seară, Iordănescu trebuia să se înscrie într-un partid creştin-democrat, nu social-democrat”

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/sa-m...ei-245239.html
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011, 12:28 AM   #15
vladinho96
Member
 
vladinho96's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Iscroni,Aninoasa,Petrosani,HD
vladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nice
Send a message via Yahoo to vladinho96
Default

foarte tari...Becali ne-a facut de multe ori sa zambim,chiar daca n-a vrut-o....e bine ca tara sa aibe oameni cu cunostinte mai reduse,gen Gigi..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladinho96 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2011, 05:16 PM   #16
Wolfgang
Member
 
Wolfgang's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Wolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to all
Default

Alexandru Tudor chiar nu se poate abţine, trebuie să iasă cumva în evidenţă, aşa că zilele trecute a mai stricat un meci. De data aceasta, i-a refuzat Săgeţii un penalty clar în barajul cu Voinţa. De ce? Ca să aflăm noi cît e el de Chuck Norris. Dar, surpriză, ŞTIM!

- Alexandru Tudor nu fluieră după regulament, Alexandru Tudor fluieră după constituţie.

- Alexandru Tudor nu-i aude pe asistenţi în cască, Alexandru Tudor îl aude pe Dumnezeu.

- Alexandru Tudor n-a plîns la naştere, Alexandru Tudor a fluierat.

- Alexandru Tudor n-a spus niciodată “Înger îngeraşul meu”, dar Înger îngeraşul meu spune în fiecare dimineaţă “Alexandru Tudor”.

- Alexandru Tudor nu judecă conform legilor jocului, Alexandru Tudor le face.

- Alexandru Tudor poate să fluiere fără să sufle.

- Cînd Alexandru Tudor îţi arată cartonaşul galben, nu trebuie să protestezi, trebuie să te închini.

- Fluierul lui Alexandru Tudor mănîncă jaratic.

- Cu Alexandru Tudor nu e de glumit! În 85 i-a eliminat regina lui Kasparov în finala cu Karpov.

- Care e cea mai grea operaţie din lume? Să-i scoţi lui Alexandru Tudor arbitrajul din cap.

- Alexandru Tudor vede faultul cu 5 secunde înainte să se producă.

- Messi are poza cu Alexandru Tudor pe uşa de la şifonier.

- Alexandru Tudor are grijă de îngerul lui păzitor.

- Inima lui Alexandru Tudor bate ca Van Damme în “Sport Sîngeros”.

- Cînd fluieră Alexandru Tudor, armele tac.

- Arbitrajul fără Alexandru Tudor ar fi ca Internetul fără Google.

- Cînd i-au tăiat moţul, Alexandru Tudor a ales fluierul şi ecusonul FIFA.

- Angelina Jolie îl alintă pe Brad Pitt “Alexandru Tudor”.

- Alexandru Tudor a eliminat odată o piatră de la rinichi.

- Cînd ţi-e cel mai greu, spui de trei ori “Alexandru Tudor” şi mergi mai departe.

- Alexandru Tudor ştie cum se termină “Tînăr şi neliniştit”.

- Dacă Alexandru Tudor s-ar fi aflat la bord, n-ar fi murit nici un om pe Titanic. Ar fi dictat prelungiri pînă ar fi ajuns salvatorii.

- Alexandru Tudor a inventat dansul pinguinului. În oglinda din sufragerie.

- Alexandru Tudor doarme cu perna sub fluier.

- Alexandru Tudor ştie scorul înainte să se joace meciul.

- Iar noi ştim că asta nu e chiar o glumă.
__________________
Vrea cineva commenturi la Manager Mode? Invata sa lasi si tu.

Dacă vrei să faci din această lume un loc mai bun, trebuie să te uiţi în primul rând la tine însuţi şi să te schimbi. Începe cu persoana care se reflectă în oglindă - cu tine însuţi


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-Fotbal Pe Paine.
Wolfgang is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2011, 06:48 PM   #17
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

))) au fost foarte tari
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2011, 01:45 AM   #18
Hook™
Nick vechi: Loco22
 
Hook™'s Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Craiova
Hook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfgang View Post
Alexandru Tudor chiar nu se poate abţine, trebuie să iasă cumva în evidenţă, aşa că zilele trecute a mai stricat un meci. De data aceasta, i-a refuzat Săgeţii un penalty clar în barajul cu Voinţa. De ce? Ca să aflăm noi cît e el de Chuck Norris. Dar, surpriză, ŞTIM!

- Alexandru Tudor nu fluieră după regulament, Alexandru Tudor fluieră după constituţie.

- Alexandru Tudor nu-i aude pe asistenţi în cască, Alexandru Tudor îl aude pe Dumnezeu.

- Alexandru Tudor n-a plîns la naştere, Alexandru Tudor a fluierat.

- Alexandru Tudor n-a spus niciodată “Înger îngeraşul meu”, dar Înger îngeraşul meu spune în fiecare dimineaţă “Alexandru Tudor”.

- Alexandru Tudor nu judecă conform legilor jocului, Alexandru Tudor le face.

- Alexandru Tudor poate să fluiere fără să sufle.

- Cînd Alexandru Tudor îţi arată cartonaşul galben, nu trebuie să protestezi, trebuie să te închini.

- Fluierul lui Alexandru Tudor mănîncă jaratic.

- Cu Alexandru Tudor nu e de glumit! În 85 i-a eliminat regina lui Kasparov în finala cu Karpov.

- Care e cea mai grea operaţie din lume? Să-i scoţi lui Alexandru Tudor arbitrajul din cap.

- Alexandru Tudor vede faultul cu 5 secunde înainte să se producă.

- Messi are poza cu Alexandru Tudor pe uşa de la şifonier.

- Alexandru Tudor are grijă de îngerul lui păzitor.

- Inima lui Alexandru Tudor bate ca Van Damme în “Sport Sîngeros”.

- Cînd fluieră Alexandru Tudor, armele tac.

- Arbitrajul fără Alexandru Tudor ar fi ca Internetul fără Google.

- Cînd i-au tăiat moţul, Alexandru Tudor a ales fluierul şi ecusonul FIFA.

- Angelina Jolie îl alintă pe Brad Pitt “Alexandru Tudor”.

- Alexandru Tudor a eliminat odată o piatră de la rinichi.

- Cînd ţi-e cel mai greu, spui de trei ori “Alexandru Tudor” şi mergi mai departe.

- Alexandru Tudor ştie cum se termină “Tînăr şi neliniştit”.

- Dacă Alexandru Tudor s-ar fi aflat la bord, n-ar fi murit nici un om pe Titanic. Ar fi dictat prelungiri pînă ar fi ajuns salvatorii.

- Alexandru Tudor a inventat dansul pinguinului. În oglinda din sufragerie.

- Alexandru Tudor doarme cu perna sub fluier.

- Alexandru Tudor ştie scorul înainte să se joace meciul.

- Iar noi ştim că asta nu e chiar o glumă.
Dude,astea sunt inspiratre din bancuriile cu Chuck Norris.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Hook™ is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2011, 03:21 PM   #19
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Liga I pe Facebook

Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2011, 04:50 PM   #20
thevaly
Member
 
thevaly's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: drobeta turnu severin
thevaly is just really nicethevaly is just really nicethevaly is just really nicethevaly is just really nice
Send a message via Yahoo to thevaly
Default

Quote:
Originally Posted by Skat™ View Post
Liga I pe Facebook

Lol ce tare =))))))))))))
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

O singura trupa port in mine pe B.u.g Mafia la rau si la bine !!!
thevaly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:37 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL