INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-08-2012, 03:17 PM   #1
funk`
Member
 
Join Date: Aug 2012
funk` is on a distinguished road
Default Proiect FIFA 07

Salutare , am deschis acest thread pentru a va anunta ca am inceput un proiect si as dori ajutor daca puteti , kit-uri , fete ..orice aveti actualizat proiectu in mare parte este facut , toate echipele sunt actualizate 2012 - 2013 , acest patch include :

1. 31 de ligi momentan (daca aveti ligi updatate 2012-2013 lasati un reply)
- Danish Super
- Liga I Romania
- Belgian League
- Copa Brasilero
- PSL League
- Barclays Premier League
- nPower LEague 1 si 2
- Ligue 1 si 2
- Bundesliga 1 si 2
- Serie A si B
- MLS
- Tippe Ligaen
- Scottish - Clydesdale Premier League
- Liga BBv
- Liga Adelante
- SWE Allsvenskan
- Ekstraklasa
- Super Lig
- ROW
- FIFA World
- Austrian Bundesliga
- K-league
- Swoss Axpo
- Liga Zon Sagres
- FMF



Toate echipele mentionate au updateurile facute la zi (ex: mutu la cesena - serie B, Ibrahimovic PSG , Coman Rapid etc.)

Acum ce as avea eu nevoie :
- kiturile echipelor Romanesti dupa cum o sa vedeti in poze sunt luate din patchul rlsp si le doresc pe cele actuale daca le aveti
- fetele jucatorilor updatate mai bine. ex - cum le am eu la celelalte echipe (POZA BARCA)
- nu in ultimu rand - daca aveti FC Severin si Liga II actualizata cu echipele recente

* Pana acum in acest patch am actualizarile 2012 - 2013 (kituri - echipa - fete) pentru : Barcelona - Real Madrid - PSG - Everton - Malaga - Southampton - Argentina - Brazilia - Spania - Romania - Olanda - Filipine --- Restul echipelor au doar jucatorii dar nu si updateurile de kituri

nu pot pune linuri ca nu am 10 posturi
funk` is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2012, 07:49 PM   #2
funk`
Member
 
Join Date: Aug 2012
funk` is on a distinguished road
Default

am mai facut niste modificari in patch...observ ca nu e nimeni interesat

FC Steaua Bucuresti :

Fundasi :

M. Pintilii
V. Chiriches
N. Martinovic
L. Szukala
I. Latovlevic
F. Gardos
A. Dumitras
G. Matei
D. Georgievski

Mijlocasi :

A. Chipciu
T. Balan
I. Nastasie
A. Bourceanu
P. Parvulescu
C. Tanase
A. Prepelita
A. Popa

Atacanti :

S. Nikolic
R. Rusescu
M. Costea
A. Rocha

Portari :

C. Tatarusanu
R. Stanca
V. Cojocaru

L-am lasat pe cojocaru la steaua desi e la juve acum ...PM pentru link steaua
funk` is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2012, 10:10 PM   #3
Roberto23
Member
 
Join Date: Aug 2012
Roberto23 is on a distinguished road
Default

salutare! sunt nou p-aici......interesant patch...cand o sa apara?
Roberto23 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2012, 10:20 PM   #4
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Este o idee bună ceea ce faci tu dar nu prea pare lumea interesată şi ar fii păcat pentru munca ta ca acest patch ce īncerci tu să-l faci să rămānă doar la stadiul de "proiect" . Pentru a atrage lumea lansează mai repede o versiune care să nu fie atāt de amplă īn conţinut . De exemplu decāt ce ai făcut pānă acum ar fii de ajuns . Eventual un V2 cu update-uri şi rezolvarea posibilelor buguri ..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2012, 04:08 PM   #5
fLoUndertaker
Member
 
fLoUndertaker's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
fLoUndertaker is on a distinguished road
Default

ar fi destul de interesant acest patch pt k nu tuturor le merge fifa 12 sau 11.Pt me fifa 07 a fost cel mai bun de pna akum.Mda ma rog n-am jukt fifa 12 sau 11 dar 07 ma atrage si acum...Sper ca vei scoate patchul pt k e ok faptul ca cnva mai editeaza fifa 07.Bafta
fLoUndertaker is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 07:42 PM   #6
funk`
Member
 
Join Date: Aug 2012
funk` is on a distinguished road
Default

singurul lucru care-l mai am de facut sunt kiturile, adboardurile si banare noi, proiectul e in stadiul de 85 % terminat , am niste probleme cu photoshopul si daia intarzii atat , patchul va fi terminat sper saptamana asta
funk` is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2012, 10:14 PM   #7
funk`
Member
 
Join Date: Aug 2012
funk` is on a distinguished road
Default

PATCHUL A FOST CREAT dar nu pot posta linkul, il gasiti pe soccergaming la forumul editing ma cautati sunt funkz0r, Detalii : Este un beta si nu include fetele jucatorilor si anumite kituri(doar de la portari) deoarece am o problema cu cm , aveti aici liga I : echipele actuale , logouri liga , logouri echipe , bannere echipe ,transferurile la zi (echipele care au avut in lot peste 30 de jucatori nu ii au chiar pe toti pentru ca limita este de 30) si echipamentele . Sper sa va placa astept raspunsuri
funk` is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:52 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL