INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Muzica, filme, carti etc

Reply
 
Thread Tools
Old 03-07-2007, 07:07 PM   #111
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Eu tocmai am achizitionat un volum de nuvele de Edgar Allan Poe,si trebuie sa spun ca e fabulos...povesti care de care mai interesante,unele freaky,altele spooky dar geniale per total.

P.S. Pentru imbecilul care mi-a scazut reputatie la acest post,(despre care cred ca e un incult) are toata dizgratia mea,si asta nu fiindca mi-ar fi luat din puncte,ci pentru ca este un pierde-lume daca da mesaje : "Mai lasa-ne cu cartile" .Si tu draga userule mai lasa-ne cu prostia ta .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by stephen; 03-07-2007 at 09:30 PM.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007, 08:05 AM   #112
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Inca nu l-am abordat pe Poe, desi este unul dintre autorii geniali!O sa incerc un Kafka, desi nu stiu cat de digerabil o sa fie! Ramane sa va spun!
Stephen sunt de acord cu tine! Baieti in loc sa va jucati, mai bine lecturati!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2007, 06:13 PM   #113
Mihnea912
Member
 
Mihnea912's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bucuresti
Mihnea912 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Mihnea912
Default

Poate cineva sa imi spuna daca in Harry Potter 7 moare Harry va rog?
__________________
De la '907
Am fost primii pusi pe fapte
Cu echipa Clujului,
Mandria ardealului
Mihnea912 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2007, 06:58 PM   #114
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

De ce să dăm spoilere? Dacă te roade aşa tare curiozitatea şi n-ai chef să-ţi cumperi cartea, mergi la librarie (fiindcă a apărut şi la noi cartea) şi uită-te la ultimele pagini. O să afli imediat răspunsul.

PS: presupun că ştii atāta engleză cāt să īnţelegi acele pagini.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2007, 07:41 PM   #115
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Mihnea912 View Post
Poate cineva sa imi spuna daca in Harry Potter 7 moare Harry va rog?
Vezi că pe net sunt forumuri īn care fanii Harry Potter schimba opinii şi poti afla imediat ce se īntāmplă, engleză bănuiesc că tre' să ştii. Dar de ce nu aştepţi să citeşti cartea ? Care e satisfacţia dacă aflii totul dinainte ? Sau măcar aşteaptă şi tu 3 ani pentru film dacă nu īţi place să citeşti.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2007, 08:20 PM   #116
Mihnea912
Member
 
Mihnea912's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bucuresti
Mihnea912 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Mihnea912
Default

Stiu ca stric placerea de a citi-o dar de luat nu pot la momentul respectiv.Am o lista de 13 carti care trebuiesc citite pana la sfarsitul vacantei.Cat de dura e viata uneori..Cum spunea un poet foarte inteligent al carui nume s-a pierdut in negura timpului:,,Cand viata arunca cu mere in tine,fa din ele suc".Multumesc!


SPOILER!

P.S.:M-am uitat pe internet si am aflat ca Harry Potter nu moare in carte.Cel putin asa scrie pe siteul www.wikipedia.com

Ţi-am dat eu o mānă de ajutor. Sirius
__________________
De la '907
Am fost primii pusi pe fapte
Cu echipa Clujului,
Mandria ardealului

Last edited by Sirius; 23-07-2007 at 08:00 AM.
Mihnea912 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2007, 09:42 PM   #117
Saint
Finding Neverland
 
Saint's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Braşov
Saint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant future
Default

De ce ne dai raspunsul? Parca tu vroiai sa il afli, l-ai aflat, dar poate eu chiar vroiam sa am o surpriza
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Saint is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 12:44 AM   #118
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Trebuia sa pui un spoiler, nu să ne zici ce se intāmplă, sau măcar dacă l-ai fi ţinut pentru tine . Damn, crazy people ... Editează mesajul, ca să nu vadă şi alţii care şi-ar fi dorit sa afle citind :|
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 06:56 AM   #119
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Mihnea cartea in limba romana apare pe 1 decembrie.
Teoria despre moartea lui Harry este infirmata in volumul 5 de catre profetia aceea care spune ca unul dintre cei doi va trebui sa moara iar celalalt va supravietui.Sper ca nu asta era marele secret al cartii.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 04:37 PM   #120
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Cred ca sunt printre putinii care nu au citit si vazut seria "Harry Potter". Va recomand cu caldura sa cititi cartile Rodicai Ojog-Brasoveanu. Merita!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:43 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL