INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-10-2008, 10:45 PM   #11
Chase187
Member
 
Chase187's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Chase187 is an unknown quantity at this point
Default

faza cu arbitrul venind prin poarta si eu am patit`o
__________________
My INFAMOUS
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Chase187 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 10:15 AM   #12
AlexSplash
Member
 
Join Date: Aug 2005
AlexSplash is an unknown quantity at this point
Default

Si umbra mingii cand o tine portarul in mana, e pe la vreo 5 metri in spatele portarului zici ca-i teleghidata, cand faulteaza adversarul meu in atac si apas C sa bat lovitura repede uneori se pune lovitura libera pentru el si bineinteles ca jucatorii mei si portarul s-au dus la o bere ca s`asa da gol nu conteaza pentru ei (asta-i cel mai enervant bug). Da astea`s detalii, in Fifa nu sunt buguri, Fifa E un bug...
AlexSplash is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 10:59 AM   #13
alexrac
Banned
 
alexrac's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
alexrac is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by AlexSplash View Post
Si umbra mingii cand o tine portarul in mana, e pe la vreo 5 metri in spatele portarului zici ca-i teleghidata, cand faulteaza adversarul meu in atac si apas C sa bat lovitura repede uneori se pune lovitura libera pentru el si bineinteles ca jucatorii mei si portarul s-au dus la o bere ca s`asa da gol nu conteaza pentru ei (asta-i cel mai enervant bug). Da astea`s detalii, in Fifa nu sunt buguri, Fifa E un bug...
sunt multe buguri doarece au schimbat foarte mult si la joc..nu a iesit totul perfect...poate vor aparea cu un patch
alexrac is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 07:34 PM   #14
MitchXIII
Member
 
MitchXIII's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Bucharest
MitchXIII is on a distinguished road
Default

Odata a oprit arbitrul jocul pe motiv de offside la un atacant de-al meu...In loc sa degajeze portarul advers, ma trezesc ca imi da un free kick chiar la marginea careului...cu poarta goala :O
MitchXIII is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 08:08 PM   #15
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

pana acum am intalnit destul de multe buguri
1.am dat vreo 5 goluri prin plasa laterala exact pe langa bara...si ma consolez zicand ca s-ar putea intampla si in realitate ca plasa sa nu fie prinsa ca lumea si arbitrul sa nu vada)
2.la un penalty au disparut toti jucatorii de pe teren si au aparut la loc imediat dupa ce l-am executat
3.am reusit 3 goluri la care mingea a trecut prin transversala
4.ceva foarte ciudat: eram condus cu 1-0 si am fost prins in off-side pe la vre 30m de poarta adversa si la lovitura aia libera nush cum se face ca si portarul advers a urcat in careul meu, eu am interceptat si am dat gol cu poarta goala...la final am castigat meciu dar m-am simtit lamer)
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 11:02 PM   #16
c.ronaldo14
Member
 
c.ronaldo14's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
c.ronaldo14 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to c.ronaldo14
Default





__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
c.ronaldo14 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 11:13 PM   #17
gigimures
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Tg-Jiu
gigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of lightgigimures is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to gigimures
Default

Hahahaha creca l-a spart p-ala
gigimures is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 11:21 AM   #18
axg87
Member
 
Join Date: Nov 2008
axg87 is on a distinguished road
Default

eu am avut vreo 5 buguri de cand joc fifa 2009. o data am aparat un penalty, dar s-a pus gol, de vreo 2 ori dupa ce i-am faultat portarul, arbitrul a dat lovitura libera pentru mine din afara careului, fara zid si fara portar in poarta, altadata am dat un "gol turcesc" dar mingea a trecut prin plasa si s-a oprit in poarta, deci a fost gol si invers la alta faza, am tras mingea sub bara transversala, dar a iesit prin plasa si a fost doar aut de poarta.
axg87 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 09:32 PM   #19
B0gdy 0_o
Member
 
B0gdy 0_o's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
B0gdy 0_o is on a distinguished road
Default

La Fifa 09 pe Ps3 nu am gasit nici un bug...am si Fifa 08 pe care lam jucat in disperare si la fel nu mi sa intamplat nimic special...
B0gdy 0_o is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 10:11 PM   #20
AlexSplash
Member
 
Join Date: Aug 2005
AlexSplash is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by B0gdy 0_o View Post
La Fifa 09 pe Ps3 nu am gasit nici un bug...am si Fifa 08 pe care lam jucat in disperare si la fel nu mi sa intamplat nimic special...
Probabil ca-i pe PS3,restu e logic nu trebuie explicat, oricum eu imi cumpar luna asta sau de craciun cel tarziu un ps3 cu tot cu fifa 09 ca m-am saturat in fiecare an sa astept ceva imbunatatiri la gameplay si buguri pt fifa si de fiecare data ma aleg (defapt ne alegem) cu update la loturi. Am observat ca nu sunt singur care are bugul cu lovitura libera, credeam ca-i de la mine.
AlexSplash is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:46 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL