INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

View Poll Results: Va trece steaua de polonezi?
Da 38 71.70%
Nu 14 26.42%
Nu Stiu 1 1.89%
Voters: 53. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-07-2007, 02:58 PM   #11
*InCePaToRuL*
Banned
 
*InCePaToRuL*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In girls dream!
*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of
Default

da_stephen91, Steaua joaca cu O.Petre in aparare pentru ca Ghionea este acidentat...dar Steaua sa intarit cu jucatori asa ca pana la meci o sa se rezolve toate problemele...
Haideti sa ii dam si lui Hagi o sansa sa nu mai fim asa sceptici
*InCePaToRuL* is offline  
Old 15-07-2007, 03:37 PM   #12
SSORIN
Member
 
SSORIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
SSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud of
Default

Dupa ce am vazut pana acum am votat nu, sper sa ma insel.
__________________
Un cerc de prieteni nu ti-l faci cu compasul
SSORIN is offline  
Old 15-07-2007, 03:51 PM   #13
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Eu am votat DA, insă am votat ceea ce sper că o să se intāmple. Judecānd după ultima perioadă şi mai ales după amicale cred că Steaua va avea viaţă grea cu polonezii aştia. Sper ca rezultatele proaste să se menţină doar in meciurile "frendly", totuşi Hagi incă nu cunoaşte bine echipa iar rezultatele proaste din ultima perioadă confirmă acest lucru. Nu cred că e bine să ne luăm dupa aceste prestaţii, fiindca Hagi şi-a testat intreg lotul iar scopul principal al amicalelor nu a fost să caştige ci să cunoască echipa, lucru care l-ar ajuta la alcătuirea ei, in meciurile oficiale cum este şi acesta. Sper ca echipele romāneşti (şi aici mă refer la Steaua şi Dinamo) să ajungă in grupele Champions League braţ la braţ.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline  
Old 15-07-2007, 07:34 PM   #14
stefan
Guest
 
Default

Hagi e un antrenor foarte slab si nici inaintea lui nu a fost altul prea bun, asa ca am votat NU
 
Old 15-07-2007, 07:58 PM   #15
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

Tot NU am votat si eu.La jucatorii care ii are,ar trebui sa mearga altfel jocu'.
Jokes is offline  
Old 15-07-2007, 09:33 PM   #16
-Dany-
Banned
 
Join Date: Oct 2006
Location: niăr za compiuter
-Dany- will become famous soon enough
Send a message via ICQ to -Dany- Send a message via AIM to -Dany- Send a message via Yahoo to -Dany- Send a message via Skype™ to -Dany-
Default

Doamne fereste de ceva , am votat Da chiar daca sunt nelinistit in privinta meciului si nu sunt 100% sigur de victorie. Hagi este un antrenor mult prea slab,Steaua nu a confirmat in amicale si cu toate astea antrenorul declara in continuare ca e multumit de joc cu toate ca merge foarte prost.Steaua are plus omogenitatea grupului si multe jocuri in europa , dar nu stiu cu ce ii poate ajuta in fata unor polonezi foarte motivati , campionii Poloniei in ultima etapa.Echipa poloneza este foarte agresiva,un stil asemanator Stelei si de aceea cred ca vom avea un meci foarte echilibrat.Putem compara acest meci cu Steaua - Dinamo Kiev , chiar daca importanta este mult mai mare.Sper ca stelistii sa se motivieze pentru acest meci si sa reuseasca victoria.Merg pe un "x" la polonezi si o victorie in Ghencea.Poate pana la ora meciului Steaua se mai intareste,evident in saptamana ce vine deoarece trebuie trimise listele la UEFA . Hai Steaua!

Last edited by -Dany-; 15-07-2007 at 09:36 PM.
-Dany- is offline  
Old 15-07-2007, 10:16 PM   #17
Kilmster
Nick vechi: Deeny
 
Kilmster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Timişoara
Kilmster is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Kilmster Send a message via Skype™ to Kilmster
Default

Am votat NU deoarece Hagi e un antrenor slab si polonezii sunt chiar buni.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Kilmster is offline  
Old 16-07-2007, 08:20 PM   #18
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Deeny, crede-ma ca m-am abtinut sa nu rad in hohote, cum poti sa zici ca descultii aia care au luat o gramadaaa de goluri de la cfr si vaslui pot fi numiti o echipa buna. Sunt praf, normal nu ar trebui sa avem absolut nici o problema in a ne califica dar de ceva vreme nu prea mai e nimic normal la echipa asa ca de acolo vin incertitudinile astea.
Tuby is offline  
Old 16-07-2007, 08:35 PM   #19
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Si voi ati facut egal cu Belchatow, iar astia is mai desculti decat campioana poloniei asa ca esti un pic cam prea optimist, nu zic ca e o echipa buna, dar in momentul de fata nici voi nu stati prea bine!
Alex is offline  
Old 16-07-2007, 09:18 PM   #20
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

citeste inca o data ce am scris si apoi gandeste-te daca reiese de acolo ca sunt optimist..tot ce am spus e ca aia sunt clar sub noi din punct de vedere valoric. Inca o chestie, egalul cu Belkilulmeu nu crezi ca intra la partea "de ceva vreme nu prea mai e nimic normal la echipa" ?
Tuby is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:35 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL