INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 11-10-2006, 09:50 PM   #21
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

Nu vreau sa par subiectiv insa Ceahlaul-craiova mi se pare cel mai tare meci. Astapentru ca ambele sunt nou promovate, sunt echipe care au ceva pretentii obligate fiind de "palmaresul" pe care il au (cam mult spus palmares de-asta este intre " ") dar si de ura care exista intre cele doua echipe.
Despre celelalte meciuri...nu vad de ce se face atata caz de meciul Stelei cu Forex. Cand jucati cu Real vreti sa-i bateti si cu Forex e meci greu?
Rapid, Dinamo meciuri usoare, Timisorenii vor putea sa-si ruleze tot lotul in acest meci si cam atat.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2006, 10:11 PM   #22
Armag3don
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Constanta
Armag3don is on a distinguished road
Default

Mi se pare supertare ca Poli a picat cu Poli Steaua va avea un meci greu insa cred ca va castiga...Dinamo nu va avea nici o problema, iar Rapid nici atat. Cred ca toate echipele mari vor trece mai departe. Din celelalte meciuri pot sa remarc Ceahlaul - Craiova si UTA - Otopeni :P
__________________
Cu STEAUA oricand, oriunde si oricum!
Armag3don is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2006, 10:35 PM   #23
PICIU
Member
 
Join Date: Apr 2006
PICIU is on a distinguished road
Default

eu zic si sper ca steaua nu se va califica,si mai sper sa se mai califice o echipa din bacau.cand se hotaraste pe ce terenuri se vor juca meciurile?
PICIU is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2006, 10:49 PM   #24
SSORIN
Member
 
SSORIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
SSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud of
Default

Acum m-am uitat si eu mai atent pe programul meciurilor si am vazut ca mai sunt echipe din liga a III-a care nu au nicio sansa sa mearga in turul urmator (farul II, bacau II, etc ). Cel mai echilibrat meci mi se pare Ceahlaul - U Craiova.
Steaua nu are cum sa fie incurcata de forex, este o diferenta mare de valoare intre noi si ei.
__________________
Un cerc de prieteni nu ti-l faci cu compasul
SSORIN is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006, 04:33 PM   #25
nigga_thebest
Member
 
Join Date: Nov 2005
nigga_thebest is on a distinguished road
Default

sa sti ca asta puteai sa spui si de Rapid II anul trecut ....
nigga_thebest is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006, 06:58 PM   #26
PICIU
Member
 
Join Date: Apr 2006
PICIU is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by SSORIN@Oct 11 2006, 11:49 PM
Acum m-am uitat si eu mai atent pe programul meciurilor si am vazut ca mai sunt echipe din liga a III-a care nu au nicio sansa sa mearga in turul urmator (farul II, bacau II, etc ). Cel mai echilibrat meci mi se pare Ceahlaul - U Craiova.
Steaua nu are cum sa fie incurcata de forex, este o diferenta mare de valoare intre noi si ei.
[snapback]95746[/snapback]
Nu fi asa sigur.echipele din liga III vor primi jucatori de la primele echipe asa k (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) nu se stie
PICIU is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2006, 09:29 AM   #27
SSORIN
Member
 
SSORIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
SSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud of
Default

Quote:
Originally posted by PICIU@Oct 12 2006, 08:58 PM
Nu fi asa sigur.echipele din liga III vor primi jucatori de la primele echipe asa k (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) nu se stie
[snapback]95828[/snapback]
Bacaul si constanta au cate 2 echipe (adica prima echipa si a 2-a) deci nu cred ca isi vor permite sa trimita jucatori la echipa a 2-a. Sigur vor avea grija de primele.
__________________
Un cerc de prieteni nu ti-l faci cu compasul
SSORIN is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2006, 09:46 AM   #28
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

Quote:
Originally posted by nigga_thebest@Oct 12 2006, 05:33 PM
sa sti ca asta puteai sa spui si de Rapid II anul trecut ....
[snapback]95801[/snapback]
Da dar Forex nu ar putea primi intariri de la alta echipa asa cum a primit Rapid II de la sora mai mare.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2006, 12:52 PM   #29
nigga_thebest
Member
 
Join Date: Nov 2005
nigga_thebest is on a distinguished road
Default

pai asta e ca n-a primit... a jucat doar Grigore... de la prima echipa care pe atunci nici nu era in prima echipa.... e adevarat ca si Steaua nu a jucat cu primul 11 dar probabil ca nici cu Forex nu o va face
nigga_thebest is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2006, 02:06 PM   #30
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Si cine ma rog a schimbat regula care le dadea dreptul "outsidelelor" sa joace acasa?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bozgori

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:28 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL