INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-08-2003, 04:40 PM   #21
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Sorin tu de abia acum ai ajuns la concluzia asta ?? :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 10-08-2003, 04:53 PM   #22
seth
Member
 
Join Date: Aug 2003
seth is on a distinguished road
Default

lol cica sa ma uit la oradea cu rapid..............dar transmisie ca asta n-am mai vazut
sunt mai suparat din cauza transmisiei decat din cauza scorului de la pauza
oradea 1-0 rapid
seth is offline  
Old 10-08-2003, 05:59 PM   #23
stefan
Guest
 
Default

pacat,sa terminat 1-1 meciu, putea oradea sa castige,la cate ocazii au avut.oricum in prima repriza siau batut pur si simplu joc de rapidisti.felicitari oradea
 
Old 10-08-2003, 10:40 PM   #24
seth
Member
 
Join Date: Aug 2003
seth is on a distinguished road
Default

bravo Oradea. Sunt rapidist dar Oradea a meritat.......putea sa si castige.
In schimb ma uit la Steaua si ma tot intreb dc a luat ala de la Brasov rosu.
Oricum Steaua e mai buna si merita sa castige. Corpodean insa nu e arbitru de A.
seth is offline  
Old 11-08-2003, 01:09 PM   #25
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

mu ziceti nimic de echipa comunista ajutata de ceausescu care a castigat intr-un modnesimtit prin doua penaltiuri neexistente si doua goluri marcate neregulamentar, meciul fiind o strategie a psd-ului de a castiga vorueile suporterilor stelsiti? cum adica frate deci steaua daca va fi ajutata intr-un mod nesimtit ca in primul meci iar ia liga campionilor datorita meciurilor aranjate de familia ceaushescu?

COMENTATI? <_<
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 11-08-2003, 02:15 PM   #26
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Nu am vazut meciul Steau - Brasov, poate mi-l povestiti si mie ca 4-0 e chiar interesant.
Sa va spun un secret Bin si Sorin sunt veri mei
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline  
Old 11-08-2003, 04:47 PM   #27
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

mns nu te grabi,campionatul e lung,degeaba zici tu,steaua a fost avantajata mereu,nu spun ca n-au avut si echipa,aduci iar vorba de perioada comunista,hai sa facem un spondaj sa vedem ce crede lumea
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 11-08-2003, 06:14 PM   #28
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Nu ma cica asta are legatura cu discutia de la inceput <_< ...bravo stelei a batut brasovu cu 4-0 e deja campioana ?!?!!?!?! aa si a castigat si cupa gata e clar daca dinamo a luat bataie de la brasov si rapidu egal cu oradea e clar ca teoretic steaua cea mai buna ...Sa va zic ceva daca anu asta nu ia campionatu nici dinamo nici rapid ...nici steaua nu o sa-l ia.... mai degraba craiova sau gloria sau poate national
Forza echipele din provincie!!!
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline  
Old 11-08-2003, 10:02 PM   #29
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

daca cititi cu atentie mesajul meu, am zis undeva ceva de campionat, am zis doar ca precis toti suporterii rapidului, dianmo si ai craiovei se vor lua de faptul ca steaua a castigat ajutata, sa fim seriosi, la orice ora steaua si cu orice echipa ar fi jucat duminica ar fi putut castiga, fie ca e craiova, dinamo sau rapid, vom vedea noi in weekendul; viitor cine e cel mai bun... <_<
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 11-08-2003, 10:38 PM   #30
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Ma, Brasovu' asta si-a cam dat in petec. Concluzia: mi-am schimbat avataru' si Lacatus sufera. Dar sa fiti siguri ca le-a zis propriilor jucatori: ''Nu va agitati ma, ca Steaua e echipa mea de suflet''. Si astia, ca de obicei si-au dat toata silinta...
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:42 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL