INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

View Poll Results: Care e cea mai tare galerie din tara?
1. C.U.C.S. 15 10.79%
2.Legiunea Visinie 14 10.07%
3. Armata Ultra 55 39.57%
4.Lupii Galbeni 2 1.44%
5.Dracii Negri 2 1.44%
6.Violet Eagles 2 1.44%
7.Mad Bulls 0 0%
8.C.U.C.V.S. 12 8.63%
9. Red Fighters 8 5.76%
10. Nuova Guardia 29 20.86%
Voters: 139. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 21-06-2003, 10:26 PM   #21
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

ce ma ddog vrei s ane arati ac stii sa pui poze sau ce.
ma cand avea Stiinat galerie voi erati sub papucul comunismului,cand noi aveam echipa voi erati cartite pe sub pamant,
vau facut si voua stadionu ala care poti sa-l compari cu unu din divizia D onoare.
aveti si voi 500 de copii al peluza si ziceti ca aveti galerie.
la fiecare meci al voastru vin vreo 4000-5000 de oameni si mai si vorbesti
ma ca tot ai aratat poze de la meciul dinamo-Stiinta,cu steagu noastru ce-ati avut ma nenorocitilor?
v-am dat clasa ma la meciul ala chiar adca n-am castigat,daca era sa castigam va devastam stana aia de bucuresti.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2003, 10:47 PM   #22
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ma mns C.V.U.C.S. si Ultras Ghencea sunt printe cele mai bune din tara dar nu usnt celemai bune, ocupa locurile 2 ,respectiv 3.


mitix si care mai sunteti suporteri ai farului , iertatima am uitat sa pun legione marina.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2003, 10:28 AM   #23
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

ma de ce se numeste STIINTA Campioana unei mari iubiri?
De ce se numeste O iubire alb-albastra?
ma fenomenul U Craiova a inceput in anii 70 si a fost trecut din generatii in generatii de oameni care au iubit fotbalul si Universitatea mai mult ca orice pe lume,
voi nu puteti s avca dati seama.
Credeti ca asa de mult conteaza niste placute,NU nu conteaza,conteaza daca iubesti echipa cu adevarat,ce simti tu,dar voi nu puteti sa intelegeti ma,
eu am trait experienta cand a pierdut Stiinta acasa sa vad un stadion plin,40.000 de oameni strigand din toate puterile "STIINTA=STIINTA" si eram mandru ca strigam cu ei,
mia venit sa plang atunci ma,am plecat de la stadion si suparat si bucuros,mi-am dat seama ca Stiinat este cea mai iubita echipa desi pierdusem.
dar voi,mnai ales dinamovistii care vati injurat echipa voastra tot sezonul nu puteti sa intelegeti,voi sunteti niste nimeni in fotabl care vreti sa aratati ca stiti s atineti in amna niste fumigene si sa ridicati niste placute.
ma puteti s apuneti 200 de poze cu galeria ,noi oltenii ramanem cu ce avem in suflet pentru Universitatea,si cat vor toti sa o distruga va asigur eu ca noi o sa o pastram si va mai asigur ca o sa vina si ziua noastra sa ne bucuram si atunci o sa va aratam o adevarata sarbatoare.
ma nu stiu daca asa sunt eu adr acnd ma duceam la meci stateam in tensiune cu o zi inainte,cand ajungeam pe stadion aveam un sentiment pe care nu cerd ca o sal traiesc in alta parte,
parca intram in ceva special,dar din nou nu sunt multi care pot intelege asta.
asa ca voi stati cu coregrafiile voastre noi o sa ramanem cu iubirea pentru Stiinta.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2003, 12:08 PM   #24
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

mie mi se pare ca duc la extrem iubirea asta pentru craiova si nu cred ca te voi intelege vreodata, pentru ca poate eu nu voi fi niciodata un suporter asa pasionat ca si tine al unei echipe, pe mine ma intereseaza mai mult fotbalul nu ce e in tribune sau chestii de genul asta
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2003, 01:48 PM   #25
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

fotbalul e pe primul loc, dar te duci ca la teatru cum fac aia la barca?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2003, 01:52 PM   #26
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Mey bogdanel, sa-tz (sunt cocalar de mirc)i explic o treaba. Eu cand am citit "galerii", aveam impresia ca Blue_Boy se refera la galerii adevarate, nu la o adunatura de oameni care striga "Huo!" sau "Hai baietz (sunt cocalar de mirc)ii, hai baietz (sunt cocalar de mirc)ii"; "Hai pe ei , hai pe ei sa le dam si golu' trei" Eu credeam ca se refera la fenomenu' Ultras si de asta iti pun intrebarea pe care i-am pus-o shi (sunt cocalar de mirc) lui Blue_Boy: "In ce an s-au infiintat leishorii?"; ca aia e galeria, nu suporterii (adik (sunt cocalar de mirc) aia care va bateati ca chiorii la intrare ca facea conducerea mishto de voi). Iar fazele alea cu anii 70 lasa-le, ca in vremea aia (aproape) Dinamo juca in cupele europene cu ex-23 august plin.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2003, 02:00 PM   #27
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ma C.U.C.S sa infiintat in 97, si sunt o gramada de grupuri, nu are rost sa ti le enumar ca o sa umplu o pagina numai de grupari tifo. ma noi avem cele mai multe scandari din tara, uitate in pozele p care leam pus, vezi un steag imens in pe undeva prin spate sau o coregrafie la toate



aici sunt baietii in ghencea.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2003, 02:01 PM   #28
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

In plus bogdanel (tre (sunt cocalar de mirc) sa-tz (sunt cocalar de mirc)i zic asha ca tu mi-ai zis ddogg) voi, oltenii, suporterii stiintei, sau cum vrei tu suferiti de o manie: v-au zis conducatorii, dupa ce a plecat Netoiu ca cineva incearca sa va distruga iar acum o dati intr-una : vor sa ne distruga, vor sa retrogadeze stiinta, vor sa ne ia jucatorii, vor sa ne mute la Buc. (ce-ash rade ) da' cine ma nene? Eu shtiam ca "singuri impotriva tuturor" era sloganu' lu' rapid. Mai bine vb. cu conducerea sa nu va mai ia la mishto.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2003, 02:11 PM   #29
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

pai ma cand vinu kkt sta 2 ani, ia toti jucatorii, si iti mai lasa 3-4 jucatori, te lasa cu datorii fara sponsori, si se duce la dinamo si jura credinta ros-alba, tu ce sa mai crezi? ce trebuie sa faci sa i zici multumim nea nEtz (sunt cocalar de mirc)oiule ca neai lasat asa fara nimic? eu daca las vedea pe strada las bate mar, chiar daca ar fii cu badigarzi lui, daca as avea o bata de baseball poate sa fie cu cine vrea el, sau as venii cu baietii de la galerie ce pot sa faca badigarzii lui la 5000 de oameni?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2003, 02:21 PM   #30
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Da Blue_Boy, shi (sunt cocalar de mirc) io (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) daca m-ash intalni cu aia din conducerea lui Dinamo le-ash da numai in gura. Nishte kakatz (sunt cocalar de mirc)i. Sunt de acord cu tine (nu pot sa nu recunosc ca la momentul respectiv m-am bucurat) da asta nu inseamna ca toata lumea vrea sa distruga craiova bla, bla, bla daca nu erau kakanari aia de la prefectura, primarie, politie, biserica etc. nu pleca netoiu aiurea, sa vina la noi shi (sunt cocalar de mirc) sa piarda o gramada de bani.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:11 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL