INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-07-2004, 07:29 PM   #1001
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

uite ca a a dus si pitzi un jucator bun..a. cristea..sa speram ca o sa joace cat mai bine si la anu sa ajunga titular in nationala

cu lotul actual putem face multe...dar tot mai lipsesc vreo 2 jucatori de valoare pt a face cu adevart performanta in europa
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline  
Old 03-07-2004, 08:38 PM   #1002
tobo
Member
 
tobo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Arad, Romania
tobo is on a distinguished road
Default

Da, intr-adevar, Andrei Cristea este un jucator cu talent, insa este destul de "crud". E prea devreme sa ne gandim va ajunge asa repede la natzionala.
In privintza Stelei, este exact ca proverbu` "Cu o floare nu se face primavara". Daca Pitzi l-a adus pe Cristea, asta nu inseamna ca Steaua are o echipa foarte buna...
__________________
Mereu alaturi...
tobo is offline  
Old 03-07-2004, 09:57 PM   #1003
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

foarte buna? lol, eu zic ca lotul rrapidului este mai promitator ca al stelei! Si inca ceva, la cum vad lucrurile acuma, craiova o sa aibe echipa belea la anu`
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline  
Old 03-07-2004, 11:26 PM   #1004
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

la Rapid, Razvan incearca sa faca cum a facut si tacsu...ia jucatori care nu sunt mari vedete (in genul lu Cristea) de la echipe din Romania...
ca doar lu` Il Luce ia iesit asta...Lucian Marinescu (care acum se pare ca e in drum spre U.Craiova), Rat sau Pancu sunt doar cativa dintre ei...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline  
Old 04-07-2004, 12:08 AM   #1005
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Sun sigur ca Gane va iesii golgheterul campionatului, este cel mai valoros atacant, si asta nu o spun din postura de sporter al Universitatii, oricine care cunoaste fotbalul ar spune asta. Despre Marinescu..nu stiu prra multe, nu am mai auzit de el din perioada cat evolua la rapid, si era un jucator f bun, sper sa nu se fii schimbat odata cu trecerea aniilor. Cat despre restul jucaotriilor care vrea sa ii ia Rednic, nu stiu absolut niimc, doar echipele de club, dar ma gandesc ca daca au intrat in viizorul Puriului , au valoare. FORZA "U" CRAIOVA !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 05-07-2004, 12:12 AM   #1006
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Serios blue, daca il tineti pe Rednic, si jucatorii de acum, chiar aveti o sansa in Divizia A la anu`. Rednic este mare antrenor, iar craiova a adus un atacant de super clasa-Gane. Mai pe scurt, ceea ce-i lipsea cel mai mult.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline  
Old 05-07-2004, 09:25 AM   #1007
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Njock e pe cale sa plece de la Craiova foarte bine ca deja ma saturasem de fitele lui <_< si daca in Austria mai vine un atacant si belgianul Pierre avem atacul OK iar la mijloc cica s-ar putea sa semneze Marinescu astepta un raspuns in 2 zile

Si o mare surpriza ar putea fi semnarea lui Robert Nita dar nu se stie inca
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 05-07-2004, 11:56 AM   #1008
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

looool...gane atacant mare ? sa fim seriosi...un jucator care nu a prins mai niciodata nationala...care a jucat doar la echipe mai slabe...si care cred ca o sa faca mare lucru in divizia A. daca era asa de bun cum zicea blue elvetienii aia nu ii dadeau drumu..sau se gasea o alta echipa de acolo sa il ia care l-a vazut atatea campionate

cat despre faptul ca gane e cel mai bun atacant din divizia A ... loooooooool....un danciulescu...niculescu..cristea..dinita...s. ilie..niculae...sunt cu multe peste gane..un tinerel la 32 de ani

mie nu mi-a placut gane..si niciodata nu l-am vazut un mare jucator...
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline  
Old 05-07-2004, 01:51 PM   #1009
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

ce ma Niculae mai bun ca Gane de unde dracu' ai scos-o si pe asta daca nu e cel mai bun atacant din campionat e macar in primii 5 , te rog eu du-i pe cei enumerati de tine in Elvetia la echipa aia sa vedem daca marcheaza 16 goluri

Hamutovski si Guso la ce echipe celebre au jucat ma ??? Dar uite ca sunt cei mai buni portari din campionat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 05-07-2004, 02:39 PM   #1010
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

topic inchis, noul topic divizia a e Divizia A 2004-2005 :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:09 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL