INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-2010, 01:45 PM   #131
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

Da se pare ca cei de la EA igonora din nou aceste idei sa le spunem...
Daca continuau sa progreseze de la TCM pana azi erau de departe muult mult mai buni decat adverarii lor de la Sports Interactive!
Jocul are doar o interfata mai draguta decat adevrasul sau footbal manager dar fotbal manager este un manager mai avansat!din toate punctele de vedere!

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
parerea mea despre fusion: nu cred ca jocurile se vor juca in Fifa.
stiti de la editia din 2009, cand, printr-un mod al fisierului user.ini, puteai controla toata echipa in 3d? eu asa cred ca vor face si acum. daca nu, atunci de ce au codat anul acesta acel fisier si nu se mai pot controla toti jucatorii in 3d? parerea me e ca "football fusion" va fi un mare "fâs" (am scris cu diacritice ) si ca engine-ul folosit va fi acelasi ca si pana acum, adica fifa 09.

sper din tot sufletul sa ma insel, dar, din evolutia jocului in ultimii ani, de cand e pe mana celor de la BF, nu am vazut nimic care sa rupa gura targului. mai mult, chiar a dezamagit de la an la an.

vin cu toate ideile lor care descurajeaza ideea de manager. nu am auzit pe nimeni de aici care sa fi ajuns cu o cariera in anul 2060, sa joace meciurile in 3d si sa fie entuziasmat in continuare de joc. Fifa Manager nu mai e ce era odata (ma refer la TCM)
Poti sa imi spui si mie ce trebuie sa modific acolo? as dorii sa controlez toata echipa.
__________________
Edit by mod.

Last edited by dolcenike; 19-10-2010 at 01:38 PM.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2010, 04:01 PM   #132
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

citeste aici
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2010, 05:52 PM   #133
john21
Member
 
Join Date: Feb 2010
john21 is on a distinguished road
Default

stie cineva cat va costa jocul in germania?
john21 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-2010, 10:52 PM   #134
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Versiunea standard in jur de 50 de euro, iar versiunea jubiliara 65-70 euro.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2010, 02:19 PM   #135
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
citeste aici
Multumesc!
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 01:40 AM   #136
lupino
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Oradea
lupino is an unknown quantity at this point
Default

nu am mai scris de ceva timp aici, ptr ca m-a dezamagit putin FM10-le, dar m-am tot gandit si mi-am dat seama unde gresesc cei care creeaza si muncesc, recunosc, foarte mult la jocul acesta...si anume nu au niciun trecut sportiv, nu stiu ce inseamna sa fii jucator activ, sau sa fii antrenor...ar fi util ptr ei sa gaseasca oameni care le-ar putea da cateva ponturi bune. La ce pierd cel mai mult jocurile din acest gen este cantitatea inutila de informatii si statistici, care este utila doar atunci cand esti reporter...Va spun eu cu siguranta, niciun antrenor in lumea asta nu este interesat daca din cate goluri a marcat echipa, 2, 5 sau 10 au fost marcate "bara-gol", singurele ce intereseaza sunt: din afara careului -lovitura libera sau actiune, din careu-actiune, centrare sau faza fixa si penalty...in rest sunt in plus. Statistici cum sunt: jucatorul cu cel mai mare SP, sau SH...sau..astea toate sunt date in plus....te intereseaza daca il ai in echipa. Inca o chestie care am observat-o si care de la TCM si pana acuma nu s-a schimbat sunt tragerile la sorti in UCL, in EL, sau la CM...nu se tin cont de regulile de baza a tragerilor la sorti ex: ptr grupele UCL si EL in aceeasi grupa nu se pot intalni doua echipe din aceeasi tara (Dortmund, echipa mea, a fost extrasa in aceeasi grupa a UCL cu Shalke) sau la CM regulile sunt mai complicate dar nu imposibile, ex: maxim doua echipe de pe continentul european, si inca doua echipe de pe continente diferite intre ele si de cel european (am patit si ca in grupe sa nu fie nici macar o echipa europeana).
PS: Daca pot ajuta cu ceva, imi place FM mai mult ecat orice alt joc din genul, si sunt implicat in fotbalul 11vs11 de mai bine de 18 ani, sunt inca jucator activ, si am si carnet de antrenor ptr Div C. Nu ii mare lucru, dar este o alta perspectiva de a vedea lucrurile..
__________________
Daca nu esti parte din solutie, esti parte din problema...
lupino is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 11:42 AM   #137
andreig
Member
 
Join Date: Sep 2010
andreig is on a distinguished road
Default

cand apare demo-ul ala odata ca ai zis ca saptamana asta apare
andreig is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 01:23 PM   #138
CRBL
Member
 
CRBL's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
CRBL is on a distinguished road
Default

eu cred ca nu mai apare demo...
nu mai ii vad rostul daca jocul mai are un pic si apare...

// ba are rost, pentru ca in Romania jocul va aparea in magazine abia prin decembrie, deci timp pentru a-l testa e destul!
CRBL is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 01:26 PM   #139
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Clip de prezentare al caracteristicilor modului de joc online din FIFAM 11. Din pacate, producatorii jocului nu se gandesc si la restul comunitatii, asa ca cine stie limba germana e avantajat din acest punct de vedere.

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 01:43 PM   #140
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by CRBL View Post
[COLOR=black]// ba are rost, pentru ca in Romania jocul va aparea in magazine abia prin decembrie, deci timp pentru a-l testa e destul!
Aoleu, nu pot sa cred ca trebuie sa astept pana atunci
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 11


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:33 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL