INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-2009, 06:38 PM   #271
b_ady20
Guest
 
Default

Alea sunt aberatiile unui user roman care a editat acea pagina de wikipedia, la fel cum spunea si RedDog17. Doar primele doua randuri din acel articol sunt veridice.. Ligile care vor fi prezente in joc deja s-au anuntat in mod oficial de producatorii jocului, la fel ca toate detaliile legate de Fifa 10. Doar data aparitiei demo-ului a ramas deocamdata incerta.

Quote:
Ei au mai facut oferte pentru Liga I, dar au fost intampinati cu refuz.
Daca v-a exista cu adevarat Liga 1 in FIFA 2010, probabil vanzarile pentru varianta de PC, v-or avea o oarecare creste. Sau cine stie, o crestere monstruoasa in vanzarile de FIFA 2010 ceea ce ne v-a asigura locul si in urmatoarele editii de FIFA.
Ma indoiesc de spusele tale, mai ales de acea asa zisa oferta a EA pe care o mentionezi tu. Ce interes crezi ca avea LPF si implicit echipele din Liga I sa refuze niste bani de la o companie pentru ca aceasta sa foloseasca drepturile de imagine ale lor intr-un joc?
  Reply With Quote
Old 09-08-2009, 07:31 PM   #272
LyVyU VT
Member
 
Join Date: Oct 2007
LyVyU VT is on a distinguished road
Default

Cu siguranta Liga 1 nu va fi in joc. Nimeni nu o sa faca ceva pentru noi romanii deoarece nu cred ca meritam. Oricum noi sa ne bucuram ca vor fi cateva (sau mai multe) modificari in gampley-ul jocului. Dupa parerea mea grafica e buna la Fifa 09 asa ca nu m-as supara daca seamana :P

Tinand cont ca 80% din romani nu cumpara jocuri iar 19% nu se joaca... poate fi primul motiv pentru care nu se chinuie sa ne ofere ceva.

Sa ne multumim ca avem o echipa mare care se chinuie pentru noi. Iar aceea este FifaRomania
LyVyU VT is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2009, 12:59 AM   #273
Iulian_G
Member
 
Iulian_G's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Iulian_G is on a distinguished road
Default New Trailer Fifa 2010

FIFA 10 Trailer #2

Sa fie pentru PC sau nu ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

... ne naştem, trăim şi murim ...

Last edited by Iulian_G; 11-08-2009 at 01:02 AM.
Iulian_G is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2009, 02:25 AM   #274
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

banuiesc ca era o intrebare retorica...dac'ar fi asha,precum in trailer,ar fi incantator...dar cred ca'i varianta next generation in clip...
jacko is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2009, 07:28 AM   #275
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Logic ca aia e varianta NG Fifa pe PC n-o sa arate asa nici in 2040
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2009, 10:02 AM   #276
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

John Terry are dreptate:P prea frumos ar fii ca Fifa 10 sa aiba o asa grafica:P
Mimo is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2009, 11:49 AM   #277
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

sincer din cate am vazut acolo spectatorii nu reactioneaza de loc la goluri stau degeaba:|poate ne fac vreo surpiza cei d la EA:-" ar fi bine
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2009, 03:57 PM   #278
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Sunt de acord cu dolcenike..nu e varianta next-gen, aia arata mult mai bine ...dar exista posibilitatea sa ceara shader 3, si asta inseamna up-grade in cazul meu ..dar as face, pt ca se merita
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2009, 05:16 PM   #279
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Ala e Fifa 10 next-next gen, doar ca sunt culorile putin cam spalacite, dar in rest arata la fel ca si Fifa 09.

La Fifa 09 spectatorii se misca, trailerul are o rezolutie destul de mica si nu se vad miscarile normale, pe langa asta ar fi absurd ca atunci cand da SUA gol si in spatele portii sunt suporterii Mexicului, acestia sa se bucure, asa e si la Fifa actual next-gen, se ridica in picioare aia care trebuie sa se bucure.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 11-08-2009, 05:39 PM   #280
Iulian_G
Member
 
Iulian_G's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Iulian_G is on a distinguished road
Default

FIFA 10 delayed a few weeks in North America
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

... ne naştem, trăim şi murim ...
Iulian_G is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:49 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL