INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-07-2009, 12:15 PM   #11
silviu_2009
Member
 
silviu_2009's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Marasesti , Vrancea
silviu_2009 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to silviu_2009
Default

Nu va mai agitati degeaba , e clar ca nu asa va arata versiunea finala...poate doar vrea sa puna ca baza fifa wc 2002 si sa faca o imbunatatire majora...Dar in nici un caz nu va arata asa....
__________________
Forzza Steaua !
silviu_2009 is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2009, 12:18 PM   #12
alinuuu
Member
 
Join Date: Feb 2008
alinuuu is on a distinguished road
Default

doamne sfinte ma voi sunteti de groaza...fratilor cititi pe forum astea is niste screenuri mai vechi pe care se lucreaza si inca se lucreaza la joc....si plus ca anul asta au spus ca mai mult se chinuie cu gameplayul sa il faca mult mai bun si nu se axeaza pe grafica....mie sincer daca imi face un gamplay bun nu ma intereseaza grafica....pai fratilor gazonul in 09 arata oribil unde ati vazut voi in realitate iarba pana la glezne ) numai pe imas vezi asa hai sa fim serios...credeti ca in 4-5 luni gata bati din palme si apare NG...credeti ca aia stau cu mainile in san....asta se intampla usor...la anu o sa introduca si controlul 360 asa ca numai dramatizati atat
alinuuu is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2009, 12:28 PM   #13
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by andreib2000 View Post
Nu pot sa cred ca astea sunt poze din versiunea finala a jocului. Atunci ori raman la fifa 09 ori imi iau consola.
Suntem in Iulie ,nu este versiunea finala a jocului , nu este nici macar o versiune beta , este una Alpha poate chiar pre Alpha

Dupa mine arata imposibil de prost si de gretos, Iarba de culoarea vomei.
Grafica de la 09 ba chiar finisata mai prost in loc de mai bine
Si totusi nu pot sa cred ca spectatorii sunt doar niste Bitmap-uri, este singurul joc din ultimii 2 ani de la care lumea asteapta cat de cat ceva si spectatorii sunt in 2 dimensiuni.

EA Sux
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2009, 01:01 PM   #14
b_ady20
Guest
 
Default

Merci Daniel ca ai pus si pozele cu PC sub clip-ul video, altfel cred ca se crea o mare confuzie.. tinand cont ca grafica de pe PC e aproape identica cu cea de pe PSP si foarte asemanatoare cu cea de pe nintendo Poate am cam exagerat, dar ma bucur ca macar meniul e schimbat fata de fifa 09 Cat despre gazon, cred ca l-au scos pe cel 3D - asta pentru ca fifa 10 sa ruleze pe mai multe calculatoare decat versiunea precedenta
In sfarsit, sper macar ca gameplay-ul sa comenseze aceasta chestie care vrea sa fie grafica imbunatatita fata de anul trecut Cum se zice, speranta moare ultima
P.S. Acum am observat ca este tot 3D gazonul.. lol, nu inteleg de ce i-au dat culoarea asta asa deschisa, cred ca au vrut sa faca putina primavara in biroul lor (ar fi trebuit sa presare si niste floricele pe teren) Credeam ca nu mai e 3D si de-aia arata asa oribil...

Last edited by b_ady20; 15-07-2009 at 01:05 PM.
  Reply With Quote
Old 15-07-2009, 01:39 PM   #15
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

mda meniul e ceva mai atragator si are ceva mai multe statistici insa restu e sincer de caca!
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2009, 04:12 PM   #16
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Speram sa vad niste poze cu mult glow nesimtit, niste facaturi cu public 3D si sa fiu nemultumit ca EA baga niste imagini editate. Cand colo ma trezesc cu niste prostii, ca sa fiu dragut. Daca ele nu sunt facute la 5% din produsul finit, nici nu ma obosesc sa instalez asa ceva. Culoarea ierbii da dureri de cap, tricourile scoase din pantaloni arata chiar mai rau decat alea din patchuri, par taiate cu barda si nu se muleaza pe pantaloni, au multe zone foarte urat pixelate (umeri), meniul HUD se cere editat imediat cum il vezi, stadioanele sunt aceleasi plictiseli din 2003...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2009, 05:15 PM   #17
b_ady20
Guest
 
Default

Sa sti ca ai dreptate.. astia cred ca vor sa ne faca sa cumparam toti console pentru ca jocul e mai greu de piratat pe acestea Altfel nu-mi explic. Cel putin la grafica e mult mai reusit Fifa 09, doar gameplay-ul ar mai putea salva ceva. Ca tot s-au laudat ei ca pe asta se vor axa si plus de asta jucatorii vor fi mai inteligenti si vor participa mai eficient la fazele de joc, adica si AI-ul va fi imbunatatit.. deh, ramane de vazut. Sper ca jocul sa nu arate la fel de "bine" ca pozele publicate ca nu prea il va juca nimeni
  Reply With Quote
Old 15-07-2009, 07:19 PM   #18
Iulian_G
Member
 
Iulian_G's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Iulian_G is on a distinguished road
Default

nu va mai agitati atata, cred si pun pariu ca imaginile astea sunt pe setari medii, si din poze se vede mai putin iarba 3D foarte clar sau chiar deloc desi ea este prezenta, si oricum e aceeasi grafica ca la 09 cum ma asteptam in care eu zic ca e destula de buna pentru varianta PC mai ales daca joci pe high, dar cel mai important lucru e sa schimbe gameplay-ul ala mediocru, jalnic !!! ramane sa vedem in demo ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

... ne naştem, trăim şi murim ...
Iulian_G is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2009, 10:37 PM   #19
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

In primul rand a fost clar ca anul acesta producatorul nu s-a axat pe grafica. Gameplay-ul a primit inbuntatatiri (sa speram ca da). In al doilea rand eu zic sa asteptam mai multe poze (chiar si un gameplay video), dar cum spunea si Iulian_G totul e sa vedem cum va fi demo-ul.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2009, 01:37 PM   #20
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

nu se vorbea ca vor aparea multe imagini ? astea aparute in nici un caz nu sunt o multime ...
raulik07 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:49 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL