INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 07-10-2009, 12:09 AM   #31
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

apreciez cea, ce faceti dar patchul e urat de tot ma-i ales ca este gazon din fifa 07
cristy21 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 12:50 AM   #32
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default good . . .

sincer,chiar atat de repede nu speram sa apara(chair daca o varianta mai restransa,doar liga I)...este,insa,foarte bine pentru ca este timp pentru revizuiri&adaugiri in versiunile urmatoare...salut revenirea sunetelor in patch
off:mns,se poate inchide thread'ul cu RLSP2009 in FIFA10...am postat fara sa citesc despre surpriza asta(legat de sunetele de galerie)
jacko is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 09:28 AM   #33
manu74
Banned
 
Join Date: Dec 2008
manu74 is an unknown quantity at this point
Default

La FC Brasov echipamentul de deplasare este invers ( tricoul negru predominant cu insertii galbene la guler dar cu sorturi galbene si jambiere negre). La ASTRA Ploiesti echipamentul de rezerva (adidas)este ros-negru in dungi (model asemanator cu cel de acas alb-negru dar cu sorturi negre si jambiere negre)-SPOR LA MUNCA!
manu74 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 09:32 AM   #34
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default

BRAVO FIFA ROMANIA ...O treaba extraordinara ...
Chiar nu imi trecea prin cap caci nici cu 2 saptamani inainte de lansare sa scoateti un patch
puma_nike is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 10:36 AM   #35
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by cristy21 View Post
apreciez cea, ce faceti dar patchul e urat de tot ma-i ales ca este gazon din fifa 07
Versiunea finala va mai avea chestii in plus, in special modificari la culoarea gazonului de la sunset.

Quote:
Originally Posted by manu74 View Post
La FC Brasov echipamentul de deplasare este invers ( tricoul negru predominant cu insertii galbene la guler dar cu sorturi galbene si jambiere negre). La ASTRA Ploiesti echipamentul de rezerva (adidas)este ros-negru in dungi (model asemanator cu cel de acas alb-negru dar cu sorturi negre si jambiere negre)-SPOR LA MUNCA!
Toate echipamentele sunt deja facute, multumim totusi pentru sugestii.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 02:33 PM   #36
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

mns , merge instalat acest patch : http://www.soccergaming.com/forums/s...d.php?t=160640 (schimba gazonul , modifica zdata 53 parca) sa il instalez peste RLSP 2010 v1 cand va aparea ?
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 02:48 PM   #37
kppu68
Member
 
Join Date: Sep 2009
kppu68 is on a distinguished road
Default

abia astep.........se pare ca in anul acesta ne asteapta multe surprize
kppu68 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 02:51 PM   #38
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by alyn2009 View Post
mns , merge instalat acest patch : http://www.soccergaming.com/forums/s...d.php?t=160640 (schimba gazonul , modifica zdata 53 parca) sa il instalez peste RLSP 2010 v1 cand va aparea ?
Cred ca da. O sa modificam si noi culoarea gazonului ca sa nu mai apara chiar atat de urat cele de senin si apus.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 03:21 PM   #39
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Cred ca da. O sa modificam si noi culoarea gazonului ca sa nu mai apara chiar atat de urat cele de senin si apus.
Din ce vad in screenuri imi place cum arata gazonul .. Prima data bag RLSP 10 Full peste FIFA 10 si vad cum e treaba cu gazoanele iar apoi daca nu imi plac instalez si patch-ul acela ...

PS : Raspunde-mi la cateva intrebari :

1.A-ti schimbat gazoanele de pe toate stadioanele din FIFA 10 sau doar cele care sunt in RLSP 10 ?
2.RLSP 10 Full va avea 18 stadioane (toate cele din Liga 1) ?
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-2009, 06:29 PM   #40
Razvan1994
Member
 
Razvan1994's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Alba-Iulia
Razvan1994 is on a distinguished road
Arrow Rlsp 10!

Am si eu 2 intrebari: am observat ca a aparut campionatul rusiei in fifa si am jucat cu o echipa din el dar din pacate echipele din rusia nu participa in UEFA champions league si europa league ce as putea face???si apropo in fifa 10 vad ca nu sa schimbat vechiul sistem de Cupa UEFA a ramas acelasi nu este EUROPA lreague. ms si sper cami puteti raspunde la intrebari
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razvan1994 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL