INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-2009, 03:30 PM   #111
stefan
Guest
 
Default

Eu va sugerez sa mai terminati cu conspiratiile astea pentru ca nu veti obtine nimic, poate doar un ban ca sa va mai linistiti. Din cate stiu eu nu avem stelisti in echipa.

Reporterii din coltul terenului au fost adaugati de noi si au fost prezenti cu tot cu blitzuri si in RLSP 09 V2 si pe stadioanele aparute ca add-on.
  Reply With Quote
Old 14-09-2009, 04:02 PM   #112
Lorenzo94
Member
 
Join Date: Sep 2009
Lorenzo94 has a little shameless behaviour in the past
Default

Am o intrebare daca instalez RLSP 2010 demo mai imi raman si echipele cele 6 din fifa 10 original
Adica imi mai ramane si Barclona Chelsea si in plus si Dinamo Steaua...
Lorenzo94 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 04:04 PM   #113
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Da, poti sa joci in continuare cu Chelsea, Barcelona etc., patchul adauga cele 6 echipe romanesti la cele existente.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 05:01 PM   #114
kateo
Member
 
kateo's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
kateo will become famous soon enoughkateo will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kateo
Post

Ma da daca ei au vrut sa puna numai echipele alea si nu e Rapid asta e.Si eu poate vroiam sa joc cu Fc Brasov care nu e in rlsp, da mai vazut pe mine sa fac cum faci tu?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Guie Migi
kateo is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 05:49 PM   #115
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by kateo View Post
Ma da daca ei au vrut sa puna numai echipele alea si nu e Rapid asta e.Si eu poate vroiam sa joc cu Fc Brasov care nu e in rlsp, da mai vazut pe mine sa fac cum faci tu?
Din cate observ tu ai echipa favorita in RLSP.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 06:25 PM   #116
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by Bogdy43 View Post
a terminat pe locul 7! Nu vroiai sa bage si International Curtea de Arges? au pus cele mai bune 6 echipe din tara
A terminat pe 8, pe 7 a terminat Craiova.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 06:49 PM   #117
razvann
Member
 
razvann's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Targoviste
razvann is on a distinguished road
Default

Felicitari pentru acest patch, imi place si e clar ca oamenii au introdus in patch primele sase clasate din sezonul trecut. Eu fiind stelist o sa fac cateva precizari cu privire la Steaua, am observat cateva mici erori si le spun acum ca sa nu mai apara si in versiunea full a patch-ului cu Liga 1, asa cum a spus MNS sa facem: in ceea ce priveste echipamentul de deplasare al Stelei, este o eroare la culoarea semnului Nike, atat de pe tricou, cat si de pe sorturi, adica in patch este neagra iar in realitate este alabstra, va spun sigur, mai ales ca am tricoul original cumparat, plus ca se vede si pe site sau la televizor; a doua observatie este culoarea numelor jucatorilor de pe tricourile de deplasare, in patch este albastra iar in realitate este rosie, ca si a numerelor; o a treia observatie este pozitia lui Bicfalvi, care in patch este CAM, pozitia lui corecta din realitate cred ca este CM simplu. Cam atat ar fi de spus, sper sa va fie de ajutor aceste mici observatii pentru a fi remediate pe viitor. Si o sugestie ar fi daca ati putea introduce in patch-ul pentru Fifa full cand va aparea si un al treilea kit pentru Steaua, fie cel din Cupa Romaniei fie cel de acasa din Europa League cu steagul Romaniei si cele doua logouri cu Europa League si Respect iar sorturile sunt rosii si nu albastre ca in campionat. Personal eu as opta pentru cel de Europa League si nu cel de cupa. Multumesc anticipat.
razvann is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 07:15 PM   #118
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Demo-ul nu are thirduri, ele au fost făcute la toate echipele care aveau şi nu au putut fi introduse.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 07:21 PM   #119
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by razvann View Post
Felicitari pentru acest patch, imi place si e clar ca oamenii au introdus in patch primele sase clasate din sezonul trecut. Eu fiind stelist o sa fac cateva precizari cu privire la Steaua, am observat cateva mici erori si le spun acum ca sa nu mai apara si in versiunea full a patch-ului cu Liga 1, asa cum a spus MNS sa facem: in ceea ce priveste echipamentul de deplasare al Stelei, este o eroare la culoarea semnului Nike, atat de pe tricou, cat si de pe sorturi, adica in patch este neagra iar in realitate este alabstra, va spun sigur, mai ales ca am tricoul original cumparat, plus ca se vede si pe site sau la televizor; a doua observatie este culoarea numelor jucatorilor de pe tricourile de deplasare, in patch este albastra iar in realitate este rosie, ca si a numerelor; o a treia observatie este pozitia lui Bicfalvi, care in patch este CAM, pozitia lui corecta din realitate cred ca este CM simplu. Cam atat ar fi de spus, sper sa va fie de ajutor aceste mici observatii pentru a fi remediate pe viitor. Si o sugestie ar fi daca ati putea introduce in patch-ul pentru Fifa full cand va aparea si un al treilea kit pentru Steaua, fie cel din Cupa Romaniei fie cel de acasa din Europa League cu steagul Romaniei si cele doua logouri cu Europa League si Respect iar sorturile sunt rosii si nu albastre ca in campionat. Personal eu as opta pentru cel de Europa League si nu cel de cupa. Multumesc anticipat.
Multumim pentru feedback. La echipamentul Stelei din deplasare am suprapus niste layere aiurea, va fi remediat in full. In demo nu se puteau pune echipamente de rezerva, dar toate echipele le vor avea in varianta full (bineinteles, toate echipele care au echipament de rezerva).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2009, 07:47 PM   #120
razvann
Member
 
razvann's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Targoviste
razvann is on a distinguished road
Default

Stiu ca in demo nu se puteau pune, eu vorbeam de viitoarea varianta full. Mersi de raspuns oricum si, cu placere.
razvann is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:50 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL