INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Editare
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-11-2010, 09:30 AM   #71
sheriff
Banned
 
Join Date: Aug 2010
sheriff is an unknown quantity at this point
Default

felicitari !..te-ai gandit sa faci un pack(kit si mini..compatibile cu C.M 10) la toata Liga 1...ptr RLSP 10 v.2..ar avea multe DOWNLOAD-uri ?
sheriff is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2010, 02:01 PM   #72
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

cam naspa designul la sportul (la home si la 3rd ii mai evident) , zici ca ii facut in paint dar restul sunt bune, asteptam si un kit
L3gionarul is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2010, 02:45 PM   #73
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by L3gionarul View Post
cam naspa designul la sportul (la home si la 3rd ii mai evident) , zici ca ii facut in paint dar restul sunt bune, asteptam si un kit
Inca nu mam apucat de kits voi face mai incolo peste 30 de min postez pack steaua !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2010, 06:33 PM   #74
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Steaua Bucuresti Minikits
Liga 1 Sezon 2010/2011

Home/Away/Alternativ



Dinamo Bucuresti Minikits
Liga 1 Sezon 2010-2011

Home/Away/Alternativ


Sper sa va placa !

Accept requesturi de acum in colo pe un timp nelimiitat dar doar pentru echipele din Romania
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2010, 05:14 PM   #75
L3gionarul
Banned
 
Join Date: Aug 2008
L3gionarul is on a distinguished road
Default

Primul meu request ar fi sa refaci tot ce ai facut pana acum in afara de FC Brasov deoarece designul de pe restul are multe greseli cum ar fi:
- La steaua liniile de pe maneci sunt drepte si nu urmeaza nicio asemanare cu manecile templateului, iar designul de pe tricoul de rezerva refa-l
-La Sportul (la toate 3) refa designul de pe piept pt ca se vede de zici ca este "taiat cu sapa"
-La Vaslui la fel ca la sportul doar la liniile de pe maneci si vezi ca lipseste si o parte din design la maneci
-Dinamo:
-home este dezastruos: ai pus o culoare pe template , un guler si niste logouri si "gata minikitul" + ca lipseste logoul cu baumit de pe maneca stanga si mai are lipsa si designul de pe maneci, iar culoarea gulerului e alba
-away Lipsesc dungile rosii de langa guler pana la maneci, designul de pe tricou este la fel ca la sportul "taiat cu sapa" si lipseste si logoul cu baumit ca si la home
-3rd verdele este prea spre galben, gulerul este alb, lipseste din nou baumit de pe maneca si designul de pe maneci e dezastru
In concluzie daca nu ai rabdare sa faci lucrul calumea mai bine te-ai lasa de meserie. Nu te supara pe mn pt critici pt ca eu ti le-am facut deoarece m-am apucat dupa tn de editat si cu toate acestea "spun eu" ca am evoluat comparativ cu tn si cred ca as fi in masura sa te critic. Daca ai nevoie de un sfat dai un buzz pe mess cand sunt si te ajut cu cea mai mare placere.
L3gionarul is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2010, 06:12 PM   #76
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by L3gionarul View Post
Primul meu request ar fi sa refaci tot ce ai facut pana acum in afara de FC Brasov deoarece designul de pe restul are multe greseli cum ar fi:
- La steaua liniile de pe maneci sunt drepte si nu urmeaza nicio asemanare cu manecile templateului, iar designul de pe tricoul de rezerva refa-l
-La Sportul (la toate 3) refa designul de pe piept pt ca se vede de zici ca este "taiat cu sapa"
-La Vaslui la fel ca la sportul doar la liniile de pe maneci si vezi ca lipseste si o parte din design la maneci
-Dinamo:
-home este dezastruos: ai pus o culoare pe template , un guler si niste logouri si "gata minikitul" + ca lipseste logoul cu baumit de pe maneca stanga si mai are lipsa si designul de pe maneci, iar culoarea gulerului e alba
-away Lipsesc dungile rosii de langa guler pana la maneci, designul de pe tricou este la fel ca la sportul "taiat cu sapa" si lipseste si logoul cu baumit ca si la home
-3rd verdele este prea spre galben, gulerul este alb, lipseste din nou baumit de pe maneca si designul de pe maneci e dezastru
In concluzie daca nu ai rabdare sa faci lucrul calumea mai bine te-ai lasa de meserie. Nu te supara pe mn pt critici pt ca eu ti le-am facut deoarece m-am apucat dupa tn de editat si cu toate acestea "spun eu" ca am evoluat comparativ cu tn si cred ca as fi in masura sa te critic. Daca ai nevoie de un sfat dai un buzz pe mess cand sunt si te ajut cu cea mai mare placere.
La Dinamo nush unde scrie Baumit daca are sa imi dai tu o poza cu acel logo pe tricou da la guler e culoarea alba acm am obs si 3rd la fel da eu nush ce are pcu tau da eu nu cred ca e spre "galben" nare cum sa fie galben e 100% verde deschis iar la dungile de pe maneci ce are ? daca faci tu un design mai realist la fiecare echipa eu tac din gura si invat de la tn ca vad ca miai criticat cam mult lucrul asta si vezi ca am stat vreo 30 de min la unele echipamente deci eu nu le fac in graba
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:46 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL