INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Editare

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-2010, 06:09 PM   #11
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

foarte bun mini cu steaua dar e mai mult spre verde culoarea decat spre galben fai un mic uptade
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:11 PM   #12
F-Sh15
Member
 
F-Sh15's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Resita - Romania
F-Sh15 is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to F-Sh15
Default

Minikit praff ... logourile park ar fi puse in fata unei lupe, partea gulerului din spate nu e alba, designu lipseste cu desavarsire, modelul de pe manecile echipamentului este "stramb"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

F-Sh15 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:15 PM   #13
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by F-Sh15 View Post
Minikit praff ... logourile park ar fi puse in fata unei lupe, partea gulerului din spate nu e alba, designu lipseste cu desavarsire, modelul de pe manecile echipamentului este "stramb"
Auzi ma ia mai lasama tu in pace nuami defectele stii sa spui da ceva bun nu hai pleaca nu mai ai acces pe topicu meu!


PS: Si ce mai vrei ma sunt primeel mele minikituri ale tale sunt varza !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:17 PM   #14
F-Sh15
Member
 
F-Sh15's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Resita - Romania
F-Sh15 is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to F-Sh15
Default

Quote:
Originally Posted by CasT View Post
Auzi ma ia mai lasama tu in pace nuami defectele stii sa spui da ceva bun nu hai pleaca nu mai ai acces pe topicu meu!


PS: Si ce mai vrei ma sunt primeel mele minikituri ale tale sunt varza !
Mda , scuzama ca nam gasit altceva inafara de defecte
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

F-Sh15 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:19 PM   #15
CdXp98
Member
 
CdXp98's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Arad
CdXp98 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to CdXp98
Default

=)) Ba ia terminati :|
__________________
Back...
CdXp98 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:47 PM   #16
Nesta
La tăți ni-i greu
 
Nesta's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Drobeta-Turnu-Severin
Nesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant futureNesta has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by F-Sh15 View Post
Minikit praff ... logourile park ar fi puse in fata unei lupe, partea gulerului din spate nu e alba, designu lipseste cu desavarsire, modelul de pe manecile echipamentului este "stramb"
Cat timp nu esti nici tu departe de el nu cred ca ar trebuii sa te increzi asa tare.

Quote:
Originally Posted by CasT View Post
Auzi ma ia mai lasama tu in pace nuami defectele stii sa spui da ceva bun nu hai pleaca nu mai ai acces pe topicu meu!


PS: Si ce mai vrei ma sunt primeel mele minikituri ale tale sunt varza !
Defecte sunt. Mai urmareste cateva tutoriale si incearca sa faci designul si collarele daca ai nevoie sa vezi cateva designuri cum arata te poti uita aici
http://www.prodirectsoccer.com/teamwear.asp

Si nu cred ca te avantajaza foarte tare template-ul acesta tu fiind la inceput.

Continua sa faci. Iar, Criticile sunt bune daca sunt constructive si incerci sa ti cont de ele.
Nesta is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:49 PM   #17
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Eu tin cont de ele si mersi pentru acel site
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 06:56 PM   #18
F-Sh15
Member
 
F-Sh15's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Resita - Romania
F-Sh15 is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to F-Sh15
Default

Quote:
Originally Posted by Nesta View Post
Cat timp nu esti nici tu departe de el nu cred ca ar trebuii sa te increzi asa tare.
Exact, sunt foarte identice miniurile mele cu ale lui, vrei sa zici ca tu oi fi mai breaz, dak te tine frate facem un concurs, facem miniurile aceleiasi echipe pe acelas template, sa vedem cui ii ies mai bine de acord
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

F-Sh15 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 08:39 PM   #19
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by F-Sh15 View Post
Exact, sunt foarte identice miniurile mele cu ale lui, vrei sa zici ca tu oi fi mai breaz, dak te tine frate facem un concurs, facem miniurile aceleiasi echipe pe acelas template, sa vedem cui ii ies mai bine de acord
Nu si nu vreau sa concurez eu vreau doar sa fac minikituri asa de distractie
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2010, 08:48 PM   #20
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Incercati sa editati in liniste fara sa va certati. O data ce postati aici trebuie sa acceptati si critici nu numai laude.
Datorita unor critici o sa reusiti sa va motivati si sa editati din ce in ce mai bine.
Deci fara certuri.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:32 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL