INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 10-09-2008, 10:14 AM   #11
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Credeam ca egalul cu Bosnia a fost o intamplare nefericita, o partida mai slaba dar a venit meciul asta sa imi spulbere visele ca poate poate avem si noi o generatie mai de "Doamne ajuta!".
Quote:
Originally Posted by M.I.L.32 View Post
Deci...10 ani de acum incolo(cel putin) nu cred ca vom participa la mondiale sau europene... s-a dus viitorul sportului romanesc.
Cum sa se duca viitorul, viitorul vine. Cu o lunga perioada de mediocritate asupra intreg fotbalului romanesc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 11:11 AM   #12
Varaloi
Guest
 
Default

Din pacate, aceasta generatie care vine pare mai proasta decat generatia lui Mutu si Chivu (stiu, e un stereotip, dar toata lumea a vazut acum 4 zile ce inseamna nationala fara astia 2). Adica, egal cu Bosnia, care a mancat bataie de la Malta, iar apoi 0-3 cu Tara Galilor, intr-un meci jucat acasa (si cu stadionul plin, ceva rar la meciurile de tineret). Se pare ca romanii nu au puterea sa revina dupa ce iau gol...si pe urma normal ca pierd cu moralul la pamant.
  Reply With Quote
Old 10-09-2008, 11:21 AM   #13
ady_26_07
Member
 
ady_26_07's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
ady_26_07 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by M.I.L.32 View Post
Deci...10 ani de acum incolo(cel putin) nu cred ca vom participa la mondiale sau europene... s-a dus viitorul sportului romanesc.
scuze dar nu viitorul sportului.Viitorul fotabului.In alte sporturi ca handbal-ul,kaiac-canoe,judo,chiar si boxul viitorul pare bun.In eterna nostra obsesie (fotbalul) chiar nu avem nici un viitor
__________________
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.Ce bine ii si sa nu uitam multumesc,Nalu!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ady_26_07 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 02:31 PM   #14
mihaip08
Member
 
mihaip08's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Bucuresti
mihaip08 has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by Varaloi View Post
Din pacate, aceasta generatie care vine pare mai proasta decat generatia lui Mutu si Chivu (stiu, e un stereotip, dar toata lumea a vazut acum 4 zile ce inseamna nationala fara astia 2). Adica, egal cu Bosnia, care a mancat bataie de la Malta, iar apoi 0-3 cu Tara Galilor, intr-un meci jucat acasa (si cu stadionul plin, ceva rar la meciurile de tineret). Se pare ca romanii nu au puterea sa revina dupa ce iau gol...si pe urma normal ca pierd cu moralul la pamant.
Asa e.Concluzia ne-am facut DIN NOU de cacao.Pai stai ma ca tot stadionul a fost de vina ,ca noi am jucat bine,da' ghinionul asta ce sa-i faci.Macar astia n-au aruncat cu pietre in ziaristi.
mihaip08 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 02:37 PM   #15
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Se pare că si naţionala mare şi cea mică au dat-o în bară. Meciul cu Bosnia nu a fost deloc o întâmplare. Pentru cei ce l-aţi văzut, ştiţi de câte ori erau să ne bage mingea-n aţe atacanţii adverşii în repriza a 2-a prin cei 2 jucători intraţi în teren. Asta înseamnă să ai şi un antrenor neinspirat(la noi) care nu ştie să gestioneze un avantaj. Asta e, viitorul nu sună deloc bine pentru naţionala mare. Uitaţi-vă cine vine din spate..
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 02:41 PM   #16
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Omega View Post
Se pare că si naţionala mare şi cea mică au dat-o în bară. Meciul cu Bosnia nu a fost deloc o întâmplare. Pentru cei ce l-aţi văzut, ştiţi de câte ori erau să ne bage mingea-n aţe atacanţii adverşii în repriza a 2-a prin cei 2 jucători intraţi în teren. Asta înseamnă să ai şi un antrenor neinspirat(la noi) care nu ştie să gestioneze un avantaj. Asta e, viitorul nu sună deloc bine pentru naţionala mare. Uitaţi-vă cine vine din spate..
Dupa golul lui Torje, nationala a scazut atat de tare ritmul, incat la final ii dominau bosniacii. Am vazut meciul si stiu despre ce vorbesc. Dar, sa fim seriosi, daca nu era penalty-ul ala, nu cred ca se termina 1-1.
  Reply With Quote
Old 10-09-2008, 02:51 PM   #17
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Da, eu speram ca o sa ne calificam pentru baraj, dar n-a fost asa. Rezultate foarte slabe. Se pare ca atunci cand ne propunem scopuri inalte o dam in bara cu o adevarata placere!
Daca nu ne revenim ( ma rog, ei sa-si reviona), atunci chiar o sa avem mari probleme in viitor.
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 02:57 PM   #18
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

@Varaloi: Bosniacii au avut destul faze de poartă când puteau de fiecare dată să înscrie, dar au tras peste poartă plus că au mai dat şi o bară(toate din interiorul careului sau pe linia de 16). Noi am mai avut doar o fază cu Stancu când a tras din întoarcere, însă previzibil şi slab. Am avut noroc că nu ne-au dat 3 boabe în repriza a 2-a. Defensiva noastră chiar era praf şi s-a văzut clar că era proasta organizare a lui Săndoi fiindcă era o diferenţă foarte mare între performanţele jucătorilor din faţă comparativ cu cei din apărare.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 02:58 PM   #19
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Da, iata ca trebuie sa ne resemnam si la tineret. Concluzia: viitorul nu prea suna deloc bine!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 03:01 PM   #20
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Omega View Post
@Varaloi: Bosniacii au avut destul faze de poartă când puteau de fiecare dată să înscrie, dar au tras peste poartă plus că au mai dat şi o bară(toate din interiorul careului sau pe linia de 16). Noi am mai avut doar o fază cu Stancu când a tras din întoarcere, însă previzibil şi slab. Am avut noroc că nu ne-au dat 3 boabe în repriza a 2-a. Defensiva noastră chiar era praf şi s-a văzut clar că era proasta organizare a lui Săndoi fiindcă era o diferenţă foarte mare între performanţele jucătorilor din faţă comparativ cu cei din apărare.
Pai tocmai d-asta, ca bosniacii nu au reusit sa-si concretizeze sansele pe care le-au avut, pentru ca nu au tehnica si precizie! Asta spuneam!
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL