INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-2012, 12:28 PM   #241
empyro
Member
 
Join Date: Oct 2009
empyro is on a distinguished road
Default

Privitor la inlocuirea Eredivisie , de curand am instalat liga greaca de la greeksuperpatch si am avut surpriza placuta sa vad ca nu inlocuieste niciun alta campionat, poate pana la urma exista o rezolvare si la problema asta..
empyro is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2012, 05:23 PM   #242
alexm
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Roman Neamt Romania
alexm is on a distinguished road
Default

Stefan, asa e romanu, nemultumit, nu ai cum sa ii schimbi mentalitatea. FR fara tine e cu 40% mai slab!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alexm is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2012, 08:24 PM   #243
fcdb94
Member
 
fcdb94's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
fcdb94 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by empyro View Post
Privitor la inlocuirea Eredivisie , de curand am instalat liga greaca de la greeksuperpatch si am avut surpriza placuta sa vad ca nu inlocuieste niciun alta campionat, poate pana la urma exista o rezolvare si la problema asta..
ma, nu o sa se inlocuiasca campionatul olandez, numai ca nu o sa mai poti juca in cariera cu echipele din olanda (ca manager). In rest trasferuri o sa poti face, in cupele europene vei putea juca impotriva lor Si multe altele . Apropo, Stefan, am gasit o solutie pentru a se putea baga si fetele intr-un fel de patch .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Liviu Ciubotariu :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Poze prelucrate 100%.
--------------------------------------
Vrei comentarii?Ofer comentariu inapoi :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fcdb94 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2012, 08:40 PM   #244
Vlad.ACMilan
Member
 
Join Date: Mar 2012
Vlad.ACMilan is on a distinguished road
Default Rlsp 2012

Salut.Eu am o cariera salvata in Fifa 12 fara alte patchuri instalate.Daca, atunci cand va aparea RLSP 2012, il voi instala voi putea continua cariera fara nicio problema?
Vlad.ACMilan is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2012, 08:49 PM   #245
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by fcdb94 View Post
ma, nu o sa se inlocuiasca campionatul olandez, numai ca nu o sa mai poti juca in cariera cu echipele din olanda (ca manager)
Am spus destul de clar ca INLOCUIM campionatul Olandei, cand inlocuiesti un campionat mi se pare destul de clar ca echipele din Romania vor juca in cariera in locul celor din Olanda, deci echipele din Olanda au fost inlocuite si nu mai sunt in cariera. Acele echipe nu sunt sterse de tot din joc dar asta e altceva. Dar trebuie sa apara cineva sa ne spuna ca defapt am facut altfel... [COLOR="Silver"]

Pana maine acest topic va fi inchis, raspunsurile la intrebari le veti gasi in Readme.
  Reply With Quote
Old 11-03-2012, 09:05 PM   #246
Ferenczi Emil
Member
 
Ferenczi Emil's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Targu-Mures
Ferenczi Emil is on a distinguished road
Default

sper sa fie totul bine
Ferenczi Emil is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2012, 04:50 PM   #247
POLI.2011
Super Moderator
 
POLI.2011's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Orasul ALB-VIOLET
POLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to beholdPOLI.2011 is a splendid one to behold
Send a message via MSN to POLI.2011 Send a message via Yahoo to POLI.2011 Send a message via Skype™ to POLI.2011
Default

Tutorial de instalare RLSP 12 mai nou!

POLI.2011 is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2012, 08:01 PM   #248
1cemAn
Member
 
Join Date: Jun 2012
1cemAn is on a distinguished road
Default

scuze daca postez gresit dar texture editor pe care il iau eu de pe net pentru fifa 12 la final de instalare isi da automat crash si as dorii si eu sa adaug ghetele noi . un sfat va rog? multumesc respect
1cemAn is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2012, 09:38 AM   #249
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by 1cemAn View Post
scuze daca postez gresit dar texture editor pe care il iau eu de pe net pentru fifa 12 la final de instalare isi da automat crash si as dorii si eu sa adaug ghetele noi . un sfat va rog? multumesc respect
Foloseste CM12.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2012, 06:26 PM   #250
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Sa inteleg ca Liga 1 nu mai merge cu noile update-uri de la Fifa 12. Se poate face ceva?
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:51 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL