INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-2011, 09:31 PM   #1
tedy13
Member
 
Join Date: May 2010
tedy13 is an unknown quantity at this point
Default Rlsp

Mai apare frate RLSP?M-am saturat sa tot astept...intram ca prostii pe site in fiecare zi si ciuciu...nimic..zero..ce e asa greu?aia de la ************* au facut patchul,insa,din pacate are cateva buguri..haideti mai repede cu patchul,nici nu ati mai dat vreo informatie sau ceva..
tedy13 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 09:58 PM   #2
iulian93
Member
 
iulian93's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Slobozia, Ialomita
iulian93 will become famous soon enoughiulian93 will become famous soon enough
Send a message via ICQ to iulian93 Send a message via AIM to iulian93 Send a message via Yahoo to iulian93 Send a message via Skype™ to iulian93
Default

Sincer in unele limite sunt de acord cu tn dar in altele nu,sa stii ca nu este asa de usor de facut precum cred altii spre ex tu...este mult de munca,dar nu te-ai gandit ca cei de la FIFAROMANIA vor sa scoata ceva frumos si final nu ca la ceialalti care spui tu si stiu la ce patch te referi ca l-am avut si eu dar are multe buguri si oricum nu prea imi place,eu sincer astept cu nerabdare RLSP 2011 si ai sa vezi ca o sa il scoata dar depinde si de ei ca nu pot sta toata ziua in fata calculatorului sa ne faca noua patchul cat mai repede.Asteptam si noi si mult nororc baieti

Last edited by iulian93; 29-07-2011 at 10:01 PM.
iulian93 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 12:21 AM   #3
rnk
Member
 
Join Date: Jun 2011
rnk is on a distinguished road
Red face

Quote:
Originally Posted by tedy13 View Post
Mai apare frate RLSP?M-am saturat sa tot astept...intram ca prostii pe site in fiecare zi si ciuciu...nimic..zero..ce e asa greu?aia de la ************* au facut patchul,insa,din pacate are cateva buguri..haideti mai repede cu patchul,nici nu ati mai dat vreo informatie sau ceva..
1ai ajutai si tu moral pe baieti macar ca ei fac tot posibulul sa faca rlsp 2011
2:Asteapta ca o sa apara si o sa fie surprize
3:Fifaromania face ce-l mai bun rlsp nu altii
rnk is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 12:40 AM   #4
cristiboss70
Member
 
Join Date: Oct 2010
cristiboss70 is on a distinguished road
Default

eu unu cred ca nu va mai iesi nici un rlsp 2011....acu cateva luni cica era 99%...si lucra doar o singura persoana la el...se enervase din cauza comentariilor noastre si spusese ca va fi ultimul...dar eu cred ca a renuntat de mult sa mai lucreze la patch....
cristiboss70 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 04:58 PM   #5
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by rnk View Post
1ai ajutai si tu moral pe baieti macar ca ei fac tot posibulul sa faca rlsp 2011
2:Asteapta ca o sa apara si o sa fie surprize
3:Fifaromania face ce-l mai bun rlsp nu altii
Nu va mai aparea niciun RLSP.In urma cu o luna patch-ul era gata in proportie de 99%.Puteau macar sa aiba bunul simt sa ne anunte ca nu va mai aparea niciun patch.Mai degraba apare Fifa 12 decat patch-ul lor....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 08:13 PM   #6
Cosmin080
Member
 
Cosmin080's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Moreni,Dambovita
Cosmin080 will become famous soon enough
Default

respect echipa fifaromania,dar putea macar sa ne anunte ca nu se mai lanseaza.eu intram acum o luna ca fraieru in fiecare zi pe forum sa vad daca au mai aparut informatii despre rlsp11.ne-au spus ca este in faza de testare,cat poate sa dureze sa il testeze.macar sa ne anunte ca nu se mai lanseaza sa nu-l mai asteptam.echipa ************ a lansat 3 versiuni a ligii 1 pentru fifa 11
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Cosmin080 is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2011, 09:33 PM   #7
alexarrt
Member
 
Join Date: Jul 2011
alexarrt is on a distinguished road
Default

folositi cep si am auzit ca la inceputul lunii august va aparea cr lp v2.0 care va contine si echipa din ligile 2 3 si 4

Last edited by alexarrt; 31-07-2011 at 09:49 PM.
alexarrt is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2011, 12:11 AM   #8
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

CEP nu e bun de nimic.Am auzit ca are o multime de bug-uri.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2011, 08:42 PM   #9
Mr_Oli
Member
 
Mr_Oli's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: ARAD
Mr_Oli is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Mr_Oli Send a message via Skype™ to Mr_Oli
Default

pana acum nici un bug , nu stiu ce bug ati gasit sau ziceti doar asa sa va aflati in treaba , eu sunt multumit de el mai ales ca exista altul ca sa il pot compara si referitor la fifaromania ni ii putem acuza ca nu ne lasa nici un mesaj , poate nu au bani , la asta nu va-ti gandit?... .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Mr_Oli is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2011, 02:48 PM   #10
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Mr_Oli View Post
pana acum nici un bug , nu stiu ce bug ati gasit sau ziceti doar asa sa va aflati in treaba , eu sunt multumit de el mai ales ca exista altul ca sa il pot compara si referitor la fifaromania ni ii putem acuza ca nu ne lasa nici un mesaj , poate nu au bani , la asta nu va-ti gandit?... .
Vad ca tu vorbesti sa te afli in treaba.De ce sa aiba nevoie de bani?Sa cumpere licentele pentru echipele din Liga 1 sau pentru ce?!Ei au nevoie doar de timp...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:56 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL