INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-2011, 04:40 PM   #11
purry
Member
 
purry's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Curtea de Arges
purry is on a distinguished road
Default

rezultate foarte slabe ar trebui sa fi mai activ pe piata de transferuri.. bafta
purry is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011, 08:34 PM   #12
mada11
Member
 
mada11's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Cluj-Napoca
mada11 is on a distinguished road
Default

Transferuri

Plecari:
Javier Gonzalez:843.600E---->Recreativo Huelva
Manu:2.232.000E---->Derby County

Sosiri:
Adrian Martin:795.000E---->Xerez
Bruno Tiago(for loan)-Sporting Braga

Lot actual:
Titulari:

Rezerve:

Last edited by mada11; 29-06-2011 at 08:36 PM.
mada11 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011, 08:48 PM   #13
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Ai un lot bun , succes in continuare !
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011, 08:50 PM   #14
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Ai un lot destul de bun! Sper sa ai parte de succes cu el! Bafta!
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011, 08:53 PM   #15
adytzucretzu
Member
 
adytzucretzu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Bucharest
adytzucretzu is an unknown quantity at this point
Default

cu lotul asta cred ca poti sa prinzi Europa League , dar cine stie poate faci vreo surpriza
p.s. incerca sa faci pozele cu rezultate ceva mai mici ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adytzucretzu is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011, 09:27 PM   #16
purry
Member
 
purry's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Curtea de Arges
purry is on a distinguished road
Default

Lotul este foarte bun... bafta
purry is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011, 09:39 PM   #17
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Ai un lot competitiv insa ai grija ca rezultatele din amicale nu sunt prea promitatoare..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2011, 11:39 PM   #18
invincible
Member
 
invincible's Avatar
 
Join Date: May 2010
invincible is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to invincible
Default

Rezulatatele din amicale nu sunt tocmai excelente , dar la lotul tau ai sanse sa te bati acolo sus .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
invincible is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2011, 08:38 PM   #19
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Ai un lot destul de bun , mai ales un super atac ! Trezeguet cred că va face o figură frumoasă în Spania !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2011, 06:29 PM   #20
mada11
Member
 
mada11's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Cluj-Napoca
mada11 is on a distinguished road
Default

Rezultate:

Etapa I:
Elche 1-2 Hercules [Noel Willeand 11'/Hidalgo 71',D.Cortes 77']
Reporteromnule Piturca,cum comentati acest meci?
V.P:A fost o partida pe care am dominat-o clar,chiar daca adversarii nostrii au deschis scorul.Ma bucur ca am reusit sa castigam,mai ales ca am jucat in deplasare cu o mare rivala a noastra.

Etapa II
Hercules 1-0 Salamanca[Portillo 3']
V.P:Un meci pe care l-am castigat la limita desi am avut o gramada de ocazii printre care si 1 bara.Ma bucur ca am reusit sa obtinem cele 3 puncte.

Etapa III
Las Palmas 0-4 Hercules[Trezeguet 7',72',Portillo 38',Drenthe 72']
V.P:Azi am avut un Trezeguet in mare forma si o aparare de fier.Nu am ce comenta,echipa a jucat fantastic!

Etapa IV
Hecrules 1-0 Sevilla Atletico[Portillo 22']
V.P:Portillo este intr-o forma din ce in ce mai buna,ne-a ajutat foarte mult in aceste 3 partide.Ma bucur ca am invins.

Etapa V
Tarragona 1-0 Hercules
V.P:Tarragona ne-a deschis ochii si ne-a aratat ca inca facem greseli inexplicabile in aparare pe care trebuie sa le amelioram.Nu este un capat de lume ca am pierdut,dar daca avem pretentii la promovare trebuie sa castigam urmatoarele meciuri.

Copa del Rey-Turul I
Las Palmas 0-3 Hercules[Portillo 10',Farinos 71',N.Valdez 74']
V.P:Sunt foarte fericit ca am trecut peste infrangerea din campionat si am castigat in cupa.Ii felicit pe baieti pentru rezultat si sunt extrem de bucuros ca am trecut in turul 2 al Cupei Regelui.

Etapa VI
Hercules 0-0 Numancia
V.P:Numancia a avut o aparare exemplara,de nepatruns.Sper ca atacantii nostri sa fie mai eficienti in urmatoarele partide.

Etapa VII
Ejido 0-0 Hercules
V.P:Sunt extrem de suparat pentru acest rezultat.Parca de la esecul cu Tarragona am devenit frustrati si nu mai castigam nimic.Vom incerca sa castigam etapa urmatoare.

Etapa VIII
Hercules 1-0 Alaves[T.Gomes 67']
V.P:Am inceput sa ne revenim si am ajuns in sfarsit pe drumul cel bun.Echipa a muncit mult in aceasta saptamana si acest lucru a inceput sa se vada.

Etapa IX
Cordoba 0-2 Hercules[Rufete 5',Trezeguet 11']
V.P:Au fost 2 goluri marcate rapid,iar noi am dat dovada de profesionalism in faze si am reusit sa invingem.Golul lui Rufete de la 40 de metri a fost fenomenal!

Etapa X
Hercules 1-1 Celta Vigo
V.P:Celta Vigo este o echipa puternica,se vede ca a evoluat mult timp si in prima liga.Incepem sa o luam din nou "pe aratura" si sa evoluam prost.Ne cerem scuze fanilor si speram sa ne revenim.

Etapa XI
Cadiz 1-2 Hecrules[45+2'Dani/Portillo 44',Adrian Martin 55']
V.P:VICTORIEE!Am inceput sa castigam din nou chiar daca la limita.Noua achizitie Adrian Martin a marcat si incepe sa-si merite banii.

Etapa XII
Hercules 0-0 Eibar
V.P:Aceste rezultate de 0-0 arata incapabilitatea atacantilor nostri de a inscrie.Mijlocul si atacul nostru trebuie ameliorat.

Etapa XIII
Tenerife 1-2 Hercules[Cristo 44'/Hidalgo 6',Portillo 86']
V.P:Am castigat in deplasare, este un rezultat chinuit obtinut in minutul 86 datorita unui Portillo in mare forma azi.

Etapa XIV
Hercules 2-1 Castellon[Portillo 10',Trezeguet 24'/Reggi 45']
V.P:Ma bucur ca cei doi atacanti ai nostri au inceput sa renasca,in special Trezeguet care nu mai marcase de mult timp.

Copa del Rey-Turul II
Hercules 1-0 Almeria[Trezeguet 23']
V.P:Obiectiv Indeplinit!!!!Ne-am calificat in turul 3 al cupei,iar acum speram sa ajungem cat mai departe.

Etapa XV
Hercules 0-0 Xerez
V.P:Cred ca avem ceva cu acest scor.Nu am mai castigat de multa vreme acasa,dar,in schimb am castigat in deplasare.

Etapa XVI
Albacete 0-2 Hercules
V.P:Am meritat sa castigam caci am dominat partida de la inceput pana la sfarsit.Imi felicit jucatorii si speram la o victorie si in urmatorul meci de acasa.

Etapa XVII
Hercules 1-0 Real Sociedad
V.P:Am triumfat in sfarsit acasa si ma bucur extrem de tare ca am castigat.Il felicit pe David pentru reusita din ultimul minut si ne dorim sa castigam cat mai multe meciuri.A inceput perioada de transfer si speram sa reusim sa achizitionam un fundas,unul sau doi mijlocasi si un nou atacant.Deja am adus intariri de la Echipa a doua(Mallo Castro,Lachmund si Dubois) pe care le vom testa si vom vinde ce nu putem folosi.

Etapa XVIII
Malaga 0-1 Hercules[Thomert 9']
V.P:Am marcat repede si am reusit sa tinem de scor si sa invingem.Urmeaza un meci greu in turul 3 de cupa si speram sa invingem.

Copa del Rey-Turul III(meci tur)
Alaves 1-1 Hercules[Carignano 4'/Hidalgo 31']
V.P:Este un rezultat bun pentru ca am jucat in deplasare.A fost un meci greu contra unei echipe excelent pregatita din toate punctele de vedere.Speram sa ne calificam dupa meciul retur.

Etapa XIX
Hercules 0-0 Racing Ferol
V.Pin nou am facut egal,nu am ce sa comentez,voi incerca sa ameliorez situatia echipei.Dupa sfarsitul perioadei de transfer,va voi prezenta si lotul actual
Prima parte a clasamentului:

A doua parte a clasamentului:

"Lanternele rosii" ale clasamentului:

Last edited by mada11; 02-07-2011 at 06:46 PM.
mada11 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:29 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL