INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-2009, 09:01 AM   #21
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Default

Clasa a 5-a: 9:90
Clasa a 6-a: 9:93
Clasa a 7-a: 9:75(primul semestru);
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009, 09:58 AM   #22
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by st3v3-0 View Post
V - 9,75
VI - 9,65
VII - 9,50
VII - 9,23

Liceu cu profil economic (foarte greu)
IX - 7,95 (primul semestru)
nu stiu ce sa zic, la mine cel putin nu e foarte greu, sunt si profile (licee) mai grele decat economic
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009, 06:35 PM   #23
Metalhead
Nick vechi: st3v3-0
 
Metalhead's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Oradea
Metalhead is just really niceMetalhead is just really niceMetalhead is just really niceMetalhead is just really nice
Send a message via Yahoo to Metalhead
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
nu stiu ce sa zic, la mine cel putin nu e foarte greu, sunt si profile (licee) mai grele decat economic

Pai liceul la care sunt se pretinde a fi cel mai bun din oras. Poate de aceea e mai greu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Metalhead is offline   Reply With Quote
Old 19-03-2009, 07:07 PM   #24
leut
Member
 
leut's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Medias
leut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of light
Default

Acum hai sa ma bag si eu in discutie, sunt la cel mai bun liceu din oras + profil economic si mi se pare FOARTE usor, nu inteleg ce poate fi greu la materii ca ETG, Conta sau Studiul Calitatii, am avut media lejer pe primul semestru 9.89 iar pe al 2-lea ma gandesc chiar la un 10, am fost primul la olimpiada judeteana la mate si mai particip inca la vreo 3. Liceul la Economic e ceva de vis si foarte usor, asa ca nu va mai plangeti, si daca nu va place va recomand un transfer la Mate-Info, o sa iubiti ce e acolo.

A da, app mediile mele:

Clasa a 5-a : 9,93
Clasa a 6-a : 9,90
Clasa a 7-a : 9,91
Clasa a 8-a : 9,94

A 9-a(profil economic) primul semestru : 9,89 ( Se putea mai mult daca nu frecam menta.)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by leut; 19-03-2009 at 07:53 PM.
leut is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2009, 07:24 PM   #25
1rZ
Banned
 
1rZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Cluj-Napoca
1rZ is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to 1rZ
Default

Clasa a5a : 9.18
1rZ is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009, 10:30 AM   #26
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Si eu pot sa zic ca am fost si sunt destul de silitor...am avut asa :

Clasa a 5-a : 10
Clasa a 6-a : 10
Clasa a 7-a : 10
Clasa a 8-a : 9,97 ( am avut o singura medie de 9 => la sport )

La capacitate : 9,85 romana, 10 mate si 10 geografie

Acuma sunt cls a 10-a, la Mate-info , iar intr-a 9-a am avut iar media 10.
Sincer eu nu prea pun pret pe mediile astea...adica aproape in fiecare an a mai fost o persoana din clasa cu media 10 sau cel putin 9,94....notele se dau destul de usor fata de cum ar trebui sa fie, foarte putini profesori dau notele pe corect :|. Eu pun mai mult pret pe olimpiade, am fost la mate in fiecare an locul 1 sau 2 pe judet inca de pe cls a 5-a, si in cls 7-8-9-10 am fost si la chimie locul 2 pe judet. Pentru mine asta conteaza...anul asta pun pariu ca o sa mai fie inca 1-2 persoane cu media 10 pe langa mine, ca se pun bine cu profii si le dau note asa din orice insa la olimpiade o singura colega mai are rezultate bune la nivel de judet. Pacat scoala nu prea pune pret pe olimpiade, si dau burse ( asa mai mici, dar decat nimic ...) la cei cu medii mari care sunt in fiecare generatie cate 10-11 elevi, in loc sa dea la olimpici care sunt mai putini, si care poate merita mai mult.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Razor; 28-03-2009 at 10:33 AM.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009, 11:50 AM   #27
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Faine medii, eu pot sa zic de o singura colega de la mine din clasa care are chiar numai 10 si pe bune, e un liceu unde nu se da note foarte usor (chiar destul de greu notele peste ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2009, 05:09 PM   #28
Kilmster
Nick vechi: Deeny
 
Kilmster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Timişoara
Kilmster is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Kilmster Send a message via Skype™ to Kilmster
Default

Clasa a 5-a : 9.46
Clasa a 6-a : 9.54 (primul semestru)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Kilmster is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2009, 02:55 PM   #29
jolie elena
Member
 
jolie elena's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Bucuresti
jolie elena has much to be proud ofjolie elena has much to be proud ofjolie elena has much to be proud ofjolie elena has much to be proud ofjolie elena has much to be proud ofjolie elena has much to be proud ofjolie elena has much to be proud ofjolie elena has much to be proud of
Default

Are rost sa ma bag si eu in discutie aici tinand cont de faptul ca am terminat facultatea?
Am terminat primul semestru cu media 8.33 (master)
__________________
Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar.
Daca ai impresia ca educatia e scumpa, atunci incearca sa vezi cum e ignoranta.
jolie elena is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2009, 01:13 PM   #30
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

In a V-a: 9.32
In a VI-a:9.50
In a VII-a:9.55
In a VIII-a: 9.41(primu' semestru)

Nu-s medii foarte mari,dar nu m-am agitat foate mult cu invatatul.
__________________
suveran din subteran
Maryusake is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:36 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL