INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-2011, 04:14 PM   #1961
twinkie
Member
 
Join Date: Oct 2010
twinkie has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by raulik07 View Post
AM LANSAT EU UNUL! "A aparut mult asteptatul minipatch care actualizeaza transferurile iernii din Italia Franta Spania Germania Anglia Turcia Rusia si Portugaliahttp://www.mediafire.com/?8s95vedunlis32q"

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

Pentru a-l utiliza il copiati in fifa 11 din my documents. Intrati in fifa-my fifa 11-profile-load-squads-selectati raulik winter transfers. Have fun
am facut asa dar de fiecare data cand ies din joc si intru iar trebuie sa ma duc la my fifa 11-profile-load-squad si sa selectez raulik winter trasfers? Nu exista o modalitate sa salvez aceste transeferuri in profilul meu?...am incercat dar degeaba tot nu am reusit.
twinkie is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 04:40 PM   #1962
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

eu nici atata nu am reusit deloc ma chinui de vreo 20 de minute si nu reusesc.

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

era fain daca mergea sa salvez in profilul meu aceste transferuri, eu cand intru in my fifa 11-profile-load-squad selectez acolo raulik si i-am dat save dar nu raman salvate transferurile.

---------- Post added at 03:40 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

twinkie@casa iti ramana transferurile salvate va trebui sa incepi o cariera cu cine vrei si atunci iti raman salvate transferurile se pare ca la kick-off nu raman salvate transferurile...oricum e bine si asa pana va iesi patchul de la ea sports.
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 04:44 PM   #1963
twinkie
Member
 
Join Date: Oct 2010
twinkie has a little shameless behaviour in the past
Default

am vazut asta...chiar acum am inceput o cariera cu FcGB
twinkie is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 02:59 PM   #1964
semedo_0
Member
 
semedo_0's Avatar
 
Join Date: May 2008
semedo_0 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by raulik07 View Post
AM LANSAT EU UNUL! "A aparut mult asteptatul minipatch care actualizeaza transferurile iernii din Italia Franta Spania Germania Anglia Turcia Rusia si Portugaliahttp://www.mediafire.com/?8s95vedunlis32q"

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

Pentru a-l utiliza il copiati in fifa 11 din my documents. Intrati in fifa-my fifa 11-profile-load-squads-selectati raulik winter transfers. Have fun
Daca il iau pot juca online nu???
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
semedo_0 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 12:21 PM   #1965
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by semedo_0 View Post
Daca il iau pot juca online nu???
nu
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 09:41 PM   #1966
Nik3
Banned
 
Nik3's Avatar
 
Join Date: May 2008
Nik3 has a little shameless behaviour in the past
Default

Nu stiu daca postez unde trebuie , dar am nevoie mare de ajutororul cuiva de pe acest forum.
M-am decis sa-mi achizitionez un laptop pentru gaming si bineinteles sa ruleze bine Fifa 11 si viitoarele versiunii FIFA.Vreau sa-mi dati si mie sugestii de unele laptopuri de pe bine cunosctului site eMag si ar fii o limita in buget de pana la 32 milioane. Stima.
Nik3 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 10:51 PM   #1967
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Nik3 View Post
Nu stiu daca postez unde trebuie , dar am nevoie mare de ajutororul cuiva de pe acest forum.
M-am decis sa-mi achizitionez un laptop pentru gaming si bineinteles sa ruleze bine Fifa 11 si viitoarele versiunii FIFA.Vreau sa-mi dati si mie sugestii de unele laptopuri de pe bine cunosctului site eMag si ar fii o limita in buget de pana la 32 milioane. Stima.
Am cautat un pic pe eMag, si cea mai potrivita alegere in cazul tau mi se pare aceasta : http://www.emag.ro/laptopuri/laptop-...-pDL-271844596

Procesor si placa video puternice, 4 GB ram DDR3, mai mult nu iti trebuie. In plus e si Dell, o firma careia eu ii port stima, niciodata nu m-a dezamagit.

Ar mai fi si acest Asus : http://www.emag.ro/laptopuri/laptop-...-pK52JR-SX207D

si doar placa video e un pic mai slaba, insa nu cred ca s-ar simti o mare diferenta in jocuri , poate chiar deloc. Tu stii cel mai bine cum stai cu banii, eu iti recomand acel Dell de care vorbeam mai sus.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 11:43 PM   #1968
Nik3
Banned
 
Nik3's Avatar
 
Join Date: May 2008
Nik3 has a little shameless behaviour in the past
Default

Salut, iti multumesc foarte mult ca mi-ai dar replay.
Si eu tot la primul Dell ma oprisem , am cautat si am vazut caracteristicile placii video si este chiar una performanta plus porcesorul i5.
Multumesc mult Razor.
Nik3 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2011, 03:20 PM   #1969
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

No problem, ma bucur ca am putut fi de ajutor.

Am si eu o intrebare legata de fifa, ca sa nu fiu offtopic... jucand online primesc aproape toate golurile in stilul acesta : contraatac, paseaza adversarul putin la mijlocul terenului dupa care da o pasa in adancime si aproape de fiecare data ajunge la atacantul sau, noroc ca il mai ametesc cu portarul si scap, dar e foarte enervant pentru ca asta e cam singurul mod in care iau goluri, si nu prea stiu cum sa evit faze dinastea. Deci intrebarile ar fi :

1. Mie nu imi ies niciodata asa, pentru ca aproape mereu cand dau pasa in adancime, atacantii mei sunt in fata fundasilor lui, si nu rezolv nimic, trebuie sa-i driblez normal... cum fac sa se demarce si al meu, sa-i pot da pasa in adancime eficienta ?

2. Este vreo metoda sa anihilez astfel de contraatacuri, poate ceva setari prin team management sau stiu eu ?

Mentionez ca joc de obicei 4-(1-2-1)-2, cu mentalitatea pe offensive.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2011, 03:28 PM   #1970
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Probabil mentalitatea face si fundasii putin mai neatenti. Ai putea incerca sa iti selectezi fundasul cat mai rapid cand da pasa in adancime si sa faci dublaj cu alt jucator, adica il controlezi pe cel mai apropiat fundas si ceri dublaj in acelasi timp.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:24 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL