INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-08-2008, 10:30 PM   #11
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by EUROmania2008 View Post
daca CFR-ul joaca ca acum nu va prinde nici locul 5 in grupa daca joaca cum a facut-o in turul campionatului trecut sanse sa treaca si mai departe ca totusi roma nu e de speriat si nici Bordeaux. Chelsea trebuie sa jucam atenti sa nu luam multe
CFR daca joaca cum o face in momentul asta, nici nu cred ca se mai disputa meciurile cu Chelsea si Roma din rusine! Totusi, eu inca mai sper ca CFR isi va regasi forma si se va duce in UEFA. Ar fi bine...si ar aduce puncte pentru Romania, de care cam ducem lipsa in ultima vreme. Pana la urma, cred ca este prima si ultima sansa a CFR-ului de a juca in CL (datorita Stelei si Rapidului, dar ma rog) si ar trebui sa profite de ea!

Last edited by Varaloi; 28-08-2008 at 10:33 PM.
 
Old 28-08-2008, 10:41 PM   #12
EUROmania2008
Member
 
Join Date: Apr 2008
EUROmania2008 will become famous soon enough
Default

ar fi bine sa ne mentinem macar inca 4-5 ani aici ca sa putem prinde si noi experienta
EUROmania2008 is offline  
Old 28-08-2008, 10:57 PM   #13
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

Cfr Cluj termina grupa cu 3-4 puncte,vor invinge Chelsea in ultima etapa pentru ca vor veni deja calificatii si un egal cu Bourdeux
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline  
Old 28-08-2008, 11:05 PM   #14
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

CFR are o grupa mai usoara decat Steaua, daca vor juca cum au jucat in campionat sezonul trecut, nu cred ca le va fi prea greu sa ajunga in cupa uefa, ar putea chiar sa se bata cu AS Roma pentru locul 2.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline  
Old 28-08-2008, 11:06 PM   #15
EUROmania2008
Member
 
Join Date: Apr 2008
EUROmania2008 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by sisu_stelistul View Post
CFR are o grupa mai usoara decat Steaua, daca vor juca cum au jucat in campionat sezonul trecut, nu cred ca le va fi prea greu sa ajunga in cupa uefa, ar putea chiar sa se bata cu AS Roma pentru locul 2.
la asta m-am gandit si eu
EUROmania2008 is offline  
Old 28-08-2008, 11:19 PM   #16
Petrov
Member
 
Petrov's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Pitesti
Petrov is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Petrov Send a message via Skype™ to Petrov
Default

Si eu sunt de parere ca CFR are o grupa ceva mai usoara decat Steaua.Ar putea sa obtina cateva puncte cu francezii si poate si cu Chelsea.Sper ca si Steaua si CFR sa termine pe locul 3...daca se poate mai mult cu atat mai bine...va fi greu totusi!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Petrov is offline  
Old 28-08-2008, 11:58 PM   #17
EUROmania2008
Member
 
Join Date: Apr 2008
EUROmania2008 will become famous soon enough
Default



Iata si prima etapa din Grupele Uefa Champions League

Sursa RoManager

Last edited by EUROmania2008; 29-08-2008 at 12:01 AM.
EUROmania2008 is offline  
Old 29-08-2008, 10:38 AM   #18
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default

Sincer cred ca va fi foarte greu pentru CFR sa scoata puncte in aceasta grupa. Sa fim seriosi (Chelsea ,Roma , Bordeaux) Sunt totusi doua echipe mari ale europei si o a treia care doreste sa faca si ea performanta.Vom vedea ce va fi ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...
mil is offline  
Old 29-08-2008, 12:30 PM   #19
Saint
Finding Neverland
 
Saint's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Braşov
Saint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by andrei_fcmbacau View Post
Cfr Cluj termina grupa cu 3-4 puncte,vor invinge Chelsea in ultima etapa pentru ca vor veni deja calificatii si un egal cu Bourdeux
Vorbim de Chelsea, da? Nu imi place Chelsea, dar trebuie sa iti zic ca te cam inseli. Ce s-a intamplat cu Romania si Olanda la EURO? Olanda era calificata, a bagat rezervele, si a batut cu 2-0.

Singurele sanse pe care le are CFR-ul sunt cu Bordeaux si cu Roma (acasa).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Saint is offline  
Old 30-08-2008, 06:17 PM   #20
Vladutzyy
Member
 
Vladutzyy's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Tara Lu' Graham
Vladutzyy will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to Vladutzyy Send a message via Skype™ to Vladutzyy
Default

Quote:
Originally Posted by Saint View Post
Vorbim de Chelsea, da? Nu imi place Chelsea, dar trebuie sa iti zic ca te cam inseli. Ce s-a intamplat cu Romania si Olanda la EURO? Olanda era calificata, a bagat rezervele, si a batut cu 2-0.

Singurele sanse pe care le are CFR-ul sunt cu Bordeaux si cu Roma (acasa).
Aici as putea sa te contrazic: in sezonul 2006/2007 cand grupa stelei era: Real Madrid,Lyon,Steaua,Dynamo Kiev , pe vremea aceea Lyon era mai informa decat acum iar steaua de atunci indraznesc sa spun nu se compara cu cea de acum(la jucatori ma refer) , Etapa a2-a: Steaua-Lyon 0-3 (in prima etapa abele echipe castigasera iar Lyon a luat meciul de pe ghencea in serios),Etapa a6-a: Lyon-Steaua 1-1 (Lyon avea maximul de puncte shi nu mai putea pierde primul loc) , Imposible is nothing
__________________
Don't worry.. Die will be funny
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
[/SIZE]
Vladutzyy is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:21 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL