INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-07-2005, 06:08 PM   #21
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by dj_mozart@Jul 6 2005, 05:54 PM
ala rosu a stelei mi se pare jalnic :P
Da ma rog, io stiu, in comparatie cu ala rosu de la Poli Iasi... poate ai dreptate .
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline  
Old 06-07-2005, 08:17 PM   #22
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

dark nu neg faptul k mititelu a adus jucatori valorosi pt nivelul diviziei b..de fapt a adus cam tot ce era bun pe-acolo.dar totusi ar trebui sa se concentreze numai pe echipa.pt k planurile noastre nu sunt pe cativa ani in divizia b...si pt divizia a lotul asta e cam subtire
mozart si restul lasati previziunile astea k nu picam in c...doar dk ne desfiinteaza :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline  
Old 06-07-2005, 08:38 PM   #23
stefan
Guest
 
Default

asa ati zis si cand erati in A :P eu nu vreau sa picati si mai jos, da nu va vad prea bine...

poate ne zice si noua cineva lotu asta a craiovei.... ca in afara de portaru golgheter bornescu sau cum masa il chmea nu mai stiu pe nimeni...parca o venit si nanu al voi?
 
Old 06-07-2005, 09:08 PM   #24
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

La antrenamentul de marţi au participat următorii jucători:
Mircea Bornescu
Nicuşor Bănică
Silviu Lung jr.

Cătălin Crăciunescu
Cătălin V?rlan
George Feleagă
Mădălin Ciucă
Paul Curteanu
Adrian Cagnea
Mihnea Ivan

Ovidiu Dănănae
Valerian G?rlă
Robert Săceanu
Daniel Mihai
George Ciobanu
Claudiu Tudor
Augustin Tudor
Andrei Ionescu
Mihai Dina
Cătălin Beldeanu
Dragoş Stăvaru
Gabriel Velcovici
Marius Argintaru
Georgel Stemat
Ionuţ Troacă
Lucian P?rvu
Ionuţ Luţu
Augustin Călin

Ovidiu Stoianof
Lorin Stroescu
Alexandru Piţurcă
Ovidiu Pătraşcu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 06-07-2005, 09:48 PM   #25
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Voi acum la Craiova aveti nevoie de un antrenor care sa stie sa omogenizeze lotul acesta si de rabdare...sa vedem daca Stanga va stii sa faca acest lucru si daca conducerea va avea rabdare..
Tuby is offline  
Old 07-07-2005, 12:32 AM   #26
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

lol, te duce cu gandul un pic la HT lotul ala...
3 jucatori stiu de acolo, in rest...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline  
Old 07-07-2005, 12:54 AM   #27
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu stiu de ce am impresia ca la craiova vor fi vreo 4 antrenori pe parcursul sezonului...eu zic ca stanga sta maxim 6 etape...

hac :P parerea mea
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 07-07-2005, 08:05 AM   #28
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

bine ca sunteti voi destepti :P necredinciosilor . Lasa ca va aratam noi , macar patronul nostru nu cocheteaza cu haina cu dungi negre verticale
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 07-07-2005, 09:49 AM   #29
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

pai arata-ti mi mie o divizionara B cu un lot nemaipomenit
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline  
Old 07-07-2005, 11:38 AM   #30
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Jul 6 2005, 05:18 PM
Ady nu stiu sigur dar s-au repartizat echipele in Divizia B? ca atunci vedem daca picam cu Dinamo si Rapid II :P
lol
pai chiar tu ai pus echipele din seria B2
oricum CS Otopeni castiga anul asta seria
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:56 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL