INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-2013, 07:54 PM   #3261
-marian10-
Member
 
-marian10-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: BUCHARESTI-ROMANIA
-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about
Default

Eu cred ca Steaua a avut si acel noroc specific ei cu penalty-ul ca daca de ex rata Rusescu eu cred ca azi vorbeam de un 0-0 Da normal dupa ce dai gol cu Chelsea te retragi si nu mai arati tot spectacolul Steaua jucand cu mintea nu cu forta,dar totusi mie frica sa spun ca fara acest gol nu cred ca azi sarbatoream victoria!
Sunt total deacord cu toata lumea Chelsea chiar nu a jucat nimic :Ori ca sa gandit mai mult la United ori Chelsea nu mai e ce a fost (ironic ca asta spuneam si cu Ajax)Eu sper ca la ei o sa dam un gol si suntem cam calificati 95% sunt sigur ca suntem calificati daca dam gol eu nu vad Chelsea sa dea 3 goluri si daca va fii un meci plictisitor adica fara nicio ocazie (ceea ce e forte putin probabil) tot Steaua se va califica are putearea si de a trage de un 0-0!
Dar orgoliu lui Chelsea nu cred ca nu va exista englezi sigur sigur vor lupta la Londra,si cu siguranta va avea alta fata pe Stamford Bridge Dar sper sa ma insel oricum eu zic ca Steaua are sanse 70% Sunt foarte increzator!!
Voi cat credeti % ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-marian10- is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2013, 10:16 AM   #3262
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Steaua in grupele UCL! Grupa E: Steaua, Chelsea, Schalke, Basel. O grupa accesibila!
Pandurii s-a calificat in grupele EL! Asteptam sa vedem ce o sa le rezerve sortii!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:00 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL