INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Cupe, campionate

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-01-2014, 07:39 PM   #1
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default Campionat de pariuri

Am observat ca multa lume de pe forum e pasionata de pariuri sportive, asa ca m-am gandit ca ar fi interesant sa organizez un campionat de pariuri.

Reguli

1 Fiecare participant va incepe cu un buget de 50 de lei. Scopul este ca la sfarsitul fiecarei saptamani sa aveti cei mai multi bani dintre toti participantii.
2 Vom avea voie sa facem cel mult 1 bilet pe zi. De asemenea, daca cineva va dori ca biletul lui sa se intinda pe mai multe zile, va putea face acest lucru, dar nu va putea face un altul pana cel curent nu va fi pierdut sau castigat.
3 Competitia va dura 7 zile si va incepe in fiecare joi, incheindu-se vineri.
4 Biletele vor fi facute virtual cu ajutorul site-ului www.superbet.ro(sper ca nu se va considera reclama), deoarece consider ca explica cel mai clar fiecare optiune de a paria, iar cand veti posta biletul, nu va fi niciun dubiu in privinta a ceea ce ati vrut sa pariati, spre deosebire de alte site-uri. Dupa ce va selectati optiunile alese si alcatuiti biletul, veti apasa "Printeaza", iar apoi veti face un printscreen sau o poza, daca va este mai usor.
5 Pentru a evita discutiile cum ca "X" i-a copiat biletul lui "Y", imi veti trimite poza cu biletul mie prin PM, si, in fiecare seara la ora 21, eu voi posta biletele. Evident, daca nu aveti timp in fiecare zi de asta, imi puteti trimite si 2-3 bilete pe care vreti sa le puneti deodata, in cazul in care va incadrati in buget.
6 Puteti paria din orice sport doriti si puteti chiar si sa nu pariati, daca nu vreti sa riscati si credeti ca astfel puteti ocupa un loc fruntas.
7 Puteti paria orice suma doriti, pe care o veti trece in biletul virtual, iar castigurile vor fi calculate conform site-ului mentionat mai sus.

Va exista si un top all-time in care vor aparea cei care au reusit sa faca cei mai multi bani intr-o anumita saptamana, asa ca mereu va exista o motivatie in plus, aceea de a dobori recordul all-time.
Astept intrebari.

Am deschis un nou topic, pentru ca acest concurs era si este mult prea interesant, cel putin in opinia mea, pentru a fi lasat balta chiar de la inceput. Dupa ce nu a mers forumul cateva zile, nu prea a mai intrat nimeni pe topic si sper ca asa, vor observa toti ca acest concurs continua. Topicul vechi va fi sters. Sper ca de data aceasta, sa-l ducem pana la capat.

Astept biletele pentru joi, pana maine seara la 9. Bafta tuturor!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2014, 08:23 PM   #2
Le_e
Member
 
Le_e's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Le_e has a spectacular aura aboutLe_e has a spectacular aura about
Default

Ma bucur ca ai facut un topic nou.
Le_e is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2014, 06:21 PM   #3
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Pana acum, nu mi-a trimis decat o persoana biletul...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2014, 06:56 PM   #4
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Eu iti trimit maine.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2014, 07:02 PM   #5
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by matiluchi View Post
Eu iti trimit maine.
Pentru maine se poate trimite numai pana la 9. Daca vrei sa trimiti maine, trebuie sa pui meciuri de vineri.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2014, 09:46 PM   #6
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

ACEST CONCURS SE ANULEAZA DIN CAUZA LIPSEI DE INTERES

Imi pare rau, chiar incepuse promitator, dar dupa ce nu a mai mers forumul cateva zile, nu a mai intrat nimeni aici, desi am postat de multe ori.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:31 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL