INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

View Poll Results: Care ar fi cel mai bun antrenor pentru naţională?
Victor Piţurcă 10 7.09%
Mircea Lucescu 48 34.04%
Ladislau Boloni 12 8.51%
Cosmin Olăroiu 18 12.77%
Gheorghe Hagi 3 2.13%
Răzvan Lucescu 13 9.22%
Petre Grigoraş 6 4.26%
Dan Petrescu 20 14.18%
Marius Lăcătuş 0 0%
altul (numeşte-l în post) 11 7.80%
Voters: 141. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 08-09-2008, 03:07 PM   #21
ManIaKu
Member
 
ManIaKu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Constanta
ManIaKu is on a distinguished road
Default

Eu cred ca este imperios necesar sa aducem un antrenor strain. A zis stephen ca: "M-am bucurat cand Piturca a venit la nationala, fiindca stiam ca are abilitatea de a ne scoate din mediocritate. Si ne-a scos...pentru o vreme. Dar e la fel ca Iordanescu, merge pe favoritisme si nu pe cine e mai in forma." De acord, insa, toti antrenorii romani ar face asa... Tocmai de aceea trebuie sa aducem un antrenor strain si asta repede, cat inca nu e jucata calificarea la mondial, nu cum a zis Mircea Sandu ca Piturca va fi demis daca va rata calificare. La ce bun sa il demitem atunci? Ne batem joc de o tara intreaga timp de 2 ani doar ca sa se convinga Sandu ca Piturca nu are ce cauta la nationala?
__________________
Nu-mi daţi sfaturi, ştiu să greşesc şi singur!
ManIaKu is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2008, 04:05 PM   #22
malouda81
Member
 
malouda81's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
malouda81 is an unknown quantity at this point
Default

cred ca marius lacatus ar fi bun(parerea mea)
malouda81 is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2008, 04:57 PM   #23
Kelly
Banned
 
Join Date: Aug 2008
Location: Merseyside
Kelly is infamous around these partsKelly is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by malouda81 View Post
cred ca marius lacatus ar fi bun(parerea mea)

Asta nu-i bun nici la Steaua, si vrei la naitonala ?
Kelly is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2008, 05:11 PM   #24
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by ManIaKu View Post
Eu cred ca este imperios necesar sa aducem un antrenor strain. A zis stephen ca: "M-am bucurat cand Piturca a venit la nationala, fiindca stiam ca are abilitatea de a ne scoate din mediocritate. Si ne-a scos...pentru o vreme. Dar e la fel ca Iordanescu, merge pe favoritisme si nu pe cine e mai in forma." De acord, insa, toti antrenorii romani ar face asa... Tocmai de aceea trebuie sa aducem un antrenor strain si asta repede, cat inca nu e jucata calificarea la mondial, nu cum a zis Mircea Sandu ca Piturca va fi demis daca va rata calificare. La ce bun sa il demitem atunci? Ne batem joc de o tara intreaga timp de 2 ani doar ca sa se convinga Sandu ca Piturca nu are ce cauta la nationala?
Boloni nu cred ca ar face asta, probabil si din cauza asta nu-l vom vedea prea curand la nationala.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 08-09-2008, 05:36 PM   #25
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by Kelly View Post
Asta nu-i bun nici la Steaua, si vrei la naitonala ?
Nu-i bun la Steaua? Nu te prea pricepi la fotbal,a dus Steaua in Champions League si acum Steaua joaca un fotbal mai bun decat in trecutul apriopat.
ON TOPIC:eu cred ca Lucescu senior ar trebui sa vina la nationala.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2008, 12:27 AM   #26
ManIaKu
Member
 
ManIaKu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Constanta
ManIaKu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Boloni nu cred ca ar face asta, probabil si din cauza asta nu-l vom vedea prea curand la nationala.
Ce te face sa crezi asta? Eu cred ca orice antrenor de nationala care a antrenat si echipe de club din tara respectiva are jucatorii sai de suflet, ba mai mult, e tentat sa aduca jucatori de la echipa respectiva, cu toate ca poate la alte echipe sunt altii mai buni, mai in forma. Nu ma intelegeti gresit, nu am nimic cu antrenorii romani..
__________________
Nu-mi daţi sfaturi, ştiu să greşesc şi singur!
ManIaKu is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2008, 02:43 PM   #27
alex_r
Member
 
Join Date: Dec 2007
alex_r is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by kata_to View Post
Cred ca Razvan Lucescu ar fi potrivit...
Va face o atmosfera placuta la nationala si echipele
antrenate de el joaca bine.
Da....ce atmosfera a facut...plina de favoritisme si de plangareri care ating foarte mult o frustrare...
Nu va face altceva la nationala decat sa incurajeze niste "vedete" sa le creasca impresiile si sa dea mereu vina pe orice altceva in afara de el si de jucatori!

"Frustrarel" ar fi cea mai proasta varianta posibila !
alex_r is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2008, 07:38 PM   #28
buuflet
Banned
 
Join Date: Jun 2008
buuflet is an unknown quantity at this point
Default

Ladislau Boloni zik io
buuflet is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2009, 10:08 PM   #29
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

E clar ca M. Lucescu e cel mai bun si cel mai experimentat dintre toti antrenorii romani. Dar nu va mai antrena Romania, si eu il inteleg. Pentru ce sa se omoare aici cu niste "fotbalisti", pe un salariu de 5 ori mai mic fata de ce poate lua din Turcia sau Ucraina. Piturca sincer nu imi place. Merge pe mana unor jucatori pe care stie el ca sunt buni pentru nationala gen Ov. Petre, Nicolita sau Dica, si pe langa asta foloseste un sistem defensiv, cu care nu vom putea niciodata sa avem pretentii la cine stie ce performante.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2009, 06:20 PM   #30
sicedaca5
Member
 
Join Date: Feb 2009
sicedaca5 is on a distinguished road
Default

Toata lumea da vina pe antrenor dar nimeni nu critica jucatorii .....
Oare doar Piturca este vinovat?Nu vati saturat de acelasi contra care face gafe imense in meciuri importante, Acelasi Mutu care striga la toti jucatorii daca nu dau o pasa buna insa el nu se vede niciodata pe el, acelasi Banel care fuge 30 de metri si da o centrare dezastruasa ,Acelasi Radoi care habar nu am de ce mai vine la nationala , acelasi Marica care nu a inscris de ,,jumatate de,, an pentru stuttgart si acelasi acelasi acelasi, eu cred ca ar trebui schimbat si antrenorul insa odata cu el si jucatorii.
sicedaca5 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:39 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL