INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Console

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-01-2010, 11:36 AM   #11
invisible
Member
 
invisible's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
invisible will become famous soon enough
Default

Am inceput cu Crystal Palace si i-am adus pe Daminuta si pe D.Niculae
invisible is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 06:07 PM   #12
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Eu sunt in ultima liga din Anglia, dar e cam aiurea pentru ca sunt prea multe meciuri.

Si un gol: http://www.easportsfootball.co.uk/me...video/16362852
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010, 09:24 AM   #13
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

superb golu',presupun ca o poti face si pe pc dar cum?
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2010, 07:50 PM   #14
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Wink Fc istres op ...

LIGUE 2,team de O STEA,managerul(yo) de jumatate de stea ... am incercat transferuri(overall'ul jucatorilor actuali intre 37 - 68 dar nu vine nimeni indiferent de salariu sau suma de transfer(cica am echipa neinetresanta sau fac un pas inapoi daca vin la mine!) ... probabil,trebuie sa promovez cu acest lot&pe parcurs ... joc la SemiPro cu control manual&semiassisted ...
in primele 4 etape am 3 victorii&o infrangere(la Nantes) ... bugetul a ajuns ~2 000 000 $!
jacko is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2010, 11:40 PM   #15
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by jacko View Post
LIGUE 2,team de O STEA,managerul(yo) de jumatate de stea ... am incercat transferuri(overall'ul jucatorilor actuali intre 37 - 68 dar nu vine nimeni indiferent de salariu sau suma de transfer(cica am echipa neinetresanta sau fac un pas inapoi daca vin la mine!) ... probabil,trebuie sa promovez cu acest lot&pe parcurs ... joc la SemiPro cu control manual&semiassisted ...
in primele 4 etape am 3 victorii&o infrangere(la Nantes) ... bugetul a ajuns ~2 000 000 $!
Vezi ca asta e un bug al jocului, renunta la cariera pana nu joci prea multe meciuri. La unele echipe, mai ales la cele mai slabe dintr-o liga nu vine nimeni, indiferent de cate milioane, zeci de milioane sau sute de milioane oferi ca suma de transfer sau salariu. Si chestia asta nu se rezolva niciodata, poti sa ajungi la 5 stele ca manager, sa ai negociator la maxim etc.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2010, 12:06 AM   #16
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

asta'i"buna" ... not!chiar daca promovez in LIGUE 1?pai,BUG ca asta nu'i nici pe varianta PC ... au scos ULTIMATE TEAM dar n'au corectat eroarea asta ?!atunci,cu ce ramai...?online nu prea grozav iar offline doar friendly&...?pentru manager mode joc fifa ...
jacko is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2010, 01:27 AM   #17
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Da, e bug mare. Si eu am inceput in ultima liga din anglia, am promovat doi ani sperand ca poate poate va merge, am strans o galeata de bani (am oferit 40 de milioane pe un jucator de 500 de mii si am fost refuzat), apoi am citit pe forumul oficial si am renuntat.

Alege o echipa (asta se intampla la echipele foarte mici de obicei) si vezi chiar inainte de primele meciuri oficiale daca poti CUMPARA un jucator (nu semna jucatori liberi sau jucatori tineri de la scouter). Daca nu poti cumpara, alege alta echipa.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2010, 09:55 AM   #18
invisible
Member
 
invisible's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
invisible will become famous soon enough
Default

Cel mai mult ma enerveaza cand ma da afara de la o echipa cu toate ca eu mai am sanse indeplinesc obiectivul....
invisible is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2010, 07:36 PM   #19
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

Imi pare rau ca are atatea bug-uri in Manager Mode.Eu doar pentru asta il jucam, nu am ce sa fac decat sa astept FIFA 11 si sper sa nu aibe la fel de multe bug-uri cum a avut FIFA 10.
kanye_west is offline   Reply With Quote
Old 07-08-2010, 12:12 AM   #20
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu-i cine stie ce, dar cum toata lumea vorbeste de kaka maka mai nou, am zis sa salvez golul asta.

http://www.easportsfootball.co.uk/me...video/28752708

E anul 4 la o cariera. Acum fiind la Manchester City, am vrut sa schimb atmosfera de echipe din campionate slabe sau din ligi inferioare la care am jucat pana acum. Primele 3 sezoane au fost in Belgia la Club Brugge, in primul an am luat Cupa si Campionatul, in anul 2 Cupa, Campionatul si ECC, in ultimul an din Belgia am luat Copa Europa (Supercupa), Cupa, Campionatul si am fost eliminat miseleste de Celtic in optimile ECC.

Per total, cam aiurea Manager Mode in Fifa 11.

Am jucat cu: Nantes, Macclesfield, Real Sociedad, Energie Cottbus, Club Brugges + Man City (singura cariera la mai multe echipe), la nici o cariera n-am rezistat mai mult de 1-2 sezoane + simulari la final, uneori a fost prea enervant, alteori prea plictisitor.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa 10

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:05 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL