INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-2005, 07:13 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

In cateva saptamani va aparea RLSP v1.5

Update loturi
Update echipamente
Un nou sistem de instalare
Update reclame


SI cateva poze aiure arau de tot:
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2005, 11:45 PM   #2
Emil Sandoi
Member
 
Emil Sandoi's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Titan,Bucuresti
Emil Sandoi is on a distinguished road
Default

Ia uite,asta de jos nu e Florentin Petre??
Good job guyz,GOOD JOB
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Emil Sandoi is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2005, 07:41 AM   #3
Marinica
Member
 
Join Date: Feb 2005
Marinica is on a distinguished road
Default

Cei care joaca la Career si o sa puna RLSP v1.5 trebuie sa inceapa alta cariera sau o pot continua pe asta cu modificarile aduse de patch?
Marinica is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2005, 11:32 AM   #4
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

vor trebui sa inceapa alta cariera
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2005, 12:21 PM   #5
Marinica
Member
 
Join Date: Feb 2005
Marinica is on a distinguished road
Default

Faceti fratilor un update de loturi numai care sa mearga si pentru cei care au deja cariere incepute? Se poate? Sau, este vreun update oficial de loturi(de pe site-urile FIFA) care sa mearga instalat impreuna cu RLSP 2005 v1.0 existent?
Marinica is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2005, 12:25 PM   #6
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by Marinica@Apr 4 2005, 12:21 PM
Faceti fratilor un update de loturi numai care sa mearga si pentru cei care au deja cariere incepute? Se poate? Sau, este vreun update oficial de loturi(de pe site-urile FIFA) care sa mearga instalat impreuna cu RLSP 2005 v1.0 existent?
La prima chestie: nu se poate, chiar daca modifici numai numarul unui jucator cariera deja inceputa nu va ami functiona :P

La a doua: depinde ce updateaza, daca updateaza loturile se sterge divizia A :P

Intelegeti ca asa e facut jocul, nu avem cu sa facem patchul altfel
  Reply With Quote
Old 04-04-2005, 12:41 PM   #7
Marinica
Member
 
Join Date: Feb 2005
Marinica is on a distinguished road
Default

Am inteles!
Atunci ati putea include in v1.5 update de loturi si pentru celelalte campionate, care deja exista, update-uri care sa le cuplati cu update-ul diviziei A facut de voi?)
Marinica is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2005, 01:59 PM   #8
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

si ati putea si voi la patch-ul asta sa nu mai bagati scandarile alea naspa ale galeriei craiovei ??si la 2004 tot la fel injurau si acum injura...sa fiu sincer eu park i-am auzit spunand si altceva ...era doar o opinie s anu va suparati.bafta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2005, 03:37 PM   #9
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Astazi am lansat versiunea 1.5 a patchului RLSP 2005. Acest patch contine un update al loturilor, echipamentelor, reclamelor, formatiilor echipelor si in plus fata de versiunea precedenta adauga si 4 fete in Fifa 2005 (Viorel Moldovan, Florentin Petre, Ianis Zicu, Daniel Niculae si un update la Cosmin Contra).

In cazul in care aveti deja o cariera inceputa in Divizia A si instalati patchul, nu veti mai putea continua cariera.

Pentru instalare completa asteptati ca fereastra DOS de la sfarsit sa se inchida, nu mai e nevoie sa folositi FATBHbuilder. In cazul in care ati instalat alte patchuri dupa instalarea RLSP (doar elemente grafice) si jocul iese in desktop folositi FIFA_RLSP_repair.bat din directorul jocului pentru a repara jocul. Nu uitati ca orice patch ce modifica baza de date va sterge Divizia A din joc, iar in cazul in care editati baza de date cu Creation Center nu veti mai putea continua nici o cariera inceputa inainte.

http://fifaromania.computergames.ro/...on=file&id=140

http://fifaromania.computergames.ro/RLSP/
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2005, 04:55 PM   #10
Rui Costa
Member
 
Join Date: Mar 2005
Rui Costa is on a distinguished road
Default

Marfa... acu am luat RLSP v1.5 ... sper ca de data asta sa-mi mearga calumea
Am vazut o mica discriminare...ati facut fetele a 2 jucatori de la Dinamo, 1 de la Rapid si 1 de la Poli... nici 1 de la Steaua ( e ata e... poate pe viitor or sa fie 2 de la Steaua, 1 de la Rapid si nici 1 de la Dinamo
Apropo.... se instaleaza direct peste versiunea veche, nu?
Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu remarca adusa...
Bv mns
Rui Costa is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:54 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL