INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 17-02-2005, 02:00 PM   #31
Ronaldo
Guest
 
Default

da, nu am avut reclame sau echipamente, dar am avut schimbari la computer enabled. Acum trebuie sa plec la scoala, dar cand vin JOC din nou RLSP 2005 (doar l-am instalat acum) Mersi dj_mozart!
  Reply With Quote
Old 17-02-2005, 02:08 PM   #32
Ossiris
Member
 
Join Date: May 2004
Ossiris is on a distinguished road
Default

nu stiu de ce nu va merge mie imi merge bine ati incercat ultima versiune?
Ossiris is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2005, 02:08 PM   #33
T!G3R
Member
 
Join Date: May 2004
T!G3R is on a distinguished road
Default

eu am reinstalat de mai multe ori jocul si patchul exact cum ati spus si merge 2-3 meciuri dupa care iese ...de precizat ca joc cu rezolutia cea mai mare pt ca in 800 cu 600 nu pot sa joc ( ce sa faccccccccccccc
T!G3R is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2005, 02:49 PM   #34
Stalex2004
Member
 
Join Date: Dec 2004
Stalex2004 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stalex2004
Default

Pai inainte sa bagi patchu` cum iti mergea jocu?Mie de exemplu dupa ce am instalat rlsp imi iese din joc si nu-mi da nici o eroare daca fac schimbari iar daca nu fac schimbari e cu toane odata iese dupa primu meci odata dupa al doilea nush ce are dar oricum e tare rau patchu`
Stalex2004 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2005, 03:30 PM   #35
DrushK
Member
 
Join Date: Jan 2005
DrushK is on a distinguished road
Default

MIE IMI MERGE TOTUL PERFECT FOARTE BINE SI IN MULTYPLAYER TOT.....PRECIZEZ....CA EXACT DUPA CE AM INSTALAT FIFA.....AM INSTALAT RLSP 2005 SI IMI MERGE PERFECT ...BV ECHIPA FIFAROMANIA...!!!!!!!!!
__________________
Iesean, stelist, si roman!
DrushK is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2005, 05:20 PM   #36
corneltorcea
Member
 
Join Date: Feb 2005
corneltorcea is on a distinguished road
Default

Ba fratilor daca fifa2005 dupa ce am instalat rlsp merge cu alte echipe , dar cind vreau sa joc cu una din tara i-mi iese din joc , nu este logic ca are ceva probleme rlsp-ul ?
Spuneti-mi ce sa fac ca ma sinucid aici?
corneltorcea is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2005, 05:53 PM   #37
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by corneltorcea@Feb 17 2005, 06:20 PM
Ba fratilor daca fifa2005 dupa ce am instalat rlsp merge cu alte echipe , dar cind vreau sa joc cu una din tara i-mi iese din joc , nu este logic ca are ceva probleme rlsp-ul ?
Spuneti-mi ce sa fac ca ma sinucid aici?
Nu, nu este logic :P
  Reply With Quote
Old 17-02-2005, 09:13 PM   #38
Stalex2004
Member
 
Join Date: Dec 2004
Stalex2004 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stalex2004
Default

Pai daca altora le mere inseamna k si tie ar trebui sa iti mearga.trebe sa stergi fifa vechi si sa il reinstalezi si sa instalezi un singur patch adica rlsp cu mai multe patchuri pot aparea probleme si ar trebui sa iti mearga :P singura problema care am auzit-o nu numai la mine si la altzii este k daca faci schimbari in timpul jocului iti iese din joc la sfarsitul meciului cand dai continue.in rest e cool.
Stalex2004 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2007, 12:18 PM   #39
dmd010391
Member
 
Join Date: May 2007
dmd010391 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by corneltorcea View Post
Ba fratilor daca fifa2005 dupa ce am instalat rlsp merge cu alte echipe , dar cind vreau sa joc cu una din tara i-mi iese din joc , nu este logic ca are ceva probleme rlsp-ul ?
Spuneti-mi ce sa fac ca ma sinucid aici?
si yo patzesc la fel... acuma 15 min am instalat fifa 2005 curat fara nici un patch fara salvari si am pus rlsp n-am pus fathbuilder si intru merge cu orice echipa in afar de alea din romania (
dmd010391 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2007, 06:09 PM   #40
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

nu ma pricep, jocul este de vreo 2 ani, dar iti dau un sfat duap ce termini rlsp de instalat o sa iti apara fathbuilder si dai built sau ceva de genu, cauta ca ai un readme in ro la patch
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:46 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL